Naše akce, akce ve spolupráci

Plán akcí, pořádaný v rámci spolku Sport Kolín, z.s. v roce 2018
Podrobnější a úplnější kalendáře naleznete v podstránkách jednotlivých sportů.

Leden 2018:

14. 1. 2018 judo - sobota - 1. kolo PL Velim
Místo konání: Sokolovna Velim

(naše spolupráce s T.J. Sokol Velim, oddíl juda, který je hlavní pořadatel) 

Únor 2018:

3. 2. 2018 florbal - PH+SČ třída mužů - 7. kolo
Místo: SH Kobylisy
15,00 hod. Sport Kolín, z.s. - FBC Snipers Poděbrady
17,20 hod. Sport Kolín, z.s. - FBK Vosy Praha DDM P2 C

11. 2. 2018 (neděle) judo - KP Týnec nad Labem
Místo: SH ZŠ Týnec nad
Labem
Kategorie U13 a U15

17. 2. 2018 judo - ČP Ostrava 
Místo konání: SH Ostrava
Kategorie U13 + U15

25. 2. 2018 florbal - PH+SČ třída mužů - 8. kolo
Místo: SH Gymnázium Mělník

16,00 FBC Sport Kolín, z.s. - Hornets Praha B
19,30 hod. Sport Kolín, z.s. - Sépiáci Panthers Praha F 
 

———————————————

Březen 2018:

17. 3. 2018 florbal - PH+SČ třída mužů 9. kolo
Místo: SH Gymnázium Sedlčany
Pořadatelství - Sport Kolín, z.s.

10,10 hod. - Sport Kolín – FBC Snipers Poděbrady
13,40 hod. - Sport Kolín – FBC Charisma Pečky

24. 3. 2018 judo - KP Benešov
Místo konání: SH Benešov
Kategorie U9 + U11

———————————————

Duben 2018:

7. 4. 2018 judo - 2. kolo PL Chlumec nad Cidlinou
Místo konání: SH ZŠ Chlumec nad Cidlinou
Kategorie U9, U11, U13, U15

8.4. 2018 florbal - PH+SČ třída mužů 10. kolo

Místo: doposud neznámé
16:00 Sport Kolín – SK LVI Banko Praha
19:30 Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. – Sport Kolín

 21.4. 2018 Florbalový turnaj Bios Cup 2018
Místo: Sportovní hala Bios Kolín
Pořadatelství - Sport Kolín, z.s.

28.4. 2018 florbal - PH+SČ třída mužů 11. kolo
Místo: STODOLA Aréna Střešovice
9:10 Sport Kolín – Prague Tigers E
11:30 FBK Vosy Praha DDM P2 C – Sport Kolín

28. 4. 2018 (sobota) judo - Kamenice
Místo konání: SH Kamenice
Kategorie 
U9 + U11

29. 4. 2018
 (neděle) judo - Kamenice
Místo konání: SH Kamenice
Kategorie 
U13 M kvalifikace 

———————————————

Květen 2018: 

12. 5. 2018 judo - Příbram
Místo konání: SH Příbram
Kategorie U11 - U15


19. 5. 2018 judo - 3. kolo PL Kolín
Místo konání - SH Bios Kolín

pořadatel - TJ Start Kolín, z.s.
Kategorie U9, U11, U13, U15

26. 5. 2018 judo - VC Mladá Boleslav

Místo konání: SH Autoškoda Mladá Boleslav
Kategorie U9 - U18
 

———————————————

Červen 2018:

2. 6. 2018 judo - MT Nový Bydžov
Místo konání: Zimní stadion Nový Bydžov
Kategorie U9 - U15

9. 6. 2018
 judo - Turnaj nadějí Kolín
Místo konání: SH Bios Kolín
Pořadatel Sport Kolín, z.s.
Kategorie U9, U11, U13, U15

9. 6. 2018 judo - ČP Teplice
Místo konání: SH Teplice
Kategorie U15

16. 6. 2018
 judo - Beroun 
Místo konání: SH Beroun
Kategorie U9 - U15
U13 kvalifikace 

23. 6. 2018
 sobota - Spolková akce
 - rozlučka se školním rokem 2017/2018
Pořadatel Sport Kolín, z.s. ve spolupráci s TJ Sport Kolín, z.s.

23. - 24. 6. 2018 florbal - Jarda Cup 2018
Místo: Sportovní hala Bios Kutná Hora

———————————————

Červenec 2018:

xx.xx. 2018 judo - LPT 2018

———————————————

Srpen 2018:

xx.xx. 2018 judo, florbal, pétanque - LVT 2018

———————————————

Září 2018:

8. 9. 2018 sobota judo - 4. kolo PL Nový Bydžov
Místo konání: Zimní stadion Nový Bydžov
U9, U11, U13, U15

22. 9. 2018 judo - sobota - Říčany U9 + U11
 

23. 9. 2018 judo - neděle - Říčany U13 - U18
kvalifikace U13

29. 9. 2018 judo - sobota - Mělník ?

30. 9. 2018 judo - neděle - Mělník ?

———————————————

Říjen 2018:

13. 10. 2018 judo - Kralupy nad V. 
Místo konání: SH Kralupy nad V.
Kategorie U9 - U13 / kvalifikace U13 

14. 10. 2018 judo - Kralupy nad V.
Místo konání: SH Kralupy nad V.
Kategorie U15

20. 10. 2018 judo - Přebor ČR U15 

———————————————

Listopad 2018:

10. 11. 2018 judo - Přebor ČR U13 

24. 11. 2018 judo - 5. kolo PL Čáslav
Místo konání: SH ZŠ Sadová Čáslav
Kategorie U11, U13, U15

———————————————

Prosinec 2018:

8. 12. 2018 judo Beroun
Místo konání: SH Beroun

15. 12. 2018 judo - 6. kolo PL Kolín
Pořadatel Sport Kolín, z.s.
Místo konání: SH Bios Kolín
U9, U11, U13, U15

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.