Spolkový přebor 2017

Historicky první spolkový přebor:
1. místo   Jan Musil - Spolkový přeborník pro rok 2017

2. místo   Martin Musil
3. místo   Václava Musilová

Dílčí výsledky:
Źactvo:
1. místo - Pavel Musil
Ženy:
1. místo - Václava Musilová
Muži:
1. místo - Jan Musil

Hlavní oddílový žebříček pétanque 2017

Finální výsledky - hlavní - celkový oddílový žebříček 2017:

1. místo     Josef Musil   212 b.  
2. místo     Pavel Musil   124 b.  
3. místo     Martin Musil  91 b. 
4. místo     Jan Musil  65 b. - Spolkový přeborník za rok 2017
5. místo     Václava Musilová   61 b.
6. místo     Jana Vrbová 24 b. 
7. místo     Zdeněk Hanuš   22 b. 
8. místo     Štěpánka Turynová 17 b.
9. místo     Barbora Moravcová   4 b.
10. místo     Ricky Moravec   3 b.
11. - 12. místo     Helena Pešková   0 b.
11. - 12. místo     Jaitka Palusková   0 b.

Dílčí oddílový ligový žebříček PLP

Finální výsledky - oddílový žebříček PLP 2017:

1. místo     Pavel Musil   83 b. (14+1) 
2. místo     Josef Musil   81 b. (14+1) 
3. místo     Martin Musil  71 b. (13)
4. místo     Václava Musilová  40 b. (7)
5. místo     Jan Musil   31 b. (6)
6. místo     Jana Vrbová 21 b. (4+1)
7. místo     Štěpánka Turynová   17 b. (3)
8. místo     Zdeněk Hanuš  5 b. (1)

Průběh hlavního žebříčku

Rok 2017

Pravidla jsou stejná, jak v loňském roce:

Pravidla k pořadí v žebříčku:
Zvlášť se boduje účast, která se řídí významovou (místní, mezioddílová, národní....) velikostí soutěže a zvlášť umístění. Poslední místo = 0 bodů. Dále za každý další stupínek se připočítává 1 bod.

A. Účast na soutěžích:
oddílová - 1 bod

vnější - 2 body
svazová, malá - 3 body
Polabská liga - 4 body
svazová, velka - 7 bodů

VC - 10 bodů
MČR - 50 bodů
ME - 100 bodů
MS - 1.000 bodů

B. Za každý stupínek v pořadí: 
+ 1 bod.

C. Za umístění na medailových místech:
oddílová:

mezioddílová:
1. místo - 10 body
2. místo - 7 body
3. místo - 5 bod
4. místo - 3 body

D. Za zápas v PLP:
Za každý vyhraný zápas 2 body + kolik získá tým bodů, tolik se jich ještě připíše každému jednotlivci.



1. Turnaj Velim - 14. 4. 2017 (2)
Josef Musil 2 + 13 = 15 b.
Pavel Musil 2 + 1 = 3 b.

2. PLP Sokoleč - Kolín - 21. 4. 2017 (4)
Štěpának Turynová 4 + 2 = 6 b.
Martin Musil 4 + 2 = 6 b.
Václava Musilová 4 b.
Josef Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b.

3. PLP Kolín - Sokoleč - 26. 4. 2017 (4)
Martin Musil 4 + 2 + 2 + 3 = 11 b.
Pavel Musil 4 + 2 +2 + 3 = 11 b.
Jan Musil 4 + 2 + 3 = 9 b.
Josef Musil 4 + 2 + 3 = 9 b.
(záloha - Václava Musilová 4 + 3 = 7 b.)

4. PLP Kostomlaty - Kolín - 10. 5. 2017 (4)
Josef Musil 4 + 2 = 6 b.
Pavel Musil 4 b.
Jan Musil 4 b.
Martin Musil 4 b.
Štěpának Turynová 4 b.

5. Turnaj ve Velimi (Otvírák 2017) 13. 5. 2017 (2)
Josef Musil 2 + 10 = 12 b.

6. PLP Kolín - Kostomlaty - 17. 5. 2017 (4)
Josef Musil 4 + 2 = 6 b.
Pavel Musil 4 b.
Jan Musil 4 b.
Martin Musil 4 b. 
(záloha - Jana Vrbová - 4 b.)

7. PLP K8 Předhradí - Kolín - 24. 5. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Jan Musil 4 b.
Jana Vrbová 4 b.

8. PLP Kolín - Pedro Velim - 25.5.2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Václava Musilová 4 b.
Jana Vrbová 4 b.

9. PLP Pedro Velim - Kolín - 29. 5. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Václava Musilová 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Martin Musil 4 b.

10. PLP Kolín - K8 Předhradí - 31. 5. 2017 (4)
Josef Musil 6 b.
Jan Musil 4 b.
Pavel Musil4 b.
Jana Vrbová 4 b.
Martin Musil 4 b.

11. PLP Kolín - Sokol Lipník - 22. 6. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Martin Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Jana Vrbová 4 b.
Václava Musilová (záloha) 4 b.

12. PLP Sokol Lipník - Kolín - 28. 6. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Martin Musil 4 + 2 = 6 b.
Štěpánka Turynová 4 + 2 = 6 b.
Pavel Musil 4 + 2 = 6 b.

13. Cyrilometodějský turnaj ve Velimi - 5. 7. 2017 (2)
Josef Musil 2 + 5 = 7 b.
Pavel Musil 2 + 5 = 7 b.

14. Turnaj Mistra Jana Husa - Předhradí 8. 7. 2017 (2)
(jednotlivci)
Josef Musil 2 + 5 = 7 b.
Jan Musil 2 + 1 = 3 b.

15. Turnaj v Sokolči - trojice - 22. 7. 2017 (2)
1. místo!!!
Josef Musil 2 + 10 + 10 = 22 b.
(společně s Pleva, A. Faust - Sokoleč)

16. Turnaj v Sokolči - dvojice - 19. 8. 2017 (2)
Josef Musil 2 + 3 = 5 b.
Pavel Musil 2 + 3 = 5 b.

17. Turnaj v Předhradí - dvojice - 2. 9. 2017 (2)
Josef Musil 2 + 2 = 5 b.
Pavel Musil 2 + 2 = 5 b.

18. PLP Žraloci Předhradí - odloženo soupeřem - 4. 9. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Martin Musil 4 b.
Václava Musilová 4 b.

19. PLP Žraloci Předhradí - Kolín - 6. 9. 2017 (4)
Josef Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Pavel Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Martin Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Václava Musilová 4 + 1 = 5 b.

20. PLP Kolín - Žraloci Předhradí - 11. 9. 2017 (4)
Josef Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Pavel Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Martin Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Václava Musilová 4 + 1 = 7 b.

21. PLP PCP Lipník - 20. 9. 2017 (4) 
Josef Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Martin Musil 4 + 1 = 5 b.
Pavel Musil 4 + 2 + 2 + 1 = 9 b.
Jan Musil 4 + 1 = 5 b.

22. Spolkový přebor 2017- Kolín - 23. 9. 2017 (1)
Jan Musil 21 b.
Martin Musil 15 b.
Pavel Musil 15 b.
Václava Musilová 14 b.
Jana Vrbová 3 b.
Josef Musil 2 b.
Zdeněk Hanuš 1 b.

23. PLP Kolín - PCP Lipník - 26. 9. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Martin Musil 4 b.
Pavel Musil 4 + 2 = 6 b.
Zdeněk Hanuš 4 b

24. Turnaj trojic OPEN VELIM - čtvrtek 28. 9. 2017 (2)
Josef Musil  2 + 2 = 4 b.
Jan Musil  2 + 2 = 4 b.
Zdeněk Hanuš  2 + 2 = 4 b.

Dorovnání PLP za umístění - všem hráčům PLP 1 bod.

25. Turnaj trojic Kostomlaty Mydlovarský žebříček - sobota 4. 11. 2017 (2)
Josef Musil 2 + 6 = 8 b.
Zdeněk Hanuš 2 + 6 = 8 b.
(Milan Galčík - Velim)

26. Turnaj dvojice mix Čapek - Starostovo posvícenecké koulení Heřmanův Městec (7) 
14. místo z 32 účastnících se týmů
Josef Musil 7 + 18 = 25 b.
(Alena Pražáková PCP Lipník)

27. Turnaj dvojic - Mikulášské koule 2017 Sokoleč (2) 
2. místo
Josef Musil 2 + 5 + 7 = 14 b.
(Jiří Rovný Předradí)

28. Oddílový náhodný turnaj dvojic - aneb Vánoční - Kolín 26. 12. 2017 (1) 
Jan Musil 1 + 3 = 4 b.
Martin Musil 1 + 3 = 4 b.
Václava Musilová 1 + 2 = 3 b.
Pavel Musil 1 + 2 = 3 b.
Barbora Moravcová 1 + 1 = 2 b.
Ricky Moravec 1 + 1 = 2 b.
Josef Musil 1 b.

29. Oddílový náhodný turnaj dvojic - aneb Silvestrovské klání - Kolín 31. 12. 2017 (1) 

Josef Musil 1 + 3 = 4 b.
Václava Musilová 1 + 3 = 4 b.
Zdeněk Hanuš 1 + 2 = 3 b.
Pavel Musil 1 + 2 = 3 b.
Jan Musil 1 + 1 = 2 b.
Barbora Moravcová 1 + 1 = 2 b.
Martin Musil 1 b.
Ricky Moravec 1 b.

 Oddílový žebříček celkový:

1. místo     Josef Musil     15 + 4 + 9 + 6 + 12 + 6 + 4 + 4 + 4 + 6 + 4 + 4 + 7 + 7 + 22 + 5 + 5 + 4 + 7 + 7 + 7 + 2 + 4 + 4 + 1 + 8 + 25 + 14 + 1 + 4 = 212 b. 
2. místo     Pavel Musil     3 + 4 + 11 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 6 + 7 + 5 + 4 + 4 + 7 + 7 + 9 +15 + 6 + 1 + 3 + 3 = 124 b.
3. místo     Martin Musil    6 + 11 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 6 + 4 + 7 + 7 + 5 + 15 + 4 + 1 + 4 + 1 = 91 b.
4. místo    Přeborník spolku 2017 - Jan Musil     9 + 4 + 4 + 4 + 4 + 3 + 5 + 21 + 4 + 1 + 4 + 2 = 65 b.
5. místo     Václava Musilová     4 + 7 + 4 + 4 + 4 + 4 + 5 + 7 + 14 + 1 + 3 + 4 = 61 b
6. místo     Jana Vrbová     4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 3 + 1 = 24 b.
7. místo     Zdeněk Hanuš     2 + 4 + 4 +1 + 8 + 3 = 22 b.
8. místo     Štěpánka Turynová     6 + 4 + 6 + 1 = 17 b.
9. - 10. místo     Barbora Moravcová     2 + 2 = 4 b.
9. - 10. místo     Ricky Moravec            2 + 1 = 3 b.
11. - 12. místo     Helena Pešková          0 = 0 b.
11. - 12. místo     Jitka Palusková           0 = 0 b. 
13. místo
14. místo
15. místo
16. místo
17. místo
18. místo
19. místo

Průběh žebříčku PLP

PLP Sokoleč - Kolín - 21. 4. 2017 (4)
Štěpának Turynová 4 + 2 = 6 b.
Martin Musil 4 + 2 = 6 b.
Václava Musilová 4 b.
Josef Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b. (náhradník)

PLP Kolín - Sokoleč - 26. 4. 2017 (4)
Martin Musil 4 + 2 + 2 + 3 = 11 b.
Pavel Musil 4 + 2 +2 + 3 = 11 b.
Jan Musil 4 + 2 + 3 = 9 b.
Josef Musil 4 + 2 + 3 = 9 b.
Václava Musilová 4 + 3 = 7 b. (náhradník)

PLP Kostomlaty - Kolín - 10. 5. 2017 (4)
Josef Musil 4 + 2 = 6 b.
Martin Musil 4 b.
Štěpának Turynová 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Jan Musil 4 b.

PLP Kolín - Kostomlaty - 17. 5. 2017 (4)
Josef Musil 4 + 2 = 6 b.
Martin Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Jan Musil 4 b.
Jana Vrbová 4 b. (náhradník)

PLP K8 Předhradí Kolín - 24. 5. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Jan Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Jana Vrbová 4 b.

PLP Kolín Pedro Velim - 25. 5. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Václava Musilová 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Jana Vrbová 4 b.

PLP Pedro Velim - Kolín - 29. 5. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Václava Musilová 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Martin Musil 4 b.

PLP Kolín - K8 Předhradí - 31. 5. 2017 (4)
Josef Musil 6 b.
Jan Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Jana Vrbová 4 b.
Martin Musil 4 b..

PLP Kolín - Sokol Lipník - 22. 6. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Martin Musil 4 b.
Pavel Musil 4 b.
Jana Vrbová 4 b.
Václava Musilová (záloha) 4 b.

PLP Sokol Lipník - Kolín - 28. 6. 2017 (4)
Josef Musil 4 b.
Martin Musil 4 + 2 = 6 b.
Štěpánka Turynová 4 + 2 = 6 b.
Pavel Musil 4 + 2 = 6 b.

PLP - odložen zápas s Předhradím
ze strany Předhradí. Všichni naši hráči získávají
do našeho žebříčku 4 body
Josef Musil, Pavel Musil, Martin Musil a Václava Musilová

PLP Žraloci Předhradí - Kolín - 6. 9. 2017 (4)
Josef Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Martin Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Pavel Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Václava Musilová 4 + 1 = 5 b.

PLP Kolín - Žraloci Předhradí - 11. 9. 2017 (4)
Josef Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Martin Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Pavel Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Václava Musilová 4 + 1 = 7 b.

PLP PCP Lipník - Kolín - 20. 9. 2017 (4) 
Josef Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Martin Musil 4 + 1 = 5 b.
Pavel Musil 4 + 2 + 2 + 1 = 9 b.
Jan Musil 4 + 1 = 5 b.

PLP Kolín - PCP Lipník - 26. 9. 2017 (4) 
Josef Musil 4 b.
Martin Musil 4 b.
Pavel Musil 4 + 2 = 6 b.
Zdeněk Hanuš 4 b.

Dorovnání za výsledné umístění - 1 b.

Oddílový žebříček PLP:

1. místo     Pavel Musil   4 + 11 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 6 + 4 + 7 + 7 + 9 + 6 + 1 = 83 b. (14+1) 
2. místo     Josef Musil   4 + 9 + 6 + 6 + 4 + 4 + 4 + 6 + 4 + 4 + 4 + 7 + 7 + 7 + 4 + 1 = 81 b. (14+1) 
3. místo     Martin Musil   6 + 11 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 6 + 4 + 7 + 7 + 5 + 4 +1 = 71 b. (13)
4. místo     Václava Musilová   4 + 7 + 4 + 4 + 4 + 4 + 5 + 1 = 40 b. (7)
5. místo     Jan Musil   9 + 4 + 4 + 4 + 4 + 5 + 1 = 31 b. (6)
6. místo     Jana Vrbová 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 1 = 21 b. (4+1)
7. místo     Štěpánka Turynová   6 + 4 + 6 + 1 = 17 b. (3)
8. místo     Zdeněk Hanuš  4 + 1 = 5 b. (1)
9. místo
10. místo
11. místo
12. místo
Barbora Moravcová, Ricky Moravec, Helena Pešková, Jitka Palusková, Roman Šedivý


Soutěž ukončena dne 26. 9. 2017
1. Pavel Musil - 15x účast - 82 b.
2. Josef Musil - 15x účast - 80 b.
3. Martin Musil - 13x účast - 70 b.

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

fb - Sport Kolín, z.s.

fb - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:
Logo-patecnici-nove

www.facebook.com/ptcnici
© Ondřej Čada

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner

logo-avendy3.jpg

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.