kalendář florbalu

Únor 2018:

3. 2. 2018   PH+SČ třída mužů - 7. kolo
Místo: SH Kobylisy
15,00 hod. Sport Kolín, z.s. - FBC Snipers Poděbrady
17,20 hod. Sport Kolín, z.s. - FBK Vosy Praha DDM P2 C

25. 2. 2018   PH+SČ třída mužů - 8. kolo
Místo: SH Gymnázium Mělník

16,00 FBC Sport Kolín, z.s. - Hornets Praha B
19,30 hod. Sport Kolín, z.s. - Sépiáci Panthers Praha F 
 

———————————————

Březen 2018:

17. 3. 2018   PH+SČ třída mužů 9. kolo
Místo: SH Gymnázium Sedlčany
Pořadatelství - Sport Kolín, z.s.

10,10 hod. - Sport Kolín – FBC Snipers Poděbrady
13,40 hod. - Sport Kolín – FBC Charisma Pečky

———————————————

Duben 2018:

8.4. 2018 PH+SČ třída mužů 10. kolo
Místo: doposud neznámé
16:00 Sport Kolín – SK LVI Banko Praha
19:30 Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. – Sport Kolín

21.4. 2018 Florbalový turnaj Bios Cup 2018
Místo: Sportovní hala Bios Kolín
Pořadatelství - Sport Kolín, z.s.

28.4. 2018 PH+SČ třída mužů 11. kolo
Místo: STODOLA Aréna Střešovice
9:10 Sport Kolín – Prague Tigers E
11:30 FBK Vosy Praha DDM P2 C – Sport Kolín

———————————————

Květen 2018

———————————————

Červen 2018:

23. - 24. 6. 2018 Jarda Cup 2018
Místo: Sportovní hala Bios Kutná Hora

———————————————

 

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.