Sportovní kalendář 2019

     S ohledem na skutečnost, že letos dostáváme pozdě termíny soutěží a dalších akcí, tak se tvorba SK na tento rok výrazně zpozdí. Sledujte proto na úvodní stránce v levém sloupečku akce na daný měsíc. Děkujeme za pochopení. Josef Musil

Sportovní kalendář 2018

Plán akcí v roce 2018

Leden 2018:
27. 1. 2018 sobota   1. kolo PL Velim
U11+U13
———————————————

Únor 2018:
3. 1. 2018 sobota Benešov
...........................................
11. 2. 2018 neděle - krajský přebor
Týnec nad Labem
U13 (Němečková, Sluková, Hofericová, Dusil, Sluka, Hradecký, Málek, Procházka)
U15 (Vokál?, Adámek?, Musil?)
...........................................
17. 2. 2018 ČP OSTRAVA
U13 + U15

———————————————

Březen 2018:
24. 3. 2018 sobota - krajský přebor
Benešov
U9 (Jaroslav Adam, František Charous, Prokop Jelínek, Kohel)
U11 (Antonín Adam, Berecz, Josef Charous, Masopust, Motlíček, Svoboda)
 
———————————————

Duben 2018:
7. 4. 2018 sobota  - 2. kolo PL Chlumec nad Cidlinou
U9, U11, U13, U15
...........................................
28. 4. 2018 sobota Kamenice - U9 + U11
29. 4. 2018 neděle Kamenice - U13 M kvalifikace
———————————————

Květen 2018:
12. 5. 2018 sobota Příbram U11 - U15
...........................................
19. 5. 2018 
sobota - 3. kolo PL Kolín
pořadatel - TJ Start Kolín
U9, U11, U13, U15
...........................................
26. 5. 2018 sobota - Mladá Boleslav U9 - U18

———————————————

Červen 2018:
2. 6. 2018 sobota - MT Nový Bydžov
Pojede tam jenom náš výběr - ti nejúspěšnější!
...........................................
9. 6. 2018
 sobota   Turnaj nadějí - Kolín
Pořadatel Sport Kolín, z.s.
Nejenom naši začátečníci, nebo málo zkušení.
...........................................
9. 6. 2018 sobota - ČP Teplice U15
...........................................
16. 6. 2018 sobota - Beroun U9 - U15
U13 kvalifikace 
...........................................

23. 6. 2018 sobota - Spolková akce - rozlučka se školním rokem 2017/2018
Pořadatel Sport Kolín, z.s. ve spolupráci s TJ Sport Kolín, z.s.
———————————————

Červenec 2018:
xx. xx. xxxx LPT ?
———————————————

Srpen 2018:
xx. xx. xxxx LVT ? společně s florbalem a pétanque
———————————————

Září 2018:
8. 9. 2018 sobota - 4. kolo PL Nový Bydžov
U9, U11, U13, U15
...........................................
22. 9. 2018 sobota - Říčany U9 + U11 
23. 9. 2018 neděle - Říčany U13 - U18
kvalifikace U13
...........................................
29. 9. 2018 sobota - Mělník ?
30. 9. 2018 neděle - Mělník ?
———————————————

Říjen 2018:
13. 10. 2018
sobota - Kralupy nad V. U9 - U13 / kvalifikace U13 
14. 10. 2018 neděle - Kralupy nad V. U15
...........................................
20. 10. 2018 sobota - PČR U15 
———————————————

Listopad 2018:
10. 11. 2018 sobota PČR U13 
U13 - ti, co se kvalifikovali !!!
...........................................
24. 11. 2018 sobota - 5. kolo PL Čáslav
U11, U13, U15
———————————————

Prosinec 2018:
8. 12. 2018 sobota - Beroun U9 - U15
...........................................
15
. 12. 2018 sobota - 6. kolo PL Kolín
Pořadatel Sport Kolín, z.s.
U9, U11, U13, U15

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.