Kalendář Pétanque

V současné době čekáme na rozlosování Polabské ligy v pétanque. Tomu podřídíme naší účast na dalších soutěžích. 
Žádáme všechny o trpělivost
Děkujeme

Březen 2018:
17. 3. 2018    Jarní Lipnické koule - svazová soutěž - 3 - hraje Josef Musil (v mix sestavě - 1x Velim - 1x Kulová osma (Předhradí) 

Duben 2018:
- 5.4. od 18:00 rozlosování PLP ve Velimi 
za náš spolek - účast Josef Musil
- 7. 4. 2018 sobota Turnaj dvojic Předhradí
za nás startují Pavel Musil a Zdeněk Hanuš
- 21. 4. 2018 sobota - školení trenérů mládeže
za náš spolek se účastní Josef Musil
- 30. 4. 2018 pondělí Oddílový turnaj Kolín

Květen 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Červen 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Červenec 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx
24. 6. 2017   Společná akce spolku - rozlučka se školním rokem 2016 / 2017

Srpen 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Září 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Říjen 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Listopad 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Prosinec 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rok 2017 - Polabská liga pétanque
Vstupujeme do ní, co by nový devátý tým soutěže.
Tak snad se nám bude dařit.
Všem týmům PL děkjeme za přijetí a projevenou podporu.

Ze stránek ČAPEK

24.2.2018 Zimní kolovský turnaj (Kolová) ••• trojice 
10.3.2018 SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech)  •• dvojice  50/64
17.3.2018 Jarní Lipnické koule (Lipník)  ••• trojice   55/55
24.3.2018 Beraní koule (Albrechtice) •• dvojice   37/36
24.3.2018 Pétanque na Výsluní (Chrudim) •• dvojice   59/73
24.3.2018 Nakashi Cup (Loděnice) •• dvojice   57/57
7.4.2018 Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) •• dvojice   55/55
7.4.2018 VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) ••• trojice   44/75
14.4.2018 Saharský pohár (Vědomice) •• dvojice   45/129
14.4.2018 Sport Pétanque 2018 (Loděnice) •• dvojice 53
14.4.2018 Čerlinka CUP (Litovel) ••• trojice   17/60 
21.4.2018 Memory Cup (Orlová) ••• trojice   5/22
21.4.2018 Koule Elišky Přemyslovny (Nymburk) •• dvojice   81/80
21.4.2018 Velikonoční vejce (Vojnův Městec) •• dvojice   0
28.4.2018 Grand Prix Egrensis (Cheb) •• dvojice   0
28.4.2018 22. Prvomájové koule Barona Prášila (Ořech) •• dvojice   22/96
28.4.2018 Prvomájové koulení (Valšovice) ••• trojice   21/48
29.4.2018 Přístavní turnaj Piráta Morgana (Ořech) • jednotlivci   0
1.5.2018 Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) •• dvojice   0
1.5.2018 20 let Slope (Brno-Slatina) •• dvojice   7/75
5.5.2018 Albrechtický kahan (Albrechtice) • jednotlivci   0
5.5.2018 CENTROPE MAĎARSKO (MAĎARSKO) ••• trojice   0
5.5.2018 Stolínský mixér (Stolín) •• dvojice   0
8.5.2018 MČR klubů 1.kolo kluby    0
12.5.2018 MČR Juniorů •••/• trojice+1   0
12.5.2018 Château Náměšť (Náměšť na Hané) ••• trojice   0
12.5.2018 Karlův jarní pohár (Loděnice) • jednotlivci   0
19.5.2018 CENTROPE ČESKO (Liblice) ••• trojice   0
26.5.2018 MČR 2x2 (Vojnův Městec) •• dvojice   0
2.6.2018 MČR 3x3 (Kolová) ••• trojice   0
9.6.2018 CENTROPE RAKOUSKO (RAKOUSKO)   ••• trojice    0
9.6.2018 VC Orla (Brno-Slatina) •• dvojice   0
9.6.2018 Starostovo jarní koulení (Cheb) •• dvojice   0
9.6.2018 Pepáčkovo koulení (Lipník)  •• dvojice   0
16.6.2018 MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2019 (Krumsín) •••/• trojice+1   0
16.6.2018 Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) ••  dvojice   0
17.6.2018 Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) ••• trojice mix   0
23.6.2018 MČR 1x1 (Vědomice) • jednotlivci   0
23.6.2018 Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) •• dvojice   0
24.6.2018 MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) • jednotlivci   0
30.6.2018 CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO) ••• trojice   0
30.6.2018 Turnaj generací (Vrchlabí) •• dvojice   0
30.6.2018 Vo Jarinovy koule 22. ročník (Hartvíkovice) ••• trojice   0
5.7.2018 MČR klubů 2.kolo kluby  0
5.7.2018 O brněnskou kouli - XXIII. ročník (Ratišovice) ••• trojice   0
6.7.2018 XXII. Kolovská koule (Kolová) •• dvojice   0
7.7.2018 MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2019 (Hrochův týnec)  •••/• trojice+1   0
14.7.2018 Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně) ••• trojice   0
14.7.2018 Krumsínská HRODA (Krumsín) ••• trojice   0
21.7.2018 Krakonošovy koule (Vrchlabí) •• dvojice   0
21.7.2018 Valšovický pohár (Valšovice) • jednotlivci   0
28.7.2018 Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) ••• trojice   0
28.7.2018 Stolínský křečák - memoriál Jaroslava Smoly (Stolín) ••• trojice   0
4.8.2018 MČR 2x2 MIX (Šerkovice) •• dvojice mix   0
11.8.2018 Mozartovy koule (Olomouc) ••• trojice   0
11.8.2018 O Kořist z Mordové rokle (Lipník) ••• trojice   0
18.8.2018 Grand prix Labe (Vědomice) ••• trojice   0
18.8.2018 VC Olešná (Nové Město na Moravě) ••• trojice   0
25.8.2018 CENTROPE SLOVENSKO (SLOVENSKO) ••• trojice mix   0
25.8.2018 GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) ••• trojice   0
1.9.2018 O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) ••• trojice   0
2.9.2018 Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) • jednotlivci   0
8.9.2018 MČR klubů 3.kolo  kluby   0
8.9.2018 Orlovský Kahan (Orlová) ••• trojice   0
15.9.2018 CENTROPE POLSKO (POLSKO) ••• trojice   0
15.9.2018 Pohár Euregia Egrensis (Cheb) ••• trojice   0
22.9.2018 Golden Prague Cup (Ořech) •• dvojice   0/96
22.9.2018 MČR 55 PLUS (Brno-Slatina) •••/• trojice+1   0
22.9.2018 Koule z Aurory (Lipník) ••• trojice   0
23.9.2018 Rezerva pro kvalifikaci 2x2 •• dvojice   0
28.9.2018 Svatováclavské dukáty (Lipník) •• dvojice   0
29.9.2018 MČR klubů - FINÁLE kluby    0
29.9.2018 Svatováclavské koulení (Valšovice) •• dvojice   0
6.10.2018 O pohár CdP Loděnice (Loděnice) ••• trojice   0
13.10.2018 Albrechtický pohár (Albrechtice) •• dvojice   0
13.10.2018 Zlaté prasátko (Brno-Slatina) ••• trojice   0
13.10.2018 MEVA Cup (Vědomice) •• dvojice   0
20.10.2018 Podzimní Lipnické koule (Lipník) •• dvojice   0
20.10.2018 TOP KLIP (Litovel) ••• trojice   0
27.10.2018 Kapucínova koule (Chrudim) •• dvojice   0
3.11.2018 Přebor KV a PLZ kraje - memoriál Mirka Valenty (Kolová) •• dvojice   0
3.11.2018 FISHING Cup (Brno-Slatina) ••• trojice   0
11.11.2018 Svatomartinská husa – rozloučení se sezónou (Hrochův Týnec) •• dvojice mix   0
1.12.2018 23. Přimrzlé koule (Ořech) •• dvojice   0/64


Legenda (zobrazení kategorií turnajů): 
Regionál
Prestige/Superprestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.