Kalendář Pétanque

V současné době čekáme na rozlosování Polabské ligy v pétanque. Tomu podřídíme naší účast na dalších soutěžích. 
Žádáme všechny o trpělivost
Děkujeme

Březen 2018:
17. 3. 2018    Jarní Lipnické koule - svazová soutěž - 3 - hraje Josef Musil (v mix sestavě - 1x Velim - 1x Kulová osma (Předhradí) 

Duben 2018:
- 5.4. od 18:00 rozlosování PLP ve Velimi 
za náš spolek - účast Josef Musil
- 7. 4. 2018 sobota Turnaj dvojic Předhradí
za nás startují Pavel Musil a Zdeněk Hanuš
- 21. 4. 2018 sobota - školení trenérů mládeže
za náš spolek se účastní Josef Musil
- 30. 4. 2018 pondělí Oddílový turnaj Kolín

Květen 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Červen 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Červenec 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx
24. 6. 2017   Společná akce spolku - rozlučka se školním rokem 2016 / 2017

Srpen 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Září 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Říjen 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Listopad 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Prosinec 2018:
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rok 2017 - Polabská liga pétanque
Vstupujeme do ní, co by nový devátý tým soutěže.
Tak snad se nám bude dařit.
Všem týmům PL děkjeme za přijetí a projevenou podporu.

Ze stránek ČAPEK

24.2.2018 Zimní kolovský turnaj (Kolová) ••• trojice 
10.3.2018 SVĚDEK - Světový den koulí (Ořech)  •• dvojice  50/64
17.3.2018 Jarní Lipnické koule (Lipník)  ••• trojice   55/55
24.3.2018 Beraní koule (Albrechtice) •• dvojice   37/36
24.3.2018 Pétanque na Výsluní (Chrudim) •• dvojice   59/73
24.3.2018 Nakashi Cup (Loděnice) •• dvojice   57/57
7.4.2018 Košonek Zdenka Vavroviče (Lipník) •• dvojice   55/55
7.4.2018 VC pivovaru LITOVEL (Brno-Slatina) ••• trojice   44/75
14.4.2018 Saharský pohár (Vědomice) •• dvojice   45/129
14.4.2018 Sport Pétanque 2018 (Loděnice) •• dvojice 53
14.4.2018 Čerlinka CUP (Litovel) ••• trojice   17/60 
21.4.2018 Memory Cup (Orlová) ••• trojice   5/22
21.4.2018 Koule Elišky Přemyslovny (Nymburk) •• dvojice   81/80
21.4.2018 Velikonoční vejce (Vojnův Městec) •• dvojice   0
28.4.2018 Grand Prix Egrensis (Cheb) •• dvojice   0
28.4.2018 22. Prvomájové koule Barona Prášila (Ořech) •• dvojice   22/96
28.4.2018 Prvomájové koulení (Valšovice) ••• trojice   21/48
29.4.2018 Přístavní turnaj Piráta Morgana (Ořech) • jednotlivci   0
1.5.2018 Prvomájový Lipnický turnaj (Lipník) •• dvojice   0
1.5.2018 20 let Slope (Brno-Slatina) •• dvojice   7/75
5.5.2018 Albrechtický kahan (Albrechtice) • jednotlivci   0
5.5.2018 CENTROPE MAĎARSKO (MAĎARSKO) ••• trojice   0
5.5.2018 Stolínský mixér (Stolín) •• dvojice   0
8.5.2018 MČR klubů 1.kolo kluby    0
12.5.2018 MČR Juniorů •••/• trojice+1   0
12.5.2018 Château Náměšť (Náměšť na Hané) ••• trojice   0
12.5.2018 Karlův jarní pohár (Loděnice) • jednotlivci   0
19.5.2018 CENTROPE ČESKO (Liblice) ••• trojice   0
26.5.2018 MČR 2x2 (Vojnův Městec) •• dvojice   0
2.6.2018 MČR 3x3 (Kolová) ••• trojice   0
9.6.2018 CENTROPE RAKOUSKO (RAKOUSKO)   ••• trojice    0
9.6.2018 VC Orla (Brno-Slatina) •• dvojice   0
9.6.2018 Starostovo jarní koulení (Cheb) •• dvojice   0
9.6.2018 Pepáčkovo koulení (Lipník)  •• dvojice   0
16.6.2018 MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2019 (Krumsín) •••/• trojice+1   0
16.6.2018 Memoriál CdP Loděnice (Loděnice) ••  dvojice   0
17.6.2018 Pétanque na zámku (Hrochův Týnec) ••• trojice mix   0
23.6.2018 MČR 1x1 (Vědomice) • jednotlivci   0
23.6.2018 Zámecký turnaj (Žďár nad Sázavou) •• dvojice   0
24.6.2018 MČR ve střelbě na přesnost (Vědomice) • jednotlivci   0
30.6.2018 CENTROPE SLOVINSKO (SLOVINSKO) ••• trojice   0
30.6.2018 Turnaj generací (Vrchlabí) •• dvojice   0
30.6.2018 Vo Jarinovy koule 22. ročník (Hartvíkovice) ••• trojice   0
5.7.2018 MČR klubů 2.kolo kluby  0
5.7.2018 O brněnskou kouli - XXIII. ročník (Ratišovice) ••• trojice   0
6.7.2018 XXII. Kolovská koule (Kolová) •• dvojice   0
7.7.2018 MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2019 (Hrochův týnec)  •••/• trojice+1   0
14.7.2018 Grand prix Mariánských lázní (Mariánské Lázně) ••• trojice   0
14.7.2018 Krumsínská HRODA (Krumsín) ••• trojice   0
21.7.2018 Krakonošovy koule (Vrchlabí) •• dvojice   0
21.7.2018 Valšovický pohár (Valšovice) • jednotlivci   0
28.7.2018 Grand prix d'Austerlitz (Slavkov) ••• trojice   0
28.7.2018 Stolínský křečák - memoriál Jaroslava Smoly (Stolín) ••• trojice   0
4.8.2018 MČR 2x2 MIX (Šerkovice) •• dvojice mix   0
11.8.2018 Mozartovy koule (Olomouc) ••• trojice   0
11.8.2018 O Kořist z Mordové rokle (Lipník) ••• trojice   0
18.8.2018 Grand prix Labe (Vědomice) ••• trojice   0
18.8.2018 VC Olešná (Nové Město na Moravě) ••• trojice   0
25.8.2018 CENTROPE SLOVENSKO (SLOVENSKO) ••• trojice mix   0
25.8.2018 GEKON - O křišťálovou tašku (Loděnice) ••• trojice   0
1.9.2018 O pohár města Brna - VARS Cup (Hrad Veveří) ••• trojice   0
2.9.2018 Medlešická Pecka (Chrudim-Medlešice) • jednotlivci   0
8.9.2018 MČR klubů 3.kolo  kluby   0
8.9.2018 Orlovský Kahan (Orlová) ••• trojice   0
15.9.2018 CENTROPE POLSKO (POLSKO) ••• trojice   0
15.9.2018 Pohár Euregia Egrensis (Cheb) ••• trojice   0
22.9.2018 Golden Prague Cup (Ořech) •• dvojice   0/96
22.9.2018 MČR 55 PLUS (Brno-Slatina) •••/• trojice+1   0
22.9.2018 Koule z Aurory (Lipník) ••• trojice   0
23.9.2018 Rezerva pro kvalifikaci 2x2 •• dvojice   0
28.9.2018 Svatováclavské dukáty (Lipník) •• dvojice   0
29.9.2018 MČR klubů - FINÁLE kluby    0
29.9.2018 Svatováclavské koulení (Valšovice) •• dvojice   0
6.10.2018 O pohár CdP Loděnice (Loděnice) ••• trojice   0
13.10.2018 Albrechtický pohár (Albrechtice) •• dvojice   0
13.10.2018 Zlaté prasátko (Brno-Slatina) ••• trojice   0
13.10.2018 MEVA Cup (Vědomice) •• dvojice   0
20.10.2018 Podzimní Lipnické koule (Lipník) •• dvojice   0
20.10.2018 TOP KLIP (Litovel) ••• trojice   0
27.10.2018 Kapucínova koule (Chrudim) •• dvojice   0
3.11.2018 Přebor KV a PLZ kraje - memoriál Mirka Valenty (Kolová) •• dvojice   0
3.11.2018 FISHING Cup (Brno-Slatina) ••• trojice   0
11.11.2018 Svatomartinská husa – rozloučení se sezónou (Hrochův Týnec) •• dvojice mix   0
1.12.2018 23. Přimrzlé koule (Ořech) •• dvojice   0/64


Legenda (zobrazení kategorií turnajů): 
Regionál
Prestige/Superprestige
Mistrovství ČR
Mistrovství ČR - postupové
Centrope Cup
Mistrovství ČR - kluby

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

fb - Sport Kolín, z.s.

fb - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:
Logo-patecnici-nove

www.facebook.com/ptcnici
© Ondřej Čada

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner

logo-avendy3.jpg

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.