Tabulka přeborníků spolku

2017 - Jan Musil
2018 - Zdeněk Hanuš
2019 - Martin Šternberg

Spolkový přebor 2019

Jednotlivé kategorie:

Junioři:
1. místo Nikola Šternbergová
2. místo Pavel Musil


Ženy:
1. místo Václava Musilová
2. místo Nikola Šternbergová
3. místo Hana Tobišková

Muži:

1. místo Martin Šternberg
2. místo Josef Musil
3. místo Zdeněk Hanuš

4. místo Jan Musil

Absolutní kategorie:
1. místo Martin Šternberg
2. místo Václava Musilová
3. místo Zdeněk Hanuš
4. místo Josef Musil

Absolutní vítěz - všechny kategorie
SPOLKOVÝ PŘEBORNÍK pro rok 2019

Martin Šternberg

Doprovodný turnaj:
Svatomartinské koulení - při přeboru:

1. místo Josef Nejedlý
2. místo Hana Jeřalová
3. místo Václav Jeřala 
4. místo Vlasta Nejedlá

Tabulky ze soutěže: 
Rozehrávací soutěže do tabulek:     Petanque-pocatecni-turnaj-rozdileni-a  Petanque-pocatecni-turnaj-rozdileni-b_2 

Svatomartinské koulení:                Svatomartinske-kouleni

Spolkový přebor - ženy a junioři:       Spolkovy-prebor-zeny-a-jun-

Spolkový přebor - muži:                     Prebor-muzi-2019

Spolkový přeborník 2019:               Spolkovy-prebornik-2019

Přeborníci roku 2018

Jednotlivé kategorie:

Junioři:
1. místo Pavel Musil

Ženy:
1. místo Václava Musilová
2. místo Štěpánka Musilová
3. místo Jana Vrbová

Muži:

1. místo Martin Musil
2. místo Zdeněk Hanuš
3. místo Jan Musil
4. místo Martin Šternberg

Absolutní kategorie:
1. místo Zdeněk Hanuš
2. místo Štěpánka Musilová
3. místo Václava Musilová
4. místo Martin Musil

Absolutní vítěz - všechny kategorie
SPOLKOVÝ PŘEBORNÍK pro rok 2018

Zdeněk Hanuš

Doprovodný turnaj:
Spolkový turnaj - při přeboru:

Ženy: 
1. místo Růžena Miňovská
2. místo Hana Jeřalová
3. místo Jiřina Galčíková

Muži: 
1. místo Milan, Galčík
2. místo Václav Jeřala     

Absolutní kategorie: 
1. místo Hana Jeřalová
2. místo Jiřina Galčíková
3. místo Milan Galčík
4. místo Růžena Miňovská.

Tabulky ze soutěže: Spolkovy-pr-2018

Přeborníci roku 2017

Jednotlivé kategorie:

Muži
1. místo Jan Musil
2. místo Martin Musil
3. místo Josef Musil
4. místo Zdeněk Hanuš

Ženy / žactvo
1. místo Pavel Musil
2. místo Václava Musilová
3. místo Jana Vrbová

Absolutní vítěz - všechny kategorie
SPOLKOVÝ PŘEBORNÍK pro rok 2017

Jan Musil - bez jediné porážky!

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.