Cano Cup 2016 a \"KO systém\"

Cano cup je soutěž, která vznikla v roce 1984 na soustředění juda TJ Jiskra Kolín. Název byl převzat z prestižní masové soutěže, která probíhá každý rok v Japonsku na počest zakladatele juda Jigora Cana.
Soutěže se celkem zúčastnilo 6 závodníků, 4 kluci a 2 dívky. Je to sice velmi malý počet, ale to se nedá nic dělat. Jsme prostě malý oddíl s ještě menším závodním celkem.
Všichni se prali naplno. I když někdo musel vyhrát, i tak si ovšem uznání zaslouží všichni. Každý dal do bojů své maximum.

1. místo   Jan Masopust
2. místo   Ladislav Berecz

1. místo   Petr Dusil
2. místo   Sabina Němečková

1. místo   Aleš Sluka

1. místo   Pavel Musil

"KO systém" je soutěží, kde se střetnou všichni. Samozřejmě, že jsou v jednotlivých zápasech veliké rozdíly a výsledek tedy není nikdy objektivní. Přesto tuto soutěž podstupujeme, aby si všichni mohli vyzkoušet nasazování do vyřazovacích bojů.

1. místo           Pavel Musil
2. místo           Jan Masopust
3. - 4. místo     Aleš Sluka
3. - 4. místo     Sabina Němečková
5. - 6. místo     Ladislav Berecz
5. - 6. místo     Petr Dusil

Zápasy byly pěkné. Zazářil Jan Masopust, který dokázal porazit nejenom Láďu Berecze, ale i Sabinu Němečkovou. Pěkný výkon předvedl i Petr Dusil, který si vedl velmi dobře a porážel své soupeře s přehledem.
Láďa Berecz je sice novou závodní posilou, ale nevedl si vůbec špatně. Na zemi dával svým soupeřům velmi dobře zabrat.

Jediná se neprala Anička Sluková, která nenastoupila pro zdravotní problémy.

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665
Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
e-mail:
josef.musil@sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

 

Sport-kolin-na-mape

Podporovatel

 

Náš spolek získal výraznou podporu od jednoho z nějvětších dodavatelů florbalového vybavení. Výrazné slevy a akce platí samozřejmě i pro naše členy. Více zjistíte u vedoucího florbalového týmu Martina Musila.
https://www.eflorbal.cz/<

Podporovatel

Od NSA, stejně tak jako jiné sportovní spolky, dostáváme ročně nemalou finanční podporu na mládež formou dotace. Ta nám pomáhá pokrýt nemalé roční náklady na sportování dětí ze spolku.
Děkujeme.
https://www.agenturasport.cz/

Podporovatel

Město Kolín
Mesto-kolin

Ročně získáváme několik sportobních dotací od města. Jedná se o pravidelné dotace ve dvou pololetích v souladu s kritériemi Sportovní komise Rady města. K tomu dále získáváme, na základě individuálních žádstí, dotace na jednotlivé sportovní akce, pokud je sportovní komise po posouzení doporučí a Rada města schválí.
Děkujeme 
https://www.mukolin.cz/