Pondělí 25.7.2016

Program:
Sraz dětí - 8,00 hod.
Úvodní instruktáž k LPT 2016
Téma dne - bitva u Kolína
Účast - Anna Sluková, Aleš Sluka, Pavel Musil, Petr Dusil, Ladislav Berecz, Jan Masopust.

Svačina - velký jablečný zavinutý koláč, čokoláda (kakao)

Zpestření - ukázka přípravy mnoha variant rybičkových pomazánek. Vše spojené s ochutnávkou.

Trénink juda - opakování základní techniky - 5. kyu postoj

Oběd:
poctivá drůběží polévka
(žádný sajrajt) - masový vývar, zelenina, koření, nudle, maso
Masová směs s kvalitní rýží.

Polední klid (aktivní) - děti společenská hra Monopoly
později kopaná s líným míčem.

Hlavní program dne:
Výšlap za historií bitvy u Kolína - aktivní výklad historie
Bitva u Kolína, Sedmiletá válka, Marie Terezie....


Svačina - oplatky, pití

Cestou zpět - kolektivní zmrzlina.

Na hale - připravené studené pití (kofola + citronáda)

Doplněný pitný režim - balená kvalirtní voda, čaje, citronády
Doplněný vitamínový režim - jablka, nektarinky a švestky. 

Úterý 26.7.2016

Program:
Sraz dětí - 8,00 hod.
Výlet do Žlebů a Čáslavi
Téma dne - Jan Žižka a doba husitská
Téma dne - obora Žleby

Hlavní program dne:
Cesta vlakem do Žlebů - aktivní výklad historie, návštěva obory
Čáslavské postavení v době husitské. Jan Žiška ve spojení s Čáslaví.


Svačina - chléb s máslem, sýrem a rajčetem, 2x 0,5 l balené vody

Oběd:
Dle vlastního výběru v restauraci Žleby. + nápoj (0,3 až 0,5 l - opět dle výběru)

Svačina - oplatky, jablko, pití

Cestou zpět - v Čáslavi kolektivní zmrzlina.

Návrat v 17,00 hod.

Středa 27.7.2016

Program:
raz dětí - 8,00 hod.
Úvodní instruktáž k LPT 2016
Téma dne - "Přežití"

Posílila nás Sabina Němečková.

Beseda k tématu.

Svačina - velký jablečný zavinutý koláč, pravé kakao

Společné vaření - variace řízků a bramborový salát.
Polední klid (aktivní) - děti společenská hra Monopoly
později kopaná s líným míčem.

Oběd:
Řízky, bramborový salát / brambory / okurka

Polední klid (aktivní) - děti společenská hra Monopoly
později kopaná s líným míčem.

Trénink juda - opakování základní techniky - 5. kyu postoj

Hlavní program dne:
Výšlap za historií bitvy u Kolína - aktivní výklad historie
Bitva u Kolína, Sedmiletá válka, Marie Terezie....


Svačina - meloun v libovolném množství, pití

Trvale k dispozici studené pití (voda + kofola + ovocný nápoj)

Doplněný vitamínový režim - meloun, nektarinky a švestky.

Čtvrtek 28.7.2016

Program:
Sraz dětí - 8,00 hod.
Výlet do Poděbrad
Téma dne - král Jiří z Poděbrad
Téma dne - okružní plavba lodí

Hlavní program dne:
Cesta vlakem do Poděbrad - aktivní výklad historie, výlet lodí
Bohužel se omluvila Anička Sluková pro zdravotní problémy. Zítra dorazí.

Svačina - chléb s máslem, džemem, musli tyčinka, čaj,  2x balená ochucená voda dle vlastního výběru

Oběd:
Dle vlastního výběru na lodi při okružní plavbě

Po okružní plavbě návštěva zámku a expozice krále Jiřího. Poděbradské muzeum udělalo výstavní prostory skutečně zajímavé. A světe div se, za velmi přátelskou cenu vstupného. Děti platí 20,- Kč, nad 15 let 40,- Kč. Navíc nabízejí virtuální prohlídku na svých stránkách:
https://www.google.cz/maps/@50.1414781,15.119665,3a,75y,97.58h,84.21t/data=!3m7!1e1!3m5!1s2TSwfyZwaL4AAAQYW2iecA!2e0!3e2!7i13312!8i6656


Cestou po Poděbradech provedena ochutnávka jednotlivých minerálních prmenů.

Svačina - 2x oplatky, pití

V poděbradech - kolektivní italská zmrzlina.

Návrat na halu v 14,15 hod.

Následoval kolektivní sport - kopaná
Pitný režim.

Konec v 17,00 hod.

Pátek 29.7.2016

Program:
raz dětí - 8,00 hod.
Seznámení s denním programem
Téma dne - "Retro hry"
Vrácení přeplatků - vyrovnání

Svačina - palačinky s džemem, šlehačkou, čaj, banán

Trénink juda - rozcvičení + turnaj Cano Cup 2016 + "KO system"

Společné vaření - grilované kuřecí maso, hranolky, tatrská omáčka domácí výroby.

Oběd:
Kuřecí steaky, hranolky, tatarka,
Polední klid (aktivní)

Retro hry - čára

Svačina - švestkový koláč, čaj, ovocná limonáda

Kopaná a další hry

Trvale k dispozici studené pití (voda + kofola + ovocný nápoj)

Doplněný vitamínový režim - banán.

Opékání s rodiči - káva, pití, vuřty, pečivo....

Konec LPT 2016 - 20,00 hod.

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.