Vilém Pospíšil | S-CUP

Rozhovor s Vildou Pospíšilem, gólmanem a tvůrcem sociálních síťí Pátečníků.

1) Pomalu, ale jistě se blíží náš domací turnaj, který pořádáme jíž několikátým rokem, jak se na něj těšíš ?

•  Tak na náš turnaj se těším pokaždé a na tento obzvlášť. Bude to pro mě po dlouhé době opět zápasové vytížení a doufám, že jsem nezapomněl, jaké je to hrát před nějakým publikem. (Smích) Jsem moc rád, že naše turnaje jsou už na naší úrovni docela známé a letos dorazí i pár nových týmu, se kterými budeme moct změřit síly. Každopádně se těším a doufám, že se turnaj zase povede.

 

2) Pozvánku příjmuli i naši ligový soupeři Sepiáci na našich turnajích je to nový učastník, těšíš se na ně ?

• Tak to, že přijedou i naši ligoví soupeři je moc fajn. Budeme s nimi moct změřit síly i mimo soutěž a případně si zvednout sebevědomí právě do těch „důležitějších“ zápasů. Samozřejmě to ale funguje i naopak.

3) Díky svému ročníku se s námi nemůžeš učastnit ligy, předpokládám, že sleduješ vývoj. Co zatím na dosavadní výsledky říkáš ?

•  Samozřejmě, že sleduju a musím přiznat, že jsem, naštěstí velmi mile, překvapen. Po čtyřech zápasech vést s deseti body a největším brankovým rozdílem ligu je fakt super! Patrik navíc vede tabulku produktivity. Samozřejmě, liga je de facto na svém začátku a nesmíme usnout na vavřínech. Co ale chci zmínit je, že naše dosavadní dobré výsledky budou důsledek celkové změny koncepce a organizace tréninků, což jsme už dlouho potřebovali a s nástupem do ligy se to konečně uskutečnilo.

4) I když s námi nemůžeš hrát ligu, zkoušiš se nějak udržet v kondici, aby si byl připravený do dalšího ročníku ?

•  Jako Pátečníci máme trénink třikrát týdně, plus jsme s Lukášem začali jednou týdně dojíždět do Kutné Hory na pouze brankářský trénink, takže i od toho něco do začátku nového ročníku očekávám. Jen mi samozřejmě chybí zápasové vytížení a tím pádem nedostatek zkušeností ze soutěžních zápasů. O to víc se těším na sobotu.

5)  Trochu odbočíme od florbalu, jakožto jeden z tvůrců a správců sociálních síťí Pátečníku sleduješ celý progres teto "akce" jíž od začátku, co říkáš na celkový posun ?

•  No jsem samozřejmě rád, kolik nás už sleduje lidí. Během srpna a září jsme nabrali na naše stránky opravdu dost fanoušků, což je v dnešní době opravdu dost důležité. Náš cíl je ale, stejně jako ve florbalu, samozřejmě vyšší a chceme dál pokračovat v oslovování nových a nových lidí. Teď nevím, jestli neprozrazuji tajemství, ale je v hrubém nástřelu i nový web, takže se máte na co těšit.

6) Pátečníci intenzivně schání partnery, kteří by podpořili nějakým způsobem klub, jak se toto "patrání" vyvijí ?

•  Ano, v tomto směru jsme také začali být aktivní. Jestli chceme být úspěšný klub, musíme se trochu „prodat“ i v tomto směru. Právě k těmto akcím, jako je domlouvání různého partnerství jsou potřeba lidé na vašich stránkách a sociálních sítích. Náš seznam firem, kterým bychom chtěli nabídnout spolupráci je poměrně dlouhý, tudíž chvíli potrvá, než všechny zkontaktujeme. Pár firmám a obchodům jsme ale už napsali a přiznám, že některá spolupráce začíná nabývat docela jasných obrysů.

 

 

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Podpůrné stránky

Pétanque liga 2020

Průběžný stav ke dni 13. 9. 2020 

1.

  Pedro Velim 

35

2.

  PCFT Sokoleč

33

3.

  Sokol Kostomlaty

31

4.

  PC Sokol Lipník

30

5.

  PCP Lipník 

22

6.

  K8 Předhradí

19

7.

  Sport Kolín

17

8.

  Demoliční koule

15

9.

  Sevak Velim

8

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Letošní ročník je poznamenaný, stejně jako jiné akce a vůbec život lidí na celé planetě, pandémií, proto se VV OSJu Kolín rozhodl, že letošní ročník PL bude jen ve znamení jednotlivých kol PL, která se podaří uspořádat. Celkový vítěz ročníku se tudíž vyhlašovat nebude.
Polabská liga je silnou soutěží a tahle pandemie ji rozhodně nepoloží smile.

fb - Sport Kolín, z.s.

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.