Vilém Pospíšil | S-CUP

Rozhovor s Vildou Pospíšilem, gólmanem a tvůrcem sociálních síťí Pátečníků.

1) Pomalu, ale jistě se blíží náš domací turnaj, který pořádáme jíž několikátým rokem, jak se na něj těšíš ?

•  Tak na náš turnaj se těším pokaždé a na tento obzvlášť. Bude to pro mě po dlouhé době opět zápasové vytížení a doufám, že jsem nezapomněl, jaké je to hrát před nějakým publikem. (Smích) Jsem moc rád, že naše turnaje jsou už na naší úrovni docela známé a letos dorazí i pár nových týmu, se kterými budeme moct změřit síly. Každopádně se těším a doufám, že se turnaj zase povede.

 

2) Pozvánku příjmuli i naši ligový soupeři Sepiáci na našich turnajích je to nový učastník, těšíš se na ně ?

• Tak to, že přijedou i naši ligoví soupeři je moc fajn. Budeme s nimi moct změřit síly i mimo soutěž a případně si zvednout sebevědomí právě do těch „důležitějších“ zápasů. Samozřejmě to ale funguje i naopak.

3) Díky svému ročníku se s námi nemůžeš učastnit ligy, předpokládám, že sleduješ vývoj. Co zatím na dosavadní výsledky říkáš ?

•  Samozřejmě, že sleduju a musím přiznat, že jsem, naštěstí velmi mile, překvapen. Po čtyřech zápasech vést s deseti body a největším brankovým rozdílem ligu je fakt super! Patrik navíc vede tabulku produktivity. Samozřejmě, liga je de facto na svém začátku a nesmíme usnout na vavřínech. Co ale chci zmínit je, že naše dosavadní dobré výsledky budou důsledek celkové změny koncepce a organizace tréninků, což jsme už dlouho potřebovali a s nástupem do ligy se to konečně uskutečnilo.

4) I když s námi nemůžeš hrát ligu, zkoušiš se nějak udržet v kondici, aby si byl připravený do dalšího ročníku ?

•  Jako Pátečníci máme trénink třikrát týdně, plus jsme s Lukášem začali jednou týdně dojíždět do Kutné Hory na pouze brankářský trénink, takže i od toho něco do začátku nového ročníku očekávám. Jen mi samozřejmě chybí zápasové vytížení a tím pádem nedostatek zkušeností ze soutěžních zápasů. O to víc se těším na sobotu.

5)  Trochu odbočíme od florbalu, jakožto jeden z tvůrců a správců sociálních síťí Pátečníku sleduješ celý progres teto "akce" jíž od začátku, co říkáš na celkový posun ?

•  No jsem samozřejmě rád, kolik nás už sleduje lidí. Během srpna a září jsme nabrali na naše stránky opravdu dost fanoušků, což je v dnešní době opravdu dost důležité. Náš cíl je ale, stejně jako ve florbalu, samozřejmě vyšší a chceme dál pokračovat v oslovování nových a nových lidí. Teď nevím, jestli neprozrazuji tajemství, ale je v hrubém nástřelu i nový web, takže se máte na co těšit.

6) Pátečníci intenzivně schání partnery, kteří by podpořili nějakým způsobem klub, jak se toto "patrání" vyvijí ?

•  Ano, v tomto směru jsme také začali být aktivní. Jestli chceme být úspěšný klub, musíme se trochu „prodat“ i v tomto směru. Právě k těmto akcím, jako je domlouvání různého partnerství jsou potřeba lidé na vašich stránkách a sociálních sítích. Náš seznam firem, kterým bychom chtěli nabídnout spolupráci je poměrně dlouhý, tudíž chvíli potrvá, než všechny zkontaktujeme. Pár firmám a obchodům jsme ale už napsali a přiznám, že některá spolupráce začíná nabývat docela jasných obrysů.

 

 

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.