Zhodnocení LPT 2016

Historicky první příměstský tábor se vydařil snad po všech stránkách. Sice by dětí mohlo být trošičku více, ale, když vezmeme v úvahu, jak veliký je náš závodní celek, tak je účast výborná.
Žádné z dětí netrpělo hladem. Stravování bylo průběžně zajišťováno v dostatečném množství a na požadované úrovni, včetně pitného režimu a ovoce.
Náplň LPT byla také pestrá po všech stránkách. Nejenom sportovní, tréninkové, ale i po vzdělávací a kulturní. Součástí LPT bylo i několik výletů do okolních lokalit. Nejdále jsme byli ve Žlebech, kde jsme navštívili oboru. Pak jsme se zajímali o Čáslav a Poděbrady, kde jsme se plavili na okružní jízdě výletní lodí.
Děti si vyzkoušely i něco dobrého uvařit, v čemž se jim moc dobře dařilo.
LPT dopadlo dobře i ekonomicky, aniž bychom děti šidili jakýmkoliv způsobem. Ba naopak. Rozhodně jsme jim spíše dopřávali. Z rozpočtu jim bylo kupováno ovoce a několikrát jsme se stavili na dobré zmrzlině, občas pro ně něco upekli a pod. Konečná suma za celý týdenní pobyt nepřesáhla 1.000,- Kč. Zbylé finanční částky jsme překvapeným rodičům řádně vrátili. S potěšením můžeme prohlásit, že tato akce nestála ani jednu korunu oddílovou pokladnu, která si potřebovala, po předchozích investicích, odpočinout.
To, co jsme tolik neovlivnili, a přesto to fungovalo, byl kolektiv dětí. Byť byl mezi dětma výraznější věkový rozdíl, tak to v jejich jednání nebylo znát. Celý kolektiv byl přátelský a solidární.
LPT 2016 je minulostí. Tato akce bude historicky patřit mezi nejzdařilejší v historii kolínského juda.
Děkujeme všem účastníkům a rodičům.

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665
Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
e-mail:
josef.musil@sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

 

Sport-kolin-na-mape

Podporovatel

 

Náš spolek získal výraznou podporu od jednoho z nějvětších dodavatelů florbalového vybavení. Výrazné slevy a akce platí samozřejmě i pro naše členy. Více zjistíte u vedoucího florbalového týmu Martina Musila.
https://www.eflorbal.cz/<

Podporovatel

Od NSA, stejně tak jako jiné sportovní spolky, dostáváme ročně nemalou finanční podporu na mládež formou dotace. Ta nám pomáhá pokrýt nemalé roční náklady na sportování dětí ze spolku.
Děkujeme.
https://www.agenturasport.cz/

Podporovatel

Město Kolín
Mesto-kolin

Ročně získáváme několik sportobních dotací od města. Jedná se o pravidelné dotace ve dvou pololetích v souladu s kritériemi Sportovní komise Rady města. K tomu dále získáváme, na základě individuálních žádstí, dotace na jednotlivé sportovní akce, pokud je sportovní komise po posouzení doporučí a Rada města schválí.
Děkujeme 
https://www.mukolin.cz/