Pondělí 24. 7. 2017

Program:
Sraz dětí - 7,00 - 8,00 hod.
Úvodní instruktáž k LPT 2017
Téma dne - úvodní instruktáž, trénink judo, výšlap (pokud bude dobré počasí)

Účast - 12 dětí (J. Adam, A. Adam, Motlíček, Kubelka, Sluková, Sluka, P. Musil, Němečková, Hofericová, Hampl, Berecz, Masopust)

Svačina
- koláče (marmeláda nebo tvaroh)
- chléb s máslem
- čaj ovocný i černý
- voda dle potřeby
- voda se šťávou

Zpestření
- meruňky od Hofericů - děkujeme smile

Trénink juda
- základy techniky 5. kyu, zem, randori

Oběd:
- drůbeží polévka
- masová směs s rýží

Polední klid (aktivní)
-  společenské hry
- menší děti si zvolily malování

Špatné počasí - pokračujeme na hale smile

Hra v TV - Osobní strážce
Společenské hry

Svačina
- obložené chleby + pití
Hra v TV - Osobní strážce
Společenské hry

Na hale - trvale k dispozici - studené pití, čaje apod.

Pondělní foto LPT 2017


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Úterý 25. 7. 2017

Program:
Sraz dětí - 8,00 hod.
Úvodní instruktáž k xxxxxxxxx
Téma dne - pro nepřízeň počasí - činnost na hale
Účast - 13 dětí (J. Adam, A. Adam, Motlíček, Kubelka, Sluková, Sluka, P. Musil, Němečková, Hofericová, Hampl, Berecz, Masopust, Adámek)

Svačina - koláče - jablečné / povidlové, čaj (ovocný i černý)

Ovoce - nektarinky

Společenské hry

DVD projekce filmů

Bramborová polévka
přírodní plátek (vepřové / kuřecí), bvařený brambor, omáčka, zeleninová obloha 

Polední klid (aktivní) - hra v TV 

Společenské hry

DVD projekce filmů

Hlavní program dne:

Trénink juda - opakování techniky 5. kyu, randori

Hry na hale

Společenské hry

DVD projekce filmů

Svačina - palačinky 
meloun

Na hale - trvale připravené studené pití voda, sirup a pod.
k dispozici i  čaje

Úterní foto z LPT 2017


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Středa 26. 7. 2017

Program:
Sraz dětí - 8,00 hod.
Úvodní instruktáž k cestě - přeprava na vlak a zpět, pokyb na nádraží apod.
Téma dne - Doba husitská - Čáslav
Účast - 13 dětí (J. Adam, A. Adam, Motlíček, Kubelka, Sluková, Sluka, P. Musil, Němečková, Hofericová, Hampl, Berecz, Masopust, Adámek)

Svačina - obložený chléb (máslo, salám Vysočina, sýr), tyčinka Corny,
pití - multivitamín, francouzská voda 

Zpestření - dětské zábavné hřiště v Čáslavi, zmrzlina dle vlastního výběru

Oběd:
v restauraci dle vlastního výběru
součástí obědu je libovolné nealko pití

Podrobněji program dne:

Výšlap za k popravišti, kde skončil život Ulického, návštěva dětského zábavného parku, návštěva kostela, kde měli být nalezeny kosterní ostatky Jana Žižky
Doprovodný program v Kolíně - aktivní hry v TV 


Svačina - kroasan, meloun

Na hale - připravené studené pití a čaje

 

Středeční foto LPT 2017


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Čtvrtek 27. 7. 2017

Program:
Sraz dětí - 8,00 hod.
Téma dne - Přežití - jednoduché vaření, instruktáž o nebezpečích na ulicích, sebeobrana v kostce....
Účast -  13 dětí (J. Adam, A. Adam, Motlíček, Kubelka, Sluková, Sluka, P. Musil, Němečková, Hofericová, Hampl, Berecz, Masopust, Adámek)

Svačina - toasty - šunka, sýr, máslo, kečup, čaj, broskev, meloun

Trénink juda - opakování 5. kyu

Oběd:
hovězí vývar se zeleninou a nudlemi
bramborový guláš, chéb

Polední klid (aktivní) - volná aktivita - míč, společenské hry

Svačina - koláče - více druhů (višňový, jablečný...)

Na hale - připravené studené pití voda, voda se sirupem

Doplněný pitný režim - čaje - ovocný, černý - dle výběru
Doplněný vitamínový režim - meloun

 

Čtvrteční foto LPT 2017


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Pátek 28. 7. 2017

Program:
Sraz dětí - 8,00 hod.
Téma dne - Cano Cup 2017
úklid tatami, příprava na odpolední rozlučkovou akci s rodiči.
Účast -  12 dětí (J. Adam, A. Adam, Kubelka, Sluková, Sluka, P. Musil, Němečková, Hofericová, Hampl, Berecz, Masopust, Adámek)

Svačina - kakao, loupák, ovoce

Cano Cup - souteěž v judu 
úklid tatami, sálová kopaná

Oběd:
na přání dětí - kuřecí řízek 
hranolky nebo krokety
okurkový salát

Polední klid (aktivní) - míčové a společenské hry 
Příprava občerstvení pro rodiče

Svačina - broskev

Rozlučka:
Jednohubky, chlebíčky 
3pekáčky - opékání na ohni
káva, 

Na hale - připravené studené pití voda ochucená sirupem + čaj

Děkujeme všem účastníkům a rodičům. Zároveň přejeme všem příjemnou dovolenou či prázdniny.

Páteční foto LPT 2017


 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.