Martin Musil | Letní příprava

Máme tu další rozhovor, nyní s Martinem Musilem, který se podílí na přípravě letní přípravy ! 

Co nám k průběhu letní přípravy řekl Martin Musil ?

1) Startuje nová sezóna, která pro nás bude v celku nová vstupem do ligy, jak si spokojen s průběhem přípravy na sezonu ?

•  Přípravy na novou sezónu vlastně začali už minulý rok v zimě, kdy jsme se rozhodovali, zda se zkusíme posunout dál, nebo budeme dál jenom objíždět turnaje. Začali jsme si zjišťovat, co všechno bude potřeba zařídit a jestli na to máme finančně i zda máme dostatečnou hráčskou základnu. Nakonec jsme se rozhodli pro vstup do soutěže a začali tomu přizpůsobovat i tréninky. Ale zpět k otázce, s průběhem přípravy spokojený jsem, i když vždycky je co zlepšovat, nicméně jsme v této situaci nováčky, a tak se musí s něčím takovým počítat. Důležité je, abychom se ze vzniklých chyb dokázali poučit. 

2) Příprava týmu probíhá v Býchorech, jak si spokojen s tamějšími podmínky ?

•  Podmínky v Býchorech jsou super, máme tam všechno, co potřebujeme. Okolní les na běhání, halu na cvičení a posilování, jediný, co bychom ještě mohli mít, jsou masérky po tréninku a už opravdu nevím co víc. (smích)

3) S jakým cílem budou Pátečníci vstupovat do sezony v níž budou úplným nováčkem ?

• Za cíl nám dávám především zlepšit naši hru pět na pět. Většina turnajů, na které jezdíme se hraje čtyři na čtyři a je znát, že při větším počtu máme hru trochu chaotičtější. Dále bych byl rád, aby se na náš florbal dalo koukat, což se nám i často dařilo a třešničkou na dortu by byl postup do vyšší soutěže, nicméně všichni kluci budou nováčky a zkušenosti se soutěží nemáme nikdo, takže je to trochu smělý cíl. Jako samozřejmost beru vzorové chování, ať už se jedná o sportovní chování nebo i vystupování mimo zápasy.

4) S jakými změnami vstupujeme do nového ročníku ?

•  Kromě hry pět na pět bude pro nás i nová doba hraní, uvidíme, jak se s tím popereme, ale 3x12min snad ještě zvládneme. Od toho máme přece i fyzickou přípravu ne? (smích)

5)  Co změny v hráčském kádru ?

•  Z marodky se nám snad vrátí pár hráčů, navíc se zapracovávají do týmu hráči, kteří na turnaje nejezdili. Další dva hráči budou v týmu relativními nováčky, bohužel jeden je právě zraněný, ale už se dává dohromady.

6) Kdo tě v přípavě překvapil ?

•  Zatím mě překvapil přístup, který kluci k přípravě mají. Berou ji velmi vážně, a i když je na tréninku sranda, druhý den se nemůžu skoro hnout. Nebudu ukazovat na konkrétní hráče, ale někteří mladí mě opravdu potěšili svým počínáním. Nicméně jsme teprve v půlce přípravy a výstupem bude na konci srpna vícedenní turnaj v Ostravě.

Martin Musil  je další člověk co se podílí na přípravě letní přípravy a zároveň vede celý tým, jako kapitán ! 

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665
Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
e-mail:
josef.musil@sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

 

Sport-kolin-na-mape

Podporovatel

 

Náš spolek získal výraznou podporu od jednoho z nějvětších dodavatelů florbalového vybavení. Výrazné slevy a akce platí samozřejmě i pro naše členy. Více zjistíte u vedoucího florbalového týmu Martina Musila.
https://www.eflorbal.cz/<

Podporovatel

Od NSA, stejně tak jako jiné sportovní spolky, dostáváme ročně nemalou finanční podporu na mládež formou dotace. Ta nám pomáhá pokrýt nemalé roční náklady na sportování dětí ze spolku.
Děkujeme.
https://www.agenturasport.cz/

Podporovatel

Město Kolín
Mesto-kolin

Ročně získáváme několik sportobních dotací od města. Jedná se o pravidelné dotace ve dvou pololetích v souladu s kritériemi Sportovní komise Rady města. K tomu dále získáváme, na základě individuálních žádstí, dotace na jednotlivé sportovní akce, pokud je sportovní komise po posouzení doporučí a Rada města schválí.
Děkujeme 
https://www.mukolin.cz/