První sportovní den spolku 2024

Účast:
žactvo: Dominika Valtr,, Daniel Valtr (1. místo), Richard Netopil (2. místo), Leontýna Pionteková, Barbora Holanová (3. místo), Michael Piontek, Alice Dumanová, Štěpán Holan, Richard Duman. 

Dospělá skupina (ženy, muži společně): Aleš Netopil, Ondřej Holan (2. místo), Lucie Holanová (3. místo), Jiří Arient, Zdeněk Piontek, Tereza Dumanová, Kamil Čermák, Radek Duman, Zdeněk Hanuš, Martin Šternberg (rozhodčí), Josef Musil (ředitel soutěže), Václava Musilová (organizační pracovnice), Zuzana Malá (1. místo) 

Skvělý den se skvělými lidmi. Ve skutečnosti vyhrál každý kdo se účastnil této fajn akce. Moc jsme si to užili. Více v galerii.

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665
Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4
e-mail:
josef.musil@sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

 

Sport-kolin-na-mape

Podporovatel

 

Náš spolek získal výraznou podporu od jednoho z nějvětších dodavatelů florbalového vybavení. Výrazné slevy a akce platí samozřejmě i pro naše členy. Více zjistíte u vedoucího florbalového týmu Martina Musila.
https://www.eflorbal.cz/<

Podporovatel

Od NSA, stejně tak jako jiné sportovní spolky, dostáváme ročně nemalou finanční podporu na mládež formou dotace. Ta nám pomáhá pokrýt nemalé roční náklady na sportování dětí ze spolku.
Děkujeme.
https://www.agenturasport.cz/

Podporovatel

Město Kolín
Mesto-kolin

Ročně získáváme několik sportobních dotací od města. Jedná se o pravidelné dotace ve dvou pololetích v souladu s kritériemi Sportovní komise Rady města. K tomu dále získáváme, na základě individuálních žádstí, dotace na jednotlivé sportovní akce, pokud je sportovní komise po posouzení doporučí a Rada města schválí.
Děkujeme 
https://www.mukolin.cz/