Hlavní oddílový žebříček 2018

1. místo Martin Šternberg   72 + 10 + 5 + 53 + 11 +10 + 36 + 39 + 82 + 14 + 5 + 7 + 296 + 10 + 14 + 50 + 11 + 11 + 5 + 57 + 6 + nezapočítané body ze svazu (nemění pořadí) = více jak 804 b.
2. místo Pavel Musil   8 + 64 + 10 + 5 + 88 + 25 + 11 + 20 + 52 + 14 + 5 + 7 + 24 + 5 + 10 + 24 + 5 + 18 + 7 + 11 + 5 + 6 + 11 + 10 + 8 + 150 = 603 b.
3. místo Josef Musil  66 + 80 + 10 + 5 + 88 + 17 + 11 + 10 + 40 + 14 + 5 + 7 + 24 + 5 + 10 + 14 + 20 + 11 + 11 + 8 + 5 + 18 + 7 + 11 + 5 + oprava chybovosti 20 + 6 + 10 + 8 + 24 = 578 b.
4. místo Zdeněk Hanuš   8 + 64 + 10 + 15 + 11 + 10 + 36 + 7 + 5 + 10 + 23 + 6 + 11 + 8 + 5 + 18 + 11 + 5 + 4 + 10 + 8 + 260 = 548 b.
5. místo Václava Musilová   14 + 11 + 11 + 8 + 5 + 230 = 279 b.
6. - 7. místo Martin Musil   10 + 18 + 10 + 7 + 5 + 2 + 180 = 232 b.
6. - 7. místo Štěpánka Musilová  12 + 220 = 232 b.
8. místo Jan Musil   14 + 11 + 40 + 24 + 11 + 100 = 200 b.
9. místo Jana Vrbová   12 + 110= 122 b.
10. místo Ricky Moravec 2 = 2 b.
11. - 13. místo Barbora Moravcová, Roman Šedivý, Jitka Palusková   0 b.

Spolkový přebor 2018

Spolkový přeborník 2018: 

Absolutní vítěz:
1. místo Zdeněk Hanuš
2. místo Štěpánka Musilová
3. místo Václava Musilová
4. místo Martin Musil

Nejlepší junioři:

1. místo Pavel Musil

Nejlepší ženy:

1. místo Václava Musilová
2. místo Štěpánka Musilová
3. místo Jana Vrbová

Nejlepší muži:


1. místo Martin Musil
2. místo Zdeněk Hanuš
3. místo Jan Musil
4. místo Martin Šternberg

Oddílový žěbříček PLP 2018

1) Kolín - Kostomlaty 2:2 (1 bod)
    Kostomlaty - Kolín 4:0 (0 b.)   
2) PCP Lipník - Kolín 2:2 (2 body)
    Kolín - PCP Lipník 2:2 (1 bod) 
3) Kolín - PC Sokol Lipník 3:1 (3 body)   
    PC Sokol Lipník - Kolín  4:0 (0 b.)   
4) Kolín - Kulová osma 1:3 (0 b.)
    Kulová osma - Kolín  4:0 (0 b.)
5) Kolín - Sevak Velim   2:2 (1 bod)
    Sevak Velim - Kolín   1:3 (3 body)
6) Pétanque Sokoleč - Kolín   2:2 (2 body)
    Kolín - Pétanque Sokoleč    2:2 (2 body)
7) Kolín - PCFT Sokoleč    0:4 (0 b.)
    PCFT Sokoleč - Kolín    3:1 (0 b.)
8) Pedro Velim - Kolín     4:0 (0 b.)
    Kolín - Pedro Velim     2:2 (2 body)  

1. místo  Josef Musil 10 + 5 + 11 + 10 + 14 + 5 + 7 + 5 + 10 + 14 + 11 + 11 + 5 + 7 + 11 + 5 + 8 =  169 b.
2. místo  Zuzana Malá 10 + 5 + 11 + 10 + 14 + 5 + 7 + 10 + 14 + 11 + 11 + 5 + 7 (+5 hrála by v termínu - zápas byl ale předehrán!) + 6 =  136 b.
3. místo  Martin Šternberg 10 + 5 + 11 + 10 + 14 + 5 + 7 + 10 + 11 + 11 + 5 + 6 = 119 b.
4. místo  František Vejtruba 10 + 14 + 5 + 5 + 10 + 14 + 11 + 11 + 7 + 11 + 5 + 6 = 109 b.
5. místo   Pavel Musil 10 + 5 + 11 + 14 + 5 + 7 + 5 + 10 + 5 + 7 + 11 + 5 + 6 = 101 b.
6. místo   Zdeněk Hanuš 10 + 11 + 10 + 7 + 5 + 10 + 14 + 11 + 5 + 11 +5 + 4 = 89 b.
7. místo  Martin Musil 10 + 7 + 5 + 2 = 24 b.
8. místo   Jan Musil  11 b.
9. místo   Václava Musilová 11 + 11 + 5 =  získané jako rezerva  27 b.
budou uznány až teprve tehdy, získá-li více bodů ve skutečné hře. Přesto

je uznán její aktivní podíl na PLP. 

Svazový žebříček

Stav k  21. 7. 2018
393. místo Martin Šternberg - 393,492 bodů / 4,619 síla
500. místo Josef Musil - 174,847 bodů /  3,563 síla 
555. místo Pavel Musil  - 120,611 bodů / 2,375 síla
637. místo Zdeněk Hanuš - 61,770 bodů / 1,844 síla
xxx - 982. místo Václava Musilová, Martin Musil, Jan Musil, Barbora Moravcová, Jana Vrbová, Roman Šedivý, Jitka Palusková - 0 b.,

Aktuální:

http://czechpetanque.cz/klub.html?id=90

Bodování - žebříček 2018

Rok 2018

1) 17. 3. 2018 Velikonoční turnaj Lipník ***
svazová soutěž - 30 týmů
15. místo Josef Musil (+ Borovičková - K8, Vaněk - Velim)  6 + 15 + 45 =  66 b. 
..................................................................................................................

2) 7. 4. 2018 Velikonoční turnaj 2018 **
vnější soutěž nesvazová - 17 týmů
17. místo - Zdeněk Hanuš, Pavel Musil 4 + 4 = 8 b.
..................................................................................................................

3) 14. 4. 2018 Saharský turnaj - Vědomice **
svazová souěž - 52 týmů
34. místo Josef Musil (a Václava Reinbergrová - PCP Lipník) 6 + 20 + 54 = 80 b.
35. místo Martin Šternberg (a Zuzana Malá - Kulová osma) 6 + 15 + 51 = 72 b.
36. místo Zdeněk Hanuš a Pavel Musil 6 + 10 + 48 = 64 b.
..................................................................................................................

4) PLP Kolín - Kostomlaty 2:2 (1 bod)
Josef Musil - 10 b.
Martin Musil - 10 b.
Pavel Musil - 10 b.
Zdeněk Hanuš - 10 b.
Martin Šternberg - 10 b.
(Zuzana malá - 10 b.)
..................................................................................................................

5) PLP Kostomlaty - Kolín 4:0 (0 bodů)
Josef Musil - 5 b.
Pavel Musil - 5 b.
Martin Šternberg - 5 b.
(Zuzana Malá - 5 b.)
..................................................................................................................

6) 28. 4. 2018 Prvomájové koule Barona Prášila ** - Ořech
Josef Musil    6 + 10 + 72 = 88 b.
Pavel Musil    6 + 10 + 72 = 88 b.
Martin Šternberg    6 + 10 + 27 = 53 b.
..................................................................................................................

7) 29. 4. 2018 Čarodějnické koulení o Májovou cenu 2018 - Kolín
Spolkový turnaj * / **
Josef Musil   2 + 6 +3 + 4 + 2 = 17 b.
Pavel Musil   2 + 10 + 1 + 6 + 6 = 25 b.
Martin Musil   2 + 6 + 4 + 6 = 18 b.
Jan Musil   2 + 6 + 6 = 14 b.
Štěpánka Turynová   2 + 2 + 2 + 6 = 12 b.
Václava Musilová   2 + 4 + 2 + 4 + 2 = 14 b.
Jana Vrbová   2 + 4 + 2 + 4 = 12 b.
Zdeněk Hanuš   2 + 6 + 1 + 2 + 4 = 15 b.
(Richard Vrba)
..................................................................................................................

8) 2. 5. 2018 PLP PCP Lipník 2-2 (2 body)
PCP Lipník - Kolín 
Josef Musil 11 b.
Jan Musil 11 b.
Pavel Musil 11 b.
Zdeněk Hanuš 11 b.
Martin Šternberg 11 b.
(Zuzana Malá 11 b.)
..................................................................................................................

9) 11. 5. 2018 PLP Kolín 2:2 (1 bod)
Kolín - PCP Lipník
Josef Musil 10 b.
Martin Musil 10 b.
Zdeněk Hanuš 10 b.
Martin Šternberg 10 b.
(Zuzana Malá 10 b.)
(František Vejtruba 10 b.)
..................................................................................................................

10) 12 - 13. 5. 2018 MČR juniorů vyrážení + hra (20 + 20)
MČR Junioři - vyrážení  * 
Pavel Musil 20 b.
11) MČR Junioři - týmy ***
Pavel Musil 14 + 20 + 18 = 52 b. 
..................................................................................................................
12) 12. 5. 2018 Karlův jarní turnaj - Loděnice *
Martin Šternberg 6 + 15 + 18 = 39 b.
..................................................................................................................

13) 13. 5. 2018 Pražské jaro - turnaj Kulové osmičky**
Josef Musil 4 + 6 +30 = 40 b.
Jan Musil 4 + 6 + 30 = 40 b.
Martin Šternberg 4 + 8 + 24 = 36 b.
Zdeněk Hanuš 4 + 8 + 24 = 36 b.

..................................................................................................................

14) Centrope Česko ***
Martin Šternberg  82 b.

..................................................................................................................
15) 21. 5. 2018 PLP Kolín 3:1 (3 body) 
Kolín - PC Sokol Lipník
Josef Musil 4 + 6 + 3 + 1 = 14 b.
Pavel Musil 4 + 6 + 3 + 1 = 14 b.
Martin Šternberg 4 + 6 + 3 + 1 = 14 b.
(Zuzana Malá 4 + 6 + 3 + 1 = 14 b.)
(František Vejtruba 4 + 6 + 3 + 1 = 14 b.)
..................................................................................................................
16) 23. 5. 2018 PLP Lipník  0:4 (0 bodů)
PC Sokol Lipník - Kolín
Josef Musil    5 b.
Pavel Musil   5 b.
Martin Šternberg  5 b.
(Zuzana Malá  5 b.)
(František Vejtruba 5. b.)

..................................................................................................................

17) 23. 5. 2018 PLP Kolín  1:3 (0 bodů)
Kulová osma - Kolín
Josef Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Pavel Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Martin Musil 4 + 2 + 1 = 7 b.
Zdeněk Hanuš 4 + 2 + 1 = 7 b.
Zuzana Malá 4 + 2 + 1 = 7 b.
Martin Šternberg 4 + 2 + 1 = 7 b.

..................................................................................................................

18) 26. 5. 2018 MČR dvojic Vojnův Městec **
Pavel Musil (95. místo) 16 + 8 = 24 b.
Josef Musil (95. místo) 16 + 8 = 24 b.
Martin Šternberg (54. místo) 16 + 24 + 256 = 296 b.

..................................................................................................................

19) 30. 5. 2018 PLP Předhradí  0:4 (0 bodů)
Kulová osma - Kolín
Josef Musil   5 b.
Pavel Musil (záloha)  5 b.
Martin Musil   5 b.
Zdeněk Hanuš   5 b.
František Vejtruba   5 b.
..................................................................................................................

20) 9. 6. 2018 Pepáčkovo koulení - Lipník **
33. místo Zdeněk Hanuš 6 + 5 + 12 = 23 bodů

..................................................................................................................

21) 13. 6. 2018 PLP Kolín 2:2 (1 bod)
Kolín - Sevak Kolín
Josef Musil 5 + 4 + 1 = 10 b.
Pavel Musil 5 + 4 + 1 = 10 b.
Zdeněk Hanuš 5 + 4 + 1 = 10 b.
František Vejtruba 5 + 4 + 1 = 10 b.
Zuzana Malá 5 + 4 + 1 = 10 b.
Martin Šternberg 5 + 4 + 1 = 10 b.

..................................................................................................................

22) 14. 6. 2018 PLP Velim 1:3 (3 bod)
Sevak Kolín - Kolín
Josef Musil 5 + 6 + 3 = 14 b.
František Vejtruba 5 + 6 + 3 = 14 b.
Zuzana Malá 5 + 6 + 3 = 14 b.
Martin Šternberg 5 + 6 + 3 = 14 b.
..................................................................................................................

23) 23. 6. 2018 MČR jednotlivci *
Martin Šternberg   20 + 30 = 50 b. 

..................................................................................................................

 24) 30. 6. 2018 Turnaj jednotlivců - Předhradí *
Zdeněk Hanuš (26. místo) 4 + 0 + 2 = 6 b.
Josef Musil (22. místo) 4 + 6 + 10 = 20 b.

..................................................................................................................
25) 3. 7. 2018 PLP Sokoleč 2:2 (2 body)
Pétanque Sokoleč - Kolín
Josef Musil 5 + 4 + 2 = 11 b.
František Vejtruba 5 + 4 + 2 = 11 b.
Zuzana Malá 5 + 4 + 2 = 11 b.
Martin Šternberg 5 + 4 + 2 = 11 b.
rezerva
(Václava Musilová 5 + 4 + 2 = 11 b.)
 

.................................................................................................................

26) 3. 7. 2018 PLP Kolín 2:2 (2 body)
Kolín - Pétanque Sokoleč
Josef Musil 5 + 4 + 2 = 11 b.
František Vejtruba 5 + 4 + 2 = 11 b.
Zuzana Malá 5 + 4 + 2 = 11 b.
Martin Šternberg 5 + 4 + 2 = 11 b.
Zdeněk Hanuš 5 + 4 + 2 = 11 b.
rezerva
(Václava Musilová 5 + 4 + 2 = 11 b.)
 

.................................................................................................................

 27) 7. 7. 2018 Cyrilometodějské koule - Velim **
Josef Musil 4 + 2 + 2 = 8 b.
Václava Musilová 4 + 2 + 2 = 8 b.
Jan Musil (9. místo) 4 + 4 + 16 = 24 b.
Pavel Musil (9. místo) 4 + 4 + 16 = 24 b.
Zdeněk Hanuš 4 + 2 + 2 = 8 b.

.................................................................................................................

28) 12. 7. 2018 PLP Kolín 0:4 (0 bodů)
Kolín - PCFT Sokoleč
Josef Musil     5 b.
Pavel Musil     5 b.
Zuzana Malá     5 b.
Martin Šternberg     5 b.
Zdeněk Hanuš     5 b.
rezerva
(Václava Musilová 5 b.) 
 

.................................................................................................................

29) 14. 7. 2018 Turnaj Sokoleč - trojice ***
8. místo (12)
Josef Musil 4 + 6 + 8 = 18 b.
Pavel Musil 4 + 6 + 8 = 18 b.
Zdeněk Hanuš 4 + 6 + 8 = 18 b.

.................................................................................................................

30) 14. 7. 2018 Krumstínská Hroda ***
21. místo (33)
Martin Šternberg 6 + (? odhad 15) + 36 = 57 b.

 ................................................................................................................

31) 19. 7. 2018 PLP Sokoleč 3:1 (0 bodů)

PCFT Sokoleč - Kolín
Josef Musil 5 + 2 = 7 b.
Pavel Musil 5 + 2 = 7 b.
Zuzana Malá 5 + 2 = 7 b.
František Vejtruba 5 + 2 = 7 b.
.................................................................................................................

32) 25. 7. 2018 PLP Velim 2:2 (2 body)
Pedro Velim - Kolín
Josef Musil 5 + 4 + 2 = 11 b.
Pavel Musil 5 + 4 + 2 = 11 b.
František Vejtruba 5 + 4 + 2 = 11 b.
Zdeněk Hanuš 5 + 4 + 2 = 11 b.
 

.................................................................................................................

33) 24. 7. 2018 PLP Kolín x:x (x body)
Kolín - Pedro Velim
Josef Musil     5 b.
Pavel Musil     5 b.
František Vejtruba     5 b.
Zdeněk Hanuš     5 b.
Zuzana Malá  (hrála by v termínu)    5 b.
 

.................................................................................................................

Speciální prémie PLP za finálové umístění mezi týmy:
Josef Musil  2 x 4 = 8 bodů
Zuzana Malá, Martin Šternberg, František Vejtruba, Pavel Musil  2 x 3 = 6 bodů
Zdeněk Hanuš  2 x 2 = 4 body
Martin Musil  2 x 1 = 2 body
Jan Musil  2 x 0 = 0 bodů

.................................................................................................................
Oprava PLP - přepočítání - úprava chybovosti:

Josef Musil 10 + 5 + 11 + 10 + 14 + 5 + 7 + 5 + 10 + 14 + 11 + 11 + 5 + 7 + 11 + 5 = 161 + 8 = 169
Zuzana Malá 10 + 5 + 11 + 10 +14 + 5 + 7 + N + 10 + 14 +11 + 11 + 5 + 7 + N + N = 130 + 6 = 136
Martin Šternberg 10 + 5 + 11 +10 +14 + 5 + 7 + N +10 + 14 +11 + 11 + 5 + N + N + N = 113 + 6 = 119
František Vejtruba N + N + 10 +14 + 5 + N + 5 + 10 +14 + 11 + 11 + 7 + 11 + 5 = 103 + 6 = 109
Pavel Musil 10 + 5 + 11 +14 + 5 + 7 + 5 + 10 + N + 5 + 7 + 11 + 5 = 95 + 6 = 101
Zdeněk Hanuš 10 + 11 + 10 + N + N + 7 + 5 + 10 + 11 + 5 + 11 + 5 = 85 + 4 = 89

.................................................................................................................

34) 9. 8. 2018 - LVT 2018 Zbraslavice **
Pavel Musil 2 + 2 + 1 + 6 = 11 b.
Jan Musil 2 + 2 + 1 + 6 = 11 b.
Josef Musil 2 + 4 = 6 b.
Ricky Moravec 2 b.

 ................................................................................................................

35) 15. 9. 2018 - Velim - turnaj trojic ***
Josef Musil 4 + 2 + 4 = 10 b.
Pavel Musil 4 + 2 + 4 = 10 b.
Zdeněk Hanuš 4 + 2 + 4 = 10 b.

 ................................................................................................................

36) 13. 10. 2018 - Předhradí - turnaj trojic ***
Josef Musil 4 + 2 + 2 = 8 b.
Pavel Musil 4 + 2 + 2 = 8 b.
Zdeněk Hanuš 4 + 2 + 2 = 8 b.

 ................................................................................................................

37) 20. 9. 2018 - Velim - soutěž jednotlivců * (18 účastníků)
Josef Musil (8. místo ) 2 + 4 + 18 = 24 b.

 ................................................................................................................

38) 24. 11. 2018 - Spolkový přebor 2018
Pavel Musil 30 + 10 + 10 + 100 = 150 b.
Václava Musilová 30 + 10 + 10 + 10 + 10 + 100 + 60 = 230 b.
Martin Musil 30 + 10 + 10 + 10 + 10 + 10 + 100 = 180 b.
Zdeněk Hanuš 30 + 10 + 10 + 10 + 10 + 10 + 80 + 100 = 260 b.
Jan Musil 30 + 10 + 60 = 100 b. 
Martin Šternberg 30 b.
Štěpánka Musilová 30 + 10 + 10 + 10 + 80 + 80 = 220 b.
Jana Vrbová 30 + 10 + 10 + 60 = 110 b.

 

Pravidla k pořadí v žebříčku:  Oddilovy-zebricek-petanque_2

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.