Josef Nejedlý - vítěz turnaje Svatomartinského koulení, Martin Šternberg - Spolkový přeborník 2019

        Dnešní turnaj byl ve znamení velice špatného počasí. Pršelo vydatně od časných ranních hodin, Vypadalo to, že se turnaj neuskuteční, lidé nedojdou, kdo by hrál v tak nehostinném počasí?
Jenomže, to by nebyli hráči pétanque, aby je tohle položilo, a tak se hrálo „déšť ne déšť“.
     Bohužel, pršet nepřestávalo po celou dobu hry základních částí. Promoklé oblečení a chlad, to byli znaky hry, kterému odolávali hráči a hráčky pétanque, aniž by ztráceli smysl pro hru a dobrou náladu v přátelském ovzduší. Dohrál se každý zápas až do úplného konce. Nikdo nic nevzdal, a hra nepostrádala potřebné napětí.

     Nejprve se odehráli „rozehřívací kola“ o šampus, kdy první získala Nikola Šternbergová, která ho poslušně, s ohledem na svůj věk, předala svému otci, který jí slíbil výměnu za dětský. Z druhé skupiny byl nejúspěšnější Honza Musil, a tím si odnesl druhý šampus.
     Hlavní část soutěže Svatomartinské koulení vyhrál Josef Nejedlý, na druhém místě skončila Hana Jeřalová. Třetí místo obsadil Václav Jeřala a čtvrté místo patřilo Vlastě Nejedlé. Všichni z celku PC Sokol Velim. K výsledkům jim blahopřejeme.
     Součástí turnaje byl i spolkový přebor. V něm se nejprve rozhodovalo v jednotlivých kategoriích. V juniorech vyhrála překvapivě nejmladší naše závodnice Nikola Šternbergová před druhým Pavlem Musilem. V ženách zvítězila Václava Musilová, druhé místo patřilo juniorce Nikole Šternbergové a třetí Hance Tobiškové. V mužích obsadil první místo Martin Šternberg, druhé Josef Musil a třetí Zdeněk Hanuš.
     Po základních kategoriích následovala hlavní kategorie spolkových přeborů, a to o titul absolutního vítěze spolkového přeborníka, kde proti sobě nastoupili postoupivší 4 nejlepší muži a tři ženy.
      V prvním kole nastoupili dvojice Václava Musilová proti Honzovi Musilovi, kde úspěšnější byla Václava, která svého soupeře porazila vysoko 11:0, ve druhé dvojici nastoupil Josef Musil proti Haně Tobiškové, kterou porazil 11:8, což nebyl pro méně zkušenou Hanku vůbec špatný výsledek, ale, postup patřil Josefovi, v poslední dvojici prvního kola proti sobě nastoupili Nikola Šternbergová proti Zdeňkovi Hanušovi. Tenhle zápas byl dlouho velmi vyrovnaný, a teprve až závěr patřil Zdeňkovi, který postoupil do dalšího kola vítězstvím 11:8. V dalším kole narazil na Martina Šternberga, který ho vyřadil z postupu do finále. To na druhé straně proti sobě nastoupili manželé Josef a Václava Musilovi, kde úspěšnější byla Václava, která suverénně vyřadila Josefa z možnosti účasti finálového duelu. Tam se tedy posunula sama. V tom duelu ale nestačila na Martina Šternberga, který jí porazil vysoko 11:3. Martin se tak stal spolkovým přeborníkem pro rok 2019. Druhé místo obsadila Václava Musilová. O třetí se spolu utkali Josef Musil se Zdeňkem Hanušem. Zdeněk nakonec vyhrál 11:8, a tak obsadil 3. místo.
      Vrátíme-li se k oběma soutěžím, tak stojí za zmínku mnoho postřehů. Z nich alespoň pár pro připomenutí. Výborně hrající Vlasta Nejedlá porazila, ve své skupině Josefa Musila, a vypadalo to, že se nevyhne postupu ze skupiny. V tom jí ale zabránil Pavel Musil, který vše řádně zamotal, když Vlastu porazil vysoko 11:2. Jiné zajímavé situace nastaly na druhé straně tabulky, kde suverénně Hanka Jeřalová vyhrála svoji skupinu, a v postupové hře porazila těsně Josefa Musila 11:10, a právě tento zápas patřil k těm nejzajímavějším. Hanka v něm prohrávala vysoko 2:9, a vypadalo to pro ni už zcela beznadějně. Jenomže ona se nedala a urputně bojovala dál, a byť se Josef snažil sebevíce, tak se nezmohl na nic jiného než na jeden jediný bod. Stačil by mu jeden jediný k vítězství. To mu ale výborně hrající Hanka nedovolila, a tak zaslouženě vyhrála 11:10. Stala se tedy finalistkou, kde ji ale nečekaně porazila mladičká Nikola Šternbergová 11:6. Přitom s Hankou prohrála v základní skupině vysoko 3:11. Ovšem, ani Nikola to neměla lehké. Před finálovým bojem se utkala s Pavlem Musilem, kde s ním odehrála velice vyrovnané utkání. V něm měla více herního štěstí, když vybojovala poslední bod, čímž vyhrála nad Pavlem těsně 11:10.
     Ve druhé soutěži (o šampus) svojí základní skupinu vyhrál Martin Musil, když porazil Zdeňka Hanuše i Václava Jeřalu, ovšem v postupových bojích nastoupil proti svému bratrovi Honzovi Musilovi, kterému podlehl těsně 10:11. Honza (spolkový přeborník z roku 2017) pak vyřadil z vítězství budoucího Spolkového přeborníka, výborně hrajícího Martina Šternberga 11:9. Tím se stal hrdým vítězem druhého šampusu.
     V hlavních turnajích tedy vyhráli, v otevřeném turnaji Sp-21 Svatomartinském, zvítězil Josef Nejedlý z Velimi a v uzavřeném spolkovém turnaji Spolkového přeborníka zaslouženě získal skvěle hrající Martin Šternberg.
     Obě soutěže jsou za námi. Bylo to náročné, a uznání si zaslouží všichni účastníci už jen proto, že v tak nevlídném počasí odehrát všechny části, bylo velice náročné.      

Jednotlivé tabulky jsou na podstránce: http://www.sportkolin.cz/petanque/prebornici-spolku             

Pár fotografií z akce naleznete v naší fotogalerii:  http://www.sportkolin.cz/fotogalerie


Spolkový přebor a Svatomartinské koulení

     Již tuto sobotu (9. 11. 2019) se koná na hale Bios uzavřená soutěž Svatomartinské koulení, při níž proběhne ještě spolková soutěž o Spolkového přeborníka.
     Jedná se o soutěže jednotlivců, kde se zvlášť hraje o cenu Svatomartinskou (ketegorie mix) a zvlášť o tituly (přeborník - muži, žena, junior a absolutní) .
     Začátek soutěže je v 9,00 a předpokládaný konec kolem 17,00 hod. Občerstvení by mělo být zajištěné.
     Obhájí úřadující přeborník Zdeněk Hanuš své prvenství? Nebo ho vystřídá někdo jiný, stejně jako on vloni sesadil z trůnu Honzu Musila.

     Na závěr si můžeme přát jen slušné počasí a pohodovou hru. Vše ostatní je nadstandard smile

Společný trénink juda a následný den 5. kolo Polabské ligy

     15. 11. 2019 (pátek) bude probíhat společný trénink s Tj Start Kolín na hale Bios. Samozřejmostí je finální stavba zápasišť na sobotní soutěž. Doufáme, že tohoto tréninku využije náš závodní celek.
     16. 11. 2019 (sobota) se bude konat na hale Bios 5. kolo Polabské ligy, kterou pořádají kolegové z TJ Start Kolín. Nás čeká pořadatelství v prosinci.

Smutná zpráva, která se vždy píše těžce

kříž     Možná jste sledovali o víkendu zprávy, kde došlo ke smrtelné dopravní nehodě na kolínském obchvatu, stejně jako já. To jsem ještě netušil, že tím, kdo zemřel (nebyl viníkem nehody) byl bývalý judista a nás dříve narozených, kamarád Ivan Polák.
     Ivan Polák, držitel 3. kyu, byl členem našeho nejlepšího mužského týmu v historii. Také provozovol nějaký čas hostinec na Vejfuku, kde nás nechával zdarma trénovat.
     Mnozí ho neznají, protože byl našé součástí do roku 1985 - 6, přesto si zaslouží naší úctu.
     Upřímnou soustrast rodině. Za OSJu a kolínské judo Josef Musil. 

Podzimní prázdniny - odpadají tréninky juda a florbalu

     Příští týden nám začínají podzimní prázdniny, což znamená, že bude hala uzavřená. Nás se týka v rozsahu úterý (29. 10. 22019), to odpadají tréninky juda a florbalu. 
     Vše připomenu na zítřejším tréninku, a pokud to stihnu, tak zašlu i maily. Nyní ale pospícháme s dotačními dotazníky, které musíme odevzdyt do konce měsíce, což je hodně krátká doba.

Josef Musil

Turnaj pétanque trojic v Předhradí

     Dnes, 12. 10. 2019 jsme nastoupili do turnaje v týmech trojic v sestavě Zdeněk Hanuš, Martin Šternberg a já Josef Musil. Rád bych zde napsal, že jsme si nevedli špatně, ale, opak byl pravdou. Nehráli jsme to, co jsme chtěli. Občas jsme sice něco málo dokázali, ale jinak nic moc výkon. Prohráli jsme, co se dalo, a tak jsme do dohrávek šli z posledního patnáctého místa. Tým, ze čtrnáctého místa, odjel, bez dohrání, a tak se posunul na poslední místo. My si pak zahráli s týmem z Předhradí (složení Olda Borovička, a rodina Blechova) o 13. a 14. příčku. Tento zápas jsme nakonec vyhráli. To už se ovšem hrálo více uvolněně, a tak jsme si mohli dovolit i více riskovat.
     Turnaj byl velmi dobře obsazený hodně kvalitními týmy, sluníčko se na nás také usmívalo, a i díky tomu jsme si užili dostatek prima zábavy.  Co více jsme si mohli přát?
     Výsledek tedy nic moc, ale jedna věc je přeci jenom z naší strany chválihodná, a to, že jsme po delší době hráli výlučně ve složení z vlastního spolku.
     Děkujeme pořadatelům, ale i soupeřům za skvělé hry.
Josef Musil

Z dění spolku posledních dnů

     Možná by bylo lepší napsat několik článků, ale to, s ohledem na bohatost akci, by bylo velmi náročné, a tak snad postačí jeden článek v souhrnu.
     
Z florbalu se nám podařilo:
- zahájit dvě krajské ligové soutěže úvodními dueli. U týmu "B" jsem již níže uvedl, že vstoupili do hry s jednou výhrou a jednou prohrou. Ovšem, již jsem nepsal o týmu "A", jejihž úvodní vstup dopadl totožně. Jedna výhra a jedna prohra. K tomuto jsem vytvořil na stránce (pravý odstavec) i příslušné tabulky. 
Jedná se o začátek soutěží, a tak se z toho ani nedá odvíjet, jak na tom ty naše týmy jsou. "B" je v nejnižší, zato "A" už na třetím postupovém stupni. 
- Pavel Musil si udělal rozhodčího. Zatím může rozhodovat jen v soutěžích žactva. Toho již využil na 2 turnajích. Jednou v Kolíně a jednou v Praze. A prý mu to i šlo.
- trenér Pátečníků, p. Zdeněk Milo, přitvrdil, a to je moc dobře. Postupje systematicky, kdy si jde za "svým" cílem. Kdo by také nechtěl, aby byl náš oddíl dobrý?
Pan Milo se nyní zaměřuje nejenom na kvalitu hry, ale i na přípravu. Pokud jí někdo nevěnuje potřebnou péči, má s ním problém. Také se může stát, že nebude v sestavě příslušného celku. Co k tomu říci? Tak to je celkem jednoduché. Protože tohle je správný přístup. Bez řádné přípravy není dobrých výsledků.
- pokulhává nám informovanost ze stran oddílu, kdy nedostáváme včas potřebné podklady k řádné prezentaci činnosti. 

Z juda:
- rozjeli jsme novou přípravku. Tu se budeme snažit rozšířit na cca 15 dětí. Bohužel jsou děti více roztěkané, a tak se jim bude muset věnovat více trenérů a asistentů.
- přidali jsme přípravce další trénink, a to ve čtvrtek ve stejný čas.
- hledáme nové cvičební prostory. Přístěnek nám je malý. V závodníím celku máme dětí takřka jako v loňském roce. Ovšem, jak vyrostly, tak se tam nevejdou.
- Hledáme další trenéry a asistenty pro výcvik. Bohužel to stále děláme zadarmo, a to se nikomu už nechce. Kde jsou ty časy, kdy to bylo běžné?
- máme problémy s kimony. Jak děti naristly, tak by bylo potřeba více kimon větší velikosti. Už na tom pracujeme.
- v říjnu dojde k nákupu počítačů a dalších komponentů na časomíry.
- trenéři se dohodli na střídání v trénování. Já budu mít úterky, pan Motlíček čtvrtky. Oba jsme schhopni se zastoupit. 

Z pétanque:
- jednáme o dalších herních plochách, a nevypadá to špatně. Máme přislíbenou....... plochu. Tady to ale uvádět nebudu, abyc nás někdo nepředběhl.
- pétanque má svojí vlastní vitrinu, a to přímo u haly Bios, vedle spolkové, což je super.
- na PLP jsme skončili 4., což je náš nejlepší výsledek od našeho vstupu do soutěže
- v sobotu výrážíme na turnaj trojek do Předhradí (Josef Musil, Zdeněk Hanuš a Martin Šternberg)

Ze sebeobrany:
- stále trénují o sobotách pod vedením Jana Musila. Pokud by měl někdo zájem, bude mít šanci se připojit.

Jdeme do závěrečné fáze roku. Máme před sebou nejenom ligové florbalové zápasy, ale i Polabskou ligu juda.  
Bohužel se nám nepodařilo doposud obdržet dotaci od minoisterstva školství. Přitom má být čerpání realizované do konce roku.  A to už se připravujeme na další žádosti na rok 2020.

Josef Musil - předseda spolku

Pohár za 4. místo v PLP pétanque je doma

Img_20191002_220146      Dnes jsem jel tradičně (sám) převzít pohár z PLP do Velimi, kde na nás čekalo dost chladné počasí, a tím pádem i nižší účast, jak by si tahle fenomenální soutěž zasloužila. Celý „obřad“ řídil tradičně hlavní vedoucí soutěže pan Pavel Jeřala. To je člověk, který je rozhodně na svém místě, a PLP by bez něj postrádala tu správnou atmosféru. Z jeho projevu, kterým se zaměřil na celý průběh soutěže, se našeho spolku týkalo ledacos. Tou hlavní dominantou bylo, že naše závodnice Nikola Šternbergová byla nejmladší soutěžící v PLP. Nejstarší byla vždy vitální Alenka Pražáková z PCP Lipník. A věkový rozdíl mezi nimi? Tak, to je skutečně takřka neuvěřitelná informace, protože ten rozdíl činí přes 70 let!!! Ano, tak rozsáhlý je věkový potenciál všech sportovců.
     PLP vyhrál zaslouženě oddíl PC Sokol Lipník, ale nebylo to tak jednoznačné, protože skvěle hrající tým z Kostomlat, byl za nimi jen o pouhý jeden jediný bod. Stejný rozdíl byl mezi námi a třetí Velimí (Pedro Velim).      Vyrovnané výsledky jsme letos viděli i na dalších místech. Prostě, jak pan P. Jeřala sdělil, „Letošní PLP byla velice vyrovnanou soutěží“, což je rozhodně výstižné.  
     Malinko nás rmoutí, že ne ve všech týmech je vše tak, jak by bylo dobré, a tak se dají příští rok očekávat i nemalé změny v jednotlivých sestavách. Ale ani nám se nedaří rozšiřovat hráčskou základnu. A ti, co by mohli hrát, tak nehrají. A tak, za poměrně veliký Kolín, hraje jen malá sestava. Co k tomu říci? Snad jen, že je to škoda, a že se v tom odráží naše nedobrá propagační a náborová práce. Musíme najít novou cestu k řešení dané problematiky. Nyní se snažím hledat atraktivnější místo pro tréninky. Tam si nás snad lidé všimnou více, jak na našich zastrčených hřištích u haly, kolem kterých nikdo nechodí.
     Letos jsem pořádal 3 tréninky, na které ovšem nikdo nedošel, a to ani ze členské základny, což je smutná realita. Snad se to na jaře změní. Nic moc to nebylo ani s naším zastoupením na ETS, kde jsem za náš spolek byl jenom já, pak v zázemí manželka a v den akce nejstarší syn Honza. Nebýt Velimi, která nám každoročně bezúplatně pomáhá, tak by to bylo hodně těžké. Přitom k nám letos došlo přes tři sta školních dětí a několik jedinců z řad dospělých.
     Bohužel, letos ani soutěže, krom PLP, moc neobsazujeme. Nejaktivnějšími jsou Martin Šternberg, Zdeněk Hanuš a Nikola Šternbergová. Já byl jen na 3. A na těch okolních (mimosvazových) soutěžích je nejaktivnější Zdeněk Hanuš. Já byl jen na jedné. Máme tedy co napravovat.
     Polabská liga v pétanque 2019 je za námi. Zvládli jsme ji velmi dobře. Zda, a jak, dáme dohromady sestavu na příští rok, tak to je dnes otázka. Rozhodně do té doby musíme sehnat větší sestavu a stabilizovat soutěžní tým se zajištěním lepší zastupitelnosti.
     Pohár bude uložen mezi těmi ostatními z minulých ročníků. Pokud by si ho chtěl někdo prohlédnout, tak má možnost u nás na hale, kde má náš spolek své sídlo.
     Příští rok může dojít ke změně kapitána týmu. Tím dávám svoji funkci k dispozici. Pokud by o to někdo stál, ozvěte se. Jenom musím zájemce informovat, že to není jenom funkce, kde vystupujete, co by hlava týmu. Je to předevší zodpovědná práce, kdy musíte organizovat jednotlivé zápasy, zajišťovat sestavu, připravovat domácí hřiště, občerstvení, psát řádně a včas zápisy, a ty zasílat pořadateli apod.
     Na závěr ještě jednou děkuji všem, kdo se na tom našem úspěchu spolupodílel. Rovněž děkuji našim soupeřům za příjemné zápasy a sportovní chování. Bylo nám s vámi fajn. U některých jsme se cítili doslova jako doma, a je jedno jestli jsme si z místa vezli nějaký ten bod či ne. Ano, chtěli jsme vyhrávat, a kdo by také nechtěl? Ale, hlavním bylo to napětí, nasazení a atmosféra. To je to, co dělá sport sportem.
     Hezký den a „Koulím zdar“ Josef Musil – vedoucí týmu

Judo - společná akce dětí s přenocováním

     Abychom toho neměli málo v posledních dnech, tak jsme si ještě vymysleli pro děti, které budou chtít, malé dobrodružství. Bojové přenocování z pátku 27. na sobotu 29. 9. Sice to byla malá náplast za v létě nerealizovaný tábor, ale… aspoň něco.
     Letní výcvikový tábor nám nevyšel, protože v požadovaném termínu se nám nejprve nepodařilo ve Zbraslavicích zajistit potřebnou kapacitu, a následně z důvodu menšího zájmu, jak by se nám líbilo. Chtěli jsme tedy udělat příměstský tábor u nás na hale. Ale ani to nevyšlo, a to z důvodu nepochopitelných průtahů stavby spojovací chodby mezi halou a školou. Stavba měla být hotová někdy v dubnu. Jenže, když si stavební firmy sjednávají více zakázek nebo nemají vlastní pracovníky, tak se není co divit. Nakonec jsme „byli rádi“, když skončili den před zahájením školního roku. Tak se to skutečně nedalo, a to nemluvím o zmařené dovolené a posledního víkendu. Ale zpět k akci s dětmi.
     V pátek k nám docházely děti postupně, ještě v době, kdy se konala akce florbalového týmu v rámci ETS. Pánové z florbalu nám také pomohli se stavbou dvou zápasových ploch, což bylo skvělé.
     Pro děti jsme připravili stravu v rozsahu večeře (masová směs, přírodní řízky, sekaná, přílohy brambory, rýže, pečivo), snídaně (pečivo, máslo, džem, sýr, párky, švestkové koláče čaj – ovocný nebo černý a další) malá svačinka (jablka, banány a tatranka). K tomu nepřetržitě pitný režim – ochucené i neochucené vody, čaj.
           V pátek byl program volný, a tak došlo na míčovou hru, deskové hry apod. Před spaním byla i pohádka. Pak došlo na hygienu, a po pár neúspěšných pokusech, i spánku.               
Ráno se vstávalo už v 7,00 hodin. Někteří, k naší smůle, vstali i o poznání dříve, což znamenalo, že připravené budíky přišli o svoji práci. Také jste si všimli, že dnešní generace neumí být potichu? Natož brát ohledy na druhé? Zajímavé je, že to tak je u těch nejmladších. Stejné to je i s pitím. Všude samá stopa. Ale co, stačilo vzít hadry, a bylo po „malérech“.               
             Co jde ale klukům skvěle, a to jsem netušil, je, když chtějí, tak pravdomluvnost, kterou ale má každý malinko jinde, a přitom skutečně nelžou. Jenom situaci vnímají po svém. A tak rázem zjistíte, že i když vše vypadá jasně, tak je to mnohdy asi kapku jinak. 
               S kluky a dívkami to bylo fajn. I když ani ony nebyly úplně ok. Kecaly pozdě do noci, a to i v době, když už i ti největší raubíři spali. Ale co, kdy se zase najde taková šance? Ale, když jsem u těch holek, tak jedna zajímavost. Denisa došla hned na začátek volně přístupného tréninku našeho mužského florbalového týmu Pátečníků, a byť je jen starší žákyně, tak se nebála, a šla si s nimi zahrát. Byl to skvělý pohled. Ona kurážná, kluci ohleduplní, a to i když jí nic lacino nedávali. Byl jsem na Denisu hrdý, že se dokázala zapojit a nestála nikde stranou. 
               Ráno jsme se tedy společně nasnídali, vše kolem uklidili a šli se připravit na poslední den ETS, kdy bylo na programu judo, o kterém jsme již tady psali.
               Vše dopadlo dobře, a snad se to i dětem líbilo. Pokud ano, tak budu rád. Vždyť jsme to dělali pro ně. Na závěr patří mé poděkování manželce, která, ač jsem se jí nikdy na nic neptal, tak mi se všemi akcemi pomáhala.

Více fotografií z akce najdete v sekci fotogalerie.

Náš florbalový tým Sport Kolín Pátečníci B vstoupil do prvního kola krajské soutěže

     Naši Pátečníci vstoupili do prvních zápasů krajské ligy, a nevedli si vůbec zle. Jedna výhra, jedna prohra. Výhra o dvě branky, prohra o jednu. Na to, že jsme menší spolek, tak si nevedeme vůbec zle. Máme dva týmy, a to je super. 
     Pro kluky to bylo asi i dost náročné, protože se sestava ladila do posledních chvil, a to ještě dále sháníme další "posily". Lépe řečene, více členů týmu, abychom měli více záloh. Také nám den před ligou mnozí pomáhali s akcí pro školu a vůbec ETS. Oba naše florbalové celky trénuje pan Zdeněk Milo, Bude to pro něj o poznání těžší, jak předchozí v přípravě jen jednoho týmu.
Konkrétní výsledky prvního kola:
Sport Kolín Pátečníci B - TJ Kyje     5:3
FBC Hornets Praha B - Sport Kolín Pátečníci B     5:4
Nyní jsou naši na páté příčce tabulky. Přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů.

Hrálo se v Praze - SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/ostatni/phsc-trida-muzu#phsc-trida-muzu-C

info Ve fóru nebyly nalezeny žádné kategorie ani témata.

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
  neaktuální  
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
  neaktuální  
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo 2019

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   Judo ZŠ Sadová Čáslav  185 
2. DDM JK Chlumec nad Cidlinou 175
3. Judoklub Pardubice  164
4. TJ Sokol Hradec Králové  
117
5. SKP Judo Nový Bydžov  98
6. T.J. Sokol Jihlava 69
7. SKP Benešov 73
8. TJ Start Kolín 70
9. Judo Česká Třebová 63
10. TSC Turnov 45
11. Sport Kolín, z.s. 39

12.

Judo Orel Žďár nad Sázavou

34

13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

24

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.