Fidorkový turnaj v Chlumci nad Cidlinou

Filip-1      V neděli 15. 12. 2019 jsme se vydali do Chlumce nad Cidlinou, který pořádal malé přátelské závody pro děti, kteří s judem teprve začínají anebo jsou takzvaně dlouhodoběji neúspěšnými závodníky. Prostě taková menší soutěž mající stejné cíle jako náš Turnaj nadějí.
Statovalo cca 80 borců z pěti oddílů, kterými byly oddíly juda Chlumec nad Cidlinou, Nový Bydžov, Pardubice, náš Sport Kolín a Heřmanův Městec.
     Hlavním smyslem soutěže bylo odblokování dětské nervozity a povzbuzení k uvolněným zápasům, a to se pořadatelům skutečně povedlo. A když k tomu přidáme, že se našim nevedlo vůbec zle, tak prostě šlo o parádně strávenou neděli.
Umístění našich:
 Filip2     1. místo obsadil František Charous, 2. místo obsadili Richard a Filip Motlíčkovi, 3. pak Josef Charous. Pro Filipa Motlíčka to byla vlastě i vůbec první oficiální soutěž v judu.
Naši se tedy prosadili, a to je moc dobře. Jenom je škoda, že téhle parádní soutěže se neúčastnilo mnohem více našich borců. Šanci měli. Jejich chyba.
     I když tady uvádím výsledky našich borců, tak ve skutečnosti o žádné výsledky nešlo. Za vítěze lze považovat každého, kdo k jednotlivým zápasům nastoupil, a dokázal je dobojovat až do závěrečného „hvizdu“. A že bylo se na co koukat, tak o tom není pochyb.
     Za zmínku stojí i skvělý přístup pořadatelů, kteří vše zvládli s potřebnou noblesou a se zachováním milého přístupu k dětem. Magda1 Hlavně rozhodčí na tatami, ať už Ivan Martinec, Jarda Hnát, ale i Magda Svobodová, která nás, při svém řízení jednotlivých zápasů, často i příjemně pobavila nejednou vytříbenou hláškou. No, ale to by nebyla ani ona, kdyby to bylo jinak. 
     Největšíí dík patří Petrovi Černohorskému, který celou akci řídil, a měl s námi trpělivost. Ovšem, zásluhy měli i ti další, kteří tolik nevyčnívali. Například paní, co psala diplomy, a k tomu zajišťovala i mnoho dalšího, časomíry, řídící soutěže, pan Tichý, a jistě i další.

Posledním kolem jsme završili Polabskou ligu v judu. Díky všem, co se na ní s námi spolupodíleli.

 1-pl-ko-2019    Není nás moc, o to větší mám radost, když se nám daří realizovat naše cíle. A to jenom díky tomu, že se nám podařilo vytvořit skvělou, snad mohu napsat partu lidí, co dokáží za věc vzít.
     Když jsem začínal s náročnou přípravou této finální soutěže, netušil jsem jak to dopadne. Jak se podaří vše zorganizovat........ K tomu nebyla ani naše finanční stránka moc ok. To bylo zapříčiněné převážně tím, že nám ti výše zhatili naši předem schválenou soutěž, a to nás stálo nemalé prostředky. A aby toho nebylo málo, tak ani o ministerské dotaci nebylo stále rozhodnuto. O tom už bylo nemálo zveřejněno v TV, ale co s tím člověk nadělá? A víte, kdy jsme se dozvěděli, že peníze na letošní rok dostaneme? Bylo to teprve až na konci listopadu, a peníze k nám na účet  dorazili teprve až v pátek 6. prosince, přitom to jsou peníze na celý rok 2019. Jsme sice rádi, že vůbec došlo něco, ale nervy to byly. A spolek? Tak ten jsme museli, s manželkou, založit ze svého. Teprve dnes se mi snad vrátí půjčka spolku (45.000,-) bez které bychom nemohli jet dál. Jistě se někteří budete ptát, proč jedeme tak na doraz. Je to proto, že jsme využili dotačních pobídek i z jiných zdrojů. Což nám umožnilo pořídit mantinely na florbal a nově i časomíry na 4 zápasiště, což je skvělé. A také jsme nemohli tušit, že si ministerstvo neporadí s přidělováním dotací. Prostě to nebylo lehké, ale povedlo se, a náš oddíl je zase o něco bohatší. Je to zvláštní. Jsme menší spolek, ale dokážeme divy..
     Také nám stoupli náklady. Máme nejenom více závodníků, ale i dva týmy ve florbale, které hrají ligové soutěže, a to něco stojí.
      A nyní zpět k soutěži. Mé obavy, únava a další negativní vlivy mi dotvářeli pocit, že to vše zorganizovat bude nesmírně těžké. Opak ale byl pravdou. A já jsem za to rád. Kdyby jste viděli, jak rodiče dokázali dojít a ujmout se nejenom stavby zápasiště, ale i celého zázemí. Jak naše starší děti (Slukovi a Hofericová) dokázaly samostatně doladit i ten nej detail. Byla to super příprava. Snad nejlepší ze všech dosavadních. 
     V sobotu to nebylo jinak. Ráno nastoupili Slukovi a Hofericovi. Ihned se ujali "své" práce. Nic jsem nemusel řídit. Vše jelo samo, a snad mohu s klidem říci, že mě takřka nai nepotřebovali. Tento sehraný tým lidí doplnili manželé Masopustovi a Jana Vrbová. 
     Do toho jsme dělali nemálo úprav abychom zvládli případný nápor větší účasti, která nás zaskočila v listopadu.
 2pl-ko-2019    A jak dopadla naše účast v soutěži? Velmi dobře, a to nastoupilo za nás jen část našich závodníků. Posbírali jsme skvělých 10 bodů, což je o 3 méně jak větší Start.
Z výsledků:
1. místo - Aleš Sluka
2. místo - Filip Kohel, Anna Sluková, Adam Švimberský, Jakub Hradecký
Dále za nás hrdě bojovali - Denisa Hofericová, Štěpán Polanský, Richard Motlíček, David Dobiáš, Jaroslav Adam, Antonín Adam, Denisa Jan Masopust a Petr Dusil.
Všem patří náš obdiv a díky. 
     Celkově jsme skončili na krásném 11. místě. Na Turnov nám scházelo 6 bodů. To jsou zřejmě ty body, které jsme obětovali na 4. kole PL, které začíná hned po prázdninách. Tedy v době, kdy děti nemají jediný trénink., a tak je tam ani neposíláme. Jejich zdraví je pro nás cenější.
      Jedeme dál. Hledáme nové lidi do týmu, nové důstojné prostory pro téninky apod. K tomu chceme dále nakupovat jednotlivé dílce na tatami, abychom uzavřeli nejenom celé 2 metry autu u 4 tatami (máme objednáno smile) , ale i další 3 metr autu.
     Příští rok nás čeká zase mnoho práce, a my víme co se dá zlepšit, a to je hodně pozitivní. Věřím, že se zlepšíme i v judu, pétanque, florbyle ale i v dalších odvětvích. My na to máme.
     Ještě jednou děkuji všem, co nám s přípravou a průběhem soutěže pomáhali, ale i dětem za skvělý přístup.
Josef Musil 

Finále Polabské ligy v judu 2019

Brzy zde dáme článek o proběhlé soutěži .....

Úprava propozic na naše kolo PL

     Jak jistě všichni víte, tak už 7. 12. 2019 pořádáme poslední (finálové) kolo PL 2019. Vše máme přichystané. Jenom nám schází několik pořadatelů - dobrovolníků na pomoc při organizaci. Chceme hlavně posílit dozorovou službu, kdy nám vznikají škody na příslušenství, ale i neúnosný nepořádek na toaletách, které bychom chtěli namátkové procházet, doplňovat tam papírové ručníky apod. Dozorovou službu bychom rádi i v tělocvičně, kde to sice posledně bylo celkem dobré, ale máme za sebou v předchozích letech nějaké zbytečné škody. Tam se jedná tedy o zajištění průchodnosti haly. Tohle jen na úvod, kdyby se někomu dalšímu nám chtělo pomoci a rozšířit tak pořadatelský kolektiv. Děkujeme předem i za zvážení.
     Také bychom uvítali někoho z rodičů, co by nám chtělo pomoci s našimi dětmi na soutěži. Bližší informace podáme na trénincích juda. Okrajově jen uvedu, že by se jednalo o dohled nad tím, aby děti nastupovaly včas a na správné zápasiště, a to i ve správný moment. Pokud by bylo více lidí, děti bychom rozdělili.
     K úpravě propozic. Tam se jedná jen o posun vážení u kategorií U13 a U15 (Slukovi a Hofericová). Nově se budou tyto kategorie vážit až od 12,00 hodin. Většina našich dětí, které se nahlásily k účasti, budou na vážení už od 8,00 hodin.
Přeji hezký den - Josef Musil 

Ještě jednou k PL juda

     Našich 12 zástupců čeká dnes vyhodnocení jejich zapojení do předposledního kola letošního ročníku. Zbývá nám kolo poslední, které pořádáme my, a to proběhne zase na hale Bios už 7. prosince 2019. podaří se nám tam posunout alespoň o jednu příčku, ale lépe o dvě? Uvidíme. Ale, i kdyby se to nepovedlo, tek naše 12. místo z 15 oddílů, je, z pohledu naší velikosti, velmi dobré místo. Menší jak my, je snad akorát Velim.
     Na 11. místo, které si drží TSC Turnov, nám chybí pouhý jeden bod, a na Judo Orel Žďár nad Sázavou 3. To není nemožné dohnat. Ošem, záleží na naší účasti. I ny 5. kole jsme mohli získat více bodů, kdyby se tohoto kola účastnili všichni. My ale nutit nikoho nechceme, a tak to visí jen na těch, co pravidelně na PL jezdí. Jim patří dík a uznání za to, že jsme 12. 
     Někomu se na závodech zadaří někomu ne. To ale není tím, že by děti nedaly do zápasu potřebné nasazení. Prostě jde o sport, a tam může vyhrát jen jeden. Proto není na místě nějaké dítě, pro neúspěch zatracovat, naopak, každé potřebuje vědět, že si jejich výkonů všímáme, a že je i dobře oceníme. A oni se skutečně snaží. Nejinak tomu bylo poslední kolo, které bylo, svojí velikostí, více jak náročné. Až na jeden případ, kdy nám jeden ze závodníků omylem odešel ze soutěže, aniž by věděl, že má následně bojovat o třetí příčku, tak všichni ostatní děti řádně čekaly až na ně dojde řada. Dlouhé čekání ve vydýchané hale bylo velmi náročné. Pořadatelé dělali co se dalo. Urychlovalo se předávání cen......, jen aby se snížila obsazenost vlastní haly.
     My už nyní chystáme opatření pro případ, kdyby se nám stalo něco obdobného jako kolegům z TJ Start Kolín, a dojela neskutečně veliká řada oddílů z ČR. Jedním z opatření jsou dostat z haly více vybavení, a vytvoření tak potřebného místa, dále, pozměnit propozice, a oddálit vážení kategorií U13 a U15, dostat více lidí z haly do jiných prostor apod. K tomu všemu ale potřebujeme hodně dobrovolníků, kteří by nám pomáhali s akcí. My například nemůžeme pustit lidi do dalších prostor, pokud tam nezijistíme potřebný dozor. Bohužel se často potýkáme s nerespektováním pravidel chování na hale a jejím okolí, a to si dnes nemůžeme dovolit. Pokud není někde dohled, tak se tam dějí věci. 
     Pokud by nám někdo chtěl pomoci, a měl na to i čas, tak to rádi uvítáme. Ona ta účast zřejmě nebude taková jako na pátém kole, ale vyloučit ji nemůžeme, proto činíme již dnes potřebná opatření.

Josef Musil
     

Na PL, která měla neuvěřitelný účastnický rekord, jsme uspěli

     Kolegové z TJ Start Kolín zvládli velmi dobře pořádání pátého kola PL, které se konalo na naší hale Bios v sobotu 16. 11. 2019. A my byli přitom. Nejprve jsme jim pomohli postavit zápasiště a vše okolo, apak se spolupodíleli i na úklidu apod.
     Tohle kolo PL poznamenala nebývalá účast. Jde doslova o rekord, který nemá v celé historii PL obdoby. Na čtyřech tatami se střetlo 431 závodníků ze 48 oddílů ČR. Přitom se v Kolíně setkáváme běžně kolem 230 až 280 závodníky. Snad i proto lze omluvit náročnost soutěže. 
     Za náš spolek nastoupilo 12 skvělých dětí. Všichni se praly, jak nejlépe uměly, a to se rozhodně cení. Jak jim mnohdy říkám, není důležité vítězit, ale bojovat. To vítězství už je jen třešinkou na dortu. Když se zaměříme jenom na vítězství, nikam se neposouváte, naopak. Děti, co pravidelně vítězí, a neumějí prohrát, tak většinou brzy se sportem končí, aníž by dosáhly nějakých solidních výsledků. Stává se tak obvykle při přechodu do vyšší věkové kategorie. Prohra má své místo v přípravě. Není sice žádoucí pořád prohrávat, ale když už prohra příjde, dá se z ní poučit, může motivovat k lepší přípravě apod.
     Nejlepší naše umístění:
2. místo v U9 Filip Kohel
2. místo v U13 Anna Sluková
3. místo v U11 František Charous
3. místo v U11 Adam Švimberský
postup ze skupiny - bodový přínos:
Jan Masopust, Jaroslav Adam, David Dobiáš,
bez úspěchu, ale ostudu nám neudělali:
Štěpán Polanský, Richard Motlíček, Viktor Kubelka, Denisa Hofericová a Aleš Sluka.
     Tým získal, díky všem našim jedincům, cenných 8 bodů. Sice jsme spadli o jednu příčku, ale nebylo to kvůli tomu, že bychom byli špatní, ale proto, že tým, který nás přeskočil v pořadí, byl prostě lepší, a také měl s sebou více soutěžících členů.
     A nyní k tomu, co mi udělalo největší radost, a to byl skvěle provedený chvat Jardy Adama. To, co předvedl, tak byl nejkrásněji hozený hod celé soutěže, a kdoví, možná i celé letošní Polabské ligy, a kdyby existovala nějaká soutěž o nejlepší hod v judu, tak by pravděpodobně i vyhrál. Tak skvělý hod, se jen tak nevidí.
     K tomu přeji i výsledky nejaktivnějšímu členu oddílu, a tím je Filip Kohel, který předvádí skvělé výkony, ale tomu předchází i zodpovědná příprava, které se intenzivně věnuje.
     Zadařilo se i Františkovi Charousovi a Adamovi Švimberskému. Oba se dočkali stupínků a k tomu i cenných kovů. 
     Jak výše píši, dík si zasluhují všichni naši účastníci. A že se ho dočkají na tréninku, tak o tom není pochyb.
Hezký den Josef Musil

JUDO - v pátek je společný trénink na hale Bios od 16,30 hod. !!!!

     V pátek 15. 11. 2019 se bude konat tradiční společný trénink juda na hale Bios. Využijte možnosti randorových zápasů s kolegy z TJ Start Kolín. Nahlásit se můžete na tréninku juda u Josefa Musila.
     Tento trénink je samozřejmě vhodnou přípravou na nadcházející sobotní (16. 11. 2019) zápasy, které se budou konat v rámci Polabské ligy.

16. 11. 2019 - 5. kolo Polabské ligy v judu

     Již tuto sobotu se koná, u nás na hale, 5. kolo Polabské ligy v judu. Pořadatelem je oddíl TJ Start Kolín. Přihlášení realizujte tak, jak je zvykem, na trénincích juda u trenéra.

Vážení:
U9, U11     8,00 - 9,00 (doporučuji dojít na začátek vážení!!!)
U13, U15     10,00 - 11,00  (doporučuji dojít na začátek vážení!!!) 

Startovné (200,- Kč / osobu) za každého našeho závodníka platí náš oddíl . Vy nic neplaťte !!!

Děkujeme všem, co nastoupí za naše barvy, a odvedou co umí. Výsledek je až to druhé, co nás zajímá. Proto si své zápasy užijte smile

Propozice soutěže:  Kolin_pl_20191116

Josef Musil

Josef Nejedlý - vítěz turnaje Svatomartinského koulení, Martin Šternberg - Spolkový přeborník 2019

        Dnešní turnaj byl ve znamení velice špatného počasí. Pršelo vydatně od časných ranních hodin, Vypadalo to, že se turnaj neuskuteční, lidé nedojdou, kdo by hrál v tak nehostinném počasí?
Jenomže, to by nebyli hráči pétanque, aby je tohle položilo, a tak se hrálo „déšť ne déšť“.
     Bohužel, pršet nepřestávalo po celou dobu hry základních částí. Promoklé oblečení a chlad, to byli znaky hry, kterému odolávali hráči a hráčky pétanque, aniž by ztráceli smysl pro hru a dobrou náladu v přátelském ovzduší. Dohrál se každý zápas až do úplného konce. Nikdo nic nevzdal, a hra nepostrádala potřebné napětí.

     Nejprve se odehráli „rozehřívací kola“ o šampus, kdy první získala Nikola Šternbergová, která ho poslušně, s ohledem na svůj věk, předala svému otci, který jí slíbil výměnu za dětský. Z druhé skupiny byl nejúspěšnější Honza Musil, a tím si odnesl druhý šampus.
     Hlavní část soutěže Svatomartinské koulení vyhrál Josef Nejedlý, na druhém místě skončila Hana Jeřalová. Třetí místo obsadil Václav Jeřala a čtvrté místo patřilo Vlastě Nejedlé. Všichni z celku PC Sokol Velim. K výsledkům jim blahopřejeme.
     Součástí turnaje byl i spolkový přebor. V něm se nejprve rozhodovalo v jednotlivých kategoriích. V juniorech vyhrála překvapivě nejmladší naše závodnice Nikola Šternbergová před druhým Pavlem Musilem. V ženách zvítězila Václava Musilová, druhé místo patřilo juniorce Nikole Šternbergové a třetí Hance Tobiškové. V mužích obsadil první místo Martin Šternberg, druhé Josef Musil a třetí Zdeněk Hanuš.
     Po základních kategoriích následovala hlavní kategorie spolkových přeborů, a to o titul absolutního vítěze spolkového přeborníka, kde proti sobě nastoupili postoupivší 4 nejlepší muži a tři ženy.
      V prvním kole nastoupili dvojice Václava Musilová proti Honzovi Musilovi, kde úspěšnější byla Václava, která svého soupeře porazila vysoko 11:0, ve druhé dvojici nastoupil Josef Musil proti Haně Tobiškové, kterou porazil 11:8, což nebyl pro méně zkušenou Hanku vůbec špatný výsledek, ale, postup patřil Josefovi, v poslední dvojici prvního kola proti sobě nastoupili Nikola Šternbergová proti Zdeňkovi Hanušovi. Tenhle zápas byl dlouho velmi vyrovnaný, a teprve až závěr patřil Zdeňkovi, který postoupil do dalšího kola vítězstvím 11:8. V dalším kole narazil na Martina Šternberga, který ho vyřadil z postupu do finále. To na druhé straně proti sobě nastoupili manželé Josef a Václava Musilovi, kde úspěšnější byla Václava, která suverénně vyřadila Josefa z možnosti účasti finálového duelu. Tam se tedy posunula sama. V tom duelu ale nestačila na Martina Šternberga, který jí porazil vysoko 11:3. Martin se tak stal spolkovým přeborníkem pro rok 2019. Druhé místo obsadila Václava Musilová. O třetí se spolu utkali Josef Musil se Zdeňkem Hanušem. Zdeněk nakonec vyhrál 11:8, a tak obsadil 3. místo.
      Vrátíme-li se k oběma soutěžím, tak stojí za zmínku mnoho postřehů. Z nich alespoň pár pro připomenutí. Výborně hrající Vlasta Nejedlá porazila, ve své skupině Josefa Musila, a vypadalo to, že se nevyhne postupu ze skupiny. V tom jí ale zabránil Pavel Musil, který vše řádně zamotal, když Vlastu porazil vysoko 11:2. Jiné zajímavé situace nastaly na druhé straně tabulky, kde suverénně Hanka Jeřalová vyhrála svoji skupinu, a v postupové hře porazila těsně Josefa Musila 11:10, a právě tento zápas patřil k těm nejzajímavějším. Hanka v něm prohrávala vysoko 2:9, a vypadalo to pro ni už zcela beznadějně. Jenomže ona se nedala a urputně bojovala dál, a byť se Josef snažil sebevíce, tak se nezmohl na nic jiného než na jeden jediný bod. Stačil by mu jeden jediný k vítězství. To mu ale výborně hrající Hanka nedovolila, a tak zaslouženě vyhrála 11:10. Stala se tedy finalistkou, kde ji ale nečekaně porazila mladičká Nikola Šternbergová 11:6. Přitom s Hankou prohrála v základní skupině vysoko 3:11. Ovšem, ani Nikola to neměla lehké. Před finálovým bojem se utkala s Pavlem Musilem, kde s ním odehrála velice vyrovnané utkání. V něm měla více herního štěstí, když vybojovala poslední bod, čímž vyhrála nad Pavlem těsně 11:10.
     Ve druhé soutěži (o šampus) svojí základní skupinu vyhrál Martin Musil, když porazil Zdeňka Hanuše i Václava Jeřalu, ovšem v postupových bojích nastoupil proti svému bratrovi Honzovi Musilovi, kterému podlehl těsně 10:11. Honza (spolkový přeborník z roku 2017) pak vyřadil z vítězství budoucího Spolkového přeborníka, výborně hrajícího Martina Šternberga 11:9. Tím se stal hrdým vítězem druhého šampusu.
     V hlavních turnajích tedy vyhráli, v otevřeném turnaji Sp-21 Svatomartinském, zvítězil Josef Nejedlý z Velimi a v uzavřeném spolkovém turnaji Spolkového přeborníka zaslouženě získal skvěle hrající Martin Šternberg.
     Obě soutěže jsou za námi. Bylo to náročné, a uznání si zaslouží všichni účastníci už jen proto, že v tak nevlídném počasí odehrát všechny části, bylo velice náročné.      

Jednotlivé tabulky jsou na podstránce: http://www.sportkolin.cz/petanque/prebornici-spolku             

Pár fotografií z akce naleznete v naší fotogalerii:  http://www.sportkolin.cz/fotogalerie


Spolkový přebor a Svatomartinské koulení

     Již tuto sobotu (9. 11. 2019) se koná na hale Bios uzavřená soutěž Svatomartinské koulení, při níž proběhne ještě spolková soutěž o Spolkového přeborníka.
     Jedná se o soutěže jednotlivců, kde se zvlášť hraje o cenu Svatomartinskou (ketegorie mix) a zvlášť o tituly (přeborník - muži, žena, junior a absolutní) .
     Začátek soutěže je v 9,00 a předpokládaný konec kolem 17,00 hod. Občerstvení by mělo být zajištěné.
     Obhájí úřadující přeborník Zdeněk Hanuš své prvenství? Nebo ho vystřídá někdo jiný, stejně jako on vloni sesadil z trůnu Honzu Musila.

     Na závěr si můžeme přát jen slušné počasí a pohodovou hru. Vše ostatní je nadstandard smile

info Ve fóru nebyly nalezeny žádné kategorie ani témata.

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
  neaktuální  
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
  neaktuální  
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo 2019

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   Judo ZŠ Sadová Čáslav  185 
2. DDM JK Chlumec nad Cidlinou 175
3. Judoklub Pardubice  164
4. TJ Sokol Hradec Králové  
117
5. SKP Judo Nový Bydžov  98
6. T.J. Sokol Jihlava 69
7. SKP Benešov 73
8. TJ Start Kolín 70
9. Judo Česká Třebová 63
10. TSC Turnov 45
11. Sport Kolín, z.s. 39

12.

Judo Orel Žďár nad Sázavou

34

13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

24

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.