Odvážné výkony našich dětí na 4. kole PL v Novém Bydžově.

     S judem začínáme až zítra. To je všeobecně známo. Ovšem, už v sobotu 8. 9. 2018 proběhlo 4. kolo Polabské ligy v Novém Bydžově. No, a jelikož jsme neměli natrénováno, tak jsme tam ani nikoho k účasti nenutili. Přesto se našla trojice odvážných a na žíněnku za nás nastoupili.
     V kategorii U11 se za nás postavil Jan Masopust, který se sice probojoval ze skupiny, ale na medailové umístění nedosáhl. Stejně tak i Jan Svoboda, který čelil rovněž veliké skupině. Osamocený Honza podával velice dobrý výkon, a tak nás mrzí, že mu to nevyšlo.
     Posledním naším zástupcem byl v kategorii U13 Aleš Sluka. Ten ze své skupiny postoupil do vyřazovacích bojů, kde obsadil krásné 3. místo.
     Všem našim závodníkům děkujeme, a to nejenom za výkony, ale i za body, které pro náš spolek získali. Zisky bodů - Aleš Sluka 2 body a po jednom Honza Masopust a Honza Svoboda. Celkem tedy 4 body, což nás drží na krásném 9. místě.
     Více naleznete na stránkách OSJu Kolín - www.osju.eu

Zápisy z dění LVT 2018

O LVT najdete vše v posložce Judo / LVT 2018, kam jsme vše přesunuli z hlavní stránky.
Zde:    http://www.sportkolin.cz/judo/lvt-2018-zbraslavice

Pozor - již 8. 9. 2018 4. kolo PL v Novém Bydžově!

S judem sice začínáme tradičně až od druhého školního týdne, přesto už víkend před prvním tréninkem máme v

 plánu účast na 4. kole tradiční soutěže PL v judu, která se přesouvá do Nového Bydžova.
Máme natrénováno? Já si myslím, že po zdárně vydařeném LVT 2018 ano! Přesto účast na tomto kole ponecháváme na jednotlivých soutěžících.
Pokud se riozhodnete, a budete tam chtít jet, dejte vědět, abychom vás mohli včas nahlásit. Já tam sice jedu, ale, bohužel opět v roli hlavního řídícího soutěže, a tak se vám nebudu moci věnovat. Z tohoto důvodu by měl jet i Pavel, který mě zastoupí. Požádám případně i jednotlivé rodiče. 
Josef Musil - trenér

Propozice:  Polabska_liga_novy_bydzov2_2018 

Startovat mohou (ale nemusí) jen: Jaroslav Adam, Antonín Adam, Ladislav Berecz, Josef Charous (nemá natrénováno), František Charous (nemá natrénováno), Jan Svoboda, Jan Masopust, Richard Motlíček, Viktor Kubelka, Denisa Hofericová, Sabina Němečková (nemá natrénováno), Anna Sluková, Aleš Sluka, Petr Dusil a Jakub Hradecký.   

LVT - závěrečná rekapitulace

Odjezd zítra 4. 8. 2018 od haly Bios (Vávrova 814, 280 02 Kolín 4). Sraz v 9,00 hod. V klidu vybereme potřebné papíry (kdo ještě nedodal) – lékařskou prohlídku, bezinfekčnost a kopii průkazky zdravotní pojišťovny. Samozřejmě i případné léky s pokyny, pokud je bude nutné pod našim dohledem aplikovat. Zatím ale takové instrukce nemáme. Následně naložíme věci spolkové a dětí do vozidel, které povezou děti do RZ Zbraslavice. Pravděpodobně s námi pojedou i kluci z našeho florbalu (Pátečníci). Takže se dá očekávat pěkná dlouhá kolona.
Přeprava dětí juda je zajištěná vozidly – p. Svoboda (dodávka-mikrobus), pan Motlíček, Josef Musil, pan Sluka a z Čáslavi Jan Musil.
Dvě děti (Adam Dršťák a Jan Masopust) dojedou o den později.
Pobyt začínáme obědem!!! Proto snad ani není nutné dávat dětem řízky apod.
Plánovaný návrat:
11. 8. 2018 – končíme snídaní. Snad se nám povede opět v 9,00 hod. začít nakládat věci do vozidel a vydat se k domovu. Tedy, k hale Bios. Příjezd bych viděl okolo 10,00 hod. Záleží na tom, jak budou děti schopné naložit své věci, předání pokojů apod.
Snad jsem vám všem sdělil vše podstatné. Pokud ne, nebojte se mě kontaktovat – 605 209 665.
Přeji všem pohodové dny a dětem krásné zážitky
Josef Musil

LVT 2018 - aktualizace informací č.3

Slovo trenéra a vedoucího spolkového LVT Sport Kolín, z.s. – oddílu juda.
Počasí nám přeje. Bohužel, někdy až moc. Z tohoto důvodu odsouváme plánované táboráky na neurčito. Pokud se počasí řádně upraví, vrátíme se k nim. Tedy, pokud o ně děti budou mít zájem. Přeci to nebudeme dělat jenom pro vedoucí smile
S tímhle zvláštním počasím souvisí i jiné. Sám jsem to zažil kdysi na jiném táboře, kde jsme měli cca kolem 140 dětí. Nemohli jsme s nimi na přímé slunce, tak jsme je drželi v lese, kde jsme s nimi hráli různé hry. Ani se moc nedalo trénovat. Byla u nás hygiena, která objížděla všechny tábory, a jeden po druhém uzavírala. Nás pochválili, poradili pár triků a nechali dál. Prý jsme byli jediní, co nehonili děti celé dny na sluníčku. Tudíž s tím zkušenosti máme. Ale, to neznamená, že by nemohlo dojít k přehřátí organizmu kohokoliv, kdo je nějak náchylnější, případně k žaludeční nevolnosti. I zde si víme rady, a pokud ne, vyhledáme lékařskou pomoc. Ale, tak to děláte jistě i vy, tudíž nic neobvyklého.
S lesem souvisejí i klíšťata. Ta ale souvisejí i s travním porostem. Budeme se s tím muset poprat. Tedy, lépe řečeno, zajistit průběžné kontroly dětí. Pokud klíště najdeme, tak ho samozřejmě odborně odstraníme. Zařídil jsem na to speciální materiál.
Klíště, dle odborníků, pokud se včas najde a odstraní (do 24 hod. max.), tak, i kdyby bylo infikované, nemělo by se dítě nakazit. Pokud nějaké dítě klíště bude mít, dáme vám to vědět při příjezdu na papírku.
Pokud máte doma nějaký vhodný repelent, dejte ho děcku sebou. Nezapomeňte i na ochranné prostředky proti slunečnímu záření.
Kdyby nám „nepřálo“ počasí, tak máme pro děti zajištěnou tělocvičnu a dostatečný počet her.
Závěrem, pokud se nám to podaří, budeme dávat, stejně jako tomu bylo u LPT, každý den na naše stránky informace a foto. Můžete se tedy podívat a mít přehled, co se u nás děje.
Přeji hezký den Josef Musil

Aktuální informace k LVT 2018 (část judo) - 2. část

Doprava dětí (sraz u haly Bios 4.8.2018 v 9,00 hod.) zajištěna:
- p. Josef Musil - 5 osob (včetně řidiče-trenér)
- p. Richard Motlíček - 5 osob (včetně řidiče-trenér)
- p. Svoboda - 7 - 8 osob
- p. Sluka - 2 osoby
- p. Jan Musil (Čáslav) - 2 osoby (včetně řidiče-trenér)
---------------------------------------------- 
tím máme naplněnou celou kapacitu 20 lidí smile
(a to ještě máme rezervu - 4 osoby v autě V. Musilové)

Na LVT 2018 začínáme obědem.
Nezapomeňte si vzít zdravotní prohlídku (může být ze školy v přírodě apod.), kartičku pojišťovny (stačí kopie), bezinfekčnost (nejlépe s datumem dne odjezdu)
Hezký den Josef Musil

Letní výcvikový tábor 2018 - spolková akce - 1. část

     Příprava na LVT finišuje. Nyní se chystá nezbytné vybavení, domlouvá tatami, které bychom, pokud nám poskytne provozatel, nemuseli vézt. Také se připravují záležitosti kolem programu apod.
     Na LVT jedeme sice "jenom" 2 oddíly, judo s 16-ti dětmi a 3 vedoucími + florbal cca 17 lidí. Každý oddíl si organizuje činnost ve své směru. Proto, pokud nebude uvedeno jinak, zde budou dávány informace hlavně pro oddíl juda. I odjezd do Zbraslavic je organizován odděleně.
     Žádáme všechny účastníky, aby se na tyto stránky alespoň 1x týdně podívali, a před odjezdem raději každý den.

Aktuální info:

- sraz u haly Bios je 4. 8. 2018 v 9,00 hod. Děti poskládáme do připravených vozidel, a společně odjedeme do Zbraslavic, kde nás čeká organizace s ubytováním. LVT začínáme obědem. 
Pokud by někdo chtěl jet sám nebo si vézt sám dítě, prosím, dejte nám to vědět, abychom nemuseli zajišťovat více vozidel, jak potřebujeme. Někteří už to udělali. 2 děti dovezou rodiče až druhý den (návrat z dovolené).
- hlavním vedoucím je Josef Musil, dalšími vedoucími jsou pan Richard Motlíček a pan Jan Musil. Kontakt na Josefa Musila - 605 209 665, josef.musil@sportkolin.cz, josef.musil@osju.eu, Také se dá volat na 605 209 666 - odkud bude zajištěno předání vzkazu.

Děkuji za pozornost - Josef Musil

Schůzka trenérů LVT 2018

     Ve středu se uskuteční na hale Bios od 16,00 hod. schůzka všech tří trenérů LVT 2018. Na programu je probrání programu a zajištění akce.
     Dopravu již máme zcela zajištěnou. 

Veliké poděkování panu Hofericovi

     Touto cestou ještě jednou děkujeme panu Hofericovi, který pro spolek bezplatně vyrobil nájezdové rampy pro paletový vozík. Tyto rampy nám usnadní práci při navážení a úklidu tatami.
     Moc děkujeme, je to skvěle vyrobené, už jsme to vyzkoušeli, a nemá to chybu. 

Výsledné pořadí oddílového žebříčku PLP

1. místo  Josef Musil - 169 b.
2. místo  Zuzana Malá - 136 b.
3. místo  Martin Šternberg - 119 b.

4. místo  František Vejtruba - 109 b.
5. místo   Pavel Musil - 101 b.
6. místo   Zdeněk Hanuš - 89 b.

7. místo  Martin Musil - 
24 b.
8. místo   Jan Musil  - 11 b.
9. místo Václava Musilová - aktivní záloha - její body se nezapočítávají z důvodu, že neodehrála jediný zápas PLP. V žebříčku uvedena je - byla vždy řádně připravena nastoupit, pokud by nedorazil člen týmu, k terý měl v daný den hrát.

Nezařazeni do žebříčku - neodehráli jediný zápas ani nedrželi aktivní hotovost:
Štěpánka Turynová, Jana Vrbová,Barbora Moravcová, Jitka Palusková, Roman Šedivý.

Tento žebříček je dílčím. To znamená, že je pod žebříčkem hlavním - spolkovým. V něm průběžne vede s výrazným náskokem Martin Šternberg před Josefem Musilem a Pavlem Musilem.

info Ve fóru nebyly nalezeny žádné kategorie ani témata.

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.