Poslední trénink juda v letošním školním roce

     V úterý 23. 6. 2021 jsme měli s judisty poslední trénink v tomto školním roce. Bohužel nám pandemická situace stále neumožňuje pořádat akce typu "Loučení se školním rokem", a tak jsme dětem alespoň tento poslední trénink malinko poupravili opékáním vuřtů. K tomu jsme jim nachystali ovocná "pitíčka". Vše jen v rámci času tréniku, a to proto, že nás u haly čekal zápas PLP v pétanque, který jsme pořádali.
     V září nás čeká několik novinek. tou hlavní je, že bychom mohli konečně cvičit na hlavní ploše. K tomu chceme nabrat mnohem více dětí do přípravek apod. Více sdělíme ke konci prázdnin.
     Jedna akce je již ale jistá. Přesně v poslední den prázdnin 31.8. 2021 se budeme účastnit náborového dne v Borkách, a to snad se všemi celky - judo, florbal, pétanque a sebeobrany. Budeme rádi, když se budete s námi na akci připravovat. Možná se nám podaří o prázdninách nějaká miniakce. Pokud ano, ozveme se.

Hezké prázdniny Josef Musil

Poslední trénink juda v letošním školním roce

     V úterý 23. 6. 2021 jsme měli s judisty poslední trénink v tomto školním roce. Bohužel nám pandemická situace stále neumožňuje pořádat akce typu "Loučení se školním rokem", a tak jsme dětem alespoň tento poslední trénink malinko poupravili opékáním vuřtů. K tomu jsme jim nachystali ovocná "pitíčka". Vše jen v rámci času tréniku, a to proto, že nás u haly čekal zápas PLP v pétanque, který jsme pořádali.
     V září nás čeká několik novinek. tou hlavní je, že bychom mohli konečně cvičit na hlavní ploše. K tomu chceme nabrat mnohem více dětí do přípravek apod. Více sdělíme ke konci prázdnin.
     Jedna akce je již ale jistá. Přesně v poslední den prázdnin 31.8. 2021 se budeme účastnit náborového dne v Borkách, a to snad se všemi celky - judo, florbal, pétanque a sebeobrany. Budeme rádi, když se budete s námi na akci připravovat. Možná se nám podaří o prázdninách nějaká miniakce. Pokud ano, ozveme se.

Hezké prázdniny Josef Musil

První pořádná prohra na našem kontě v PLP pétanque PC Sokol Lipník - Sport Kolín 4:0

     Včera 16.6.2021 jsme nastoupili do prvního kola v sestavách Josef Musil, Zdeněk Hanuš proti Petrovi Vavrovičovi st. a jeho synovi. Petr Vavrovič ml. je jistě jeden z nejlepších současných hráčů ČR. Hra s ním pro nás byla velikou ctí. Na druhém hřišti za nás nastoupili Zuzana Malá s Pavlem Musilem proti Novotnému s Fafkem. Oba tyto zápasy byli jednoznačně v režii domácích. Jejich výhry 13:1 a 13:4 jasně ukázaly, kdo je na místě favoritem.
     Do druhého kola jsme, po kratší poradě, postavili sestavu na trojky Malá, Hanuš a Štěpánová proti Chludilové, Morávkovi a Muzikantovi. Zatímco zde proběhlo vše opět pod režií soupeře, a to i přes to, že se našim celkem dařilo hrát dobře, na druhé ploše se schylovalo k senzaci. V jedničkách nastoupil Josef Musil proti Petrovi Vavrovičovi ml. Josef se soustředil na hru, jak jen se dalo. Dokonce se mu senzačně podařilo vést 11:9, a v tom momentě vznikla veliká šance. Stačilo vyrazit soupeřovi jednu kouli, a nečekané vítězství by se stalo skutečností. Josef se o to pokusil, leč nepodařilo se. Terén zahrál své a to, když koule těsně minula svůj cíl. Soupeř ocenil tento hod, protože znamenal správné rozhodnutí v dané chvíli. Vystřelení se tedy nepovedlo. Další dvě kola zabodoval soupeř, který hrál skvěle. Co závěrem říci k této šanci. Vyhrál ten lepší, a tak to má jistě i být. A vymlouvat se na terén by bylo hloupé, protože je stejný pro obě strany. Vyhrála zkušenost, přesnost, herní dovednost, fantastická střelba….. Hra s Petrem Vavrovičem ml. byla skvělou zkušeností.
     Výsledek 4:0 pro soupeře nepřekvapil. Hráli jsme, co se dalo, a to byl náš cíl. Jinak to je naše první opravdová velká prohra. Jo, chtěli bychom sbírat i při tomto zápase body, ale soupeř byl mnohem lepší a výhru si zasloužil. Nám zbyl velmi dobrý pocit ze hry s tak dobrým soupeřem.
     Doposud zaujímáme první místo v průběžné tabulce. To se jistě změní po tomto zápase. Jak také jinak. Od začátku velmi dobře víme, že úvodní umístění nic neznamenají, protože rozhodují až závěrečné duely, a ty budou jistě letos více jak zajímavé.
    Závěrem děkujeme všem našim členům za skvělý přístup a odvedený výkon.   
Josef Musil

Pétanque PPL liga - Sokolíci (Sokoleč) - Sport Kolín, z.s. 2:2

     Po necelém týdnu se Sport Kolín vydal za doprovodu nádherného červnového sluníčka za Sokolíky kam jinam než do blízké Sokolče. Tamní sportovní areál patří mezi nejkrásnější v okolí, což je kromě místních hráčů jeden z důvodů, proč se tam vždy velmi rádi vracíme. Tentokrát jsme se museli v odvetném zápase obejít bez našeho kapitána Pepy, jenž se bohužel ze zdravotních důvodů nemohl účastnit.

     Do úvodních dvojek však nastupovaly dvojice, které ještě sám kapitán navrhoval. Radek Levínský se Zuzkou Malou a Šternbergovic klan. Zatímco pro zbylou trojici to bylo již několikáté utkání v tomto ročníku, letos poprvé nastoupila do zápasu i nejmladší členka Sportu Kolín, Nikča Šternbergová. A bylo to jen dobře. Zatímco její tatínek Martin (mimochodem v uplynulé 1. lize hostující hráč Kostomlat, se kterými se probojoval až do extraligy) sám přiznával, že je po neděli plné náročných klubových bojů trochu unavený, Nikča nastoupila v plné síle. V cestě jim stála dvojice Jindra Serekešová a Marie Hájková. Po úvodních dvou náhozech, při kterém naši schytali dvakrát po čtyřech bodech, to vypadalo na velmi rychlý průběh s pro nás neslavným koncem. Ne nadarmo se však říká, že zápas končí až 13. bodem a nic se nemá vzdávat. Naši se zklidnili, zpřesnili hru a vývoj postupně otočili. Z hrozivého 0:8 nakonec zápas skončil 13:8. O to se zasadila zejména skvěle hrající Nikča.

     Druhé dvojky tvořili naprosto stejní hráči jako v minulém kole. Manželé Jiřka a Milan Galčíkovi proti Zuzce Malé a Radku Levínskému. Bohužel pro nás se tentokrát odveta povedla podle představ domácích. Přestože konečné skóre 13:5 pro Galčíky vypadá poměrně jednoznačně, jednotlivé náhozy byly víceméně vyrovnané, Jiřka s Milanem však byli po většinu času vždy o tu jednu či dvě koule lepší. Skóre tak postupně narůstalo ve prospěch našich skvěle hrajících soupeřů.

Po úvodním kole tak byl stav vyrovnaný 1:1.

     Do jedniček za nás nastoupil Karel Novotný proti mladé vycházející hvězdě ze Sokolče Jindřišce. Přestože Karel dané hřiště poměrně dobře zná, protože sem jezdí za místními trénovat, ukázalo se, že Jindřiška coby domácí hráčka dokonale využila známé prostředí a skvělou hrou nedala našemu Karlovi příliš mnoho šancí. Velmi rychle si vytvořila velký náskok, který si s přehledem udržela až do vítězného konce. Výsledek 13:4 pro Jindřišku je jen důkazem, jaký talent v sobě tato dívka skrývá.

     Současně hrající trojky tak měly před sebou těžký úkol. Skoro na samém začátku se naši dozvěděli, že domácí vyhráli jedničky a že je tedy obzvlášť potřeba, aby zabrali, abychom měli z tohoto kola alespoň dva body. Valerie Štěpánová, Zdeněk Hanuš a Martin Šternberg proti kapitánce Petře Provazníkové, Petře Tauchmanové a Milanu Galčíkovi. Nelehký to úkol. Ze začátku lehce nervózní náhozy, který ústily v drobné vedení domácích, postupně nahradil soustředěný výkon kolínských. Obzvlášť Zdeňkovy hody dělaly soupeřům vrásky na čele, Val s Martinem za ním pozadu rozhodně nezůstali a společně tak dokráčeli pro vítězství 13:7.

     Přestože jsme nakonec vybojovali do tabulky Polabské ligy dva cenné body, utkání to byla těžká a náhozy po většinu doby krásné a vyrovnané. Děkujeme soupeřům za milou atmosféru a přejeme jim do dalších kol mnoho štěstí.

P.S.: A ty rybí karbanátky byly naprosto boží!

Zuzana Malá

Zápas PLP Sport Kolín - Sokolíci 3:1

     2.6.2021 jsme odehráli zápas s letos nově sestaveným týmem Sokolíci. Bylo to zajímavé tkání, ze kterého jsme měli oprávněné obavy, protože byť se jedná o nový tým, tak jeho hráči umějí zahrát. O tom jsme nepochybovali. Museli jsme se tedy celou dobu tvrdě soustředit na hru a cíleně hrát o každý bod. Soupeř nám to nikterak neulehčoval. O největší drama se postarali náš Karel Novotný se svým soupeřem Miloslavem Kadeřábkem, kde zápas skončil těsným vítězstvím pro nás 13:11.
     Při pohledu na zápis z utkání to vypadá, že to byla jednoznačná záležitost, ale pravdou to není. Snad jsme měli více štěstí, snad se projevila i naše snaha v jednotlivých zápasech. Kdo ví?
     Ve dvojkách nastoupili Zuzana Malá s Radkem Levínským proti Jiřině Galčíkové a Milanovi Galčíkovi. Po nedávném turnaji, kde naše Galčíkovi přehráli, se předpokládalo, že zde soupeř zvítězí. Naši se ale soustředili na hru. Byli pozorní a hráli s citem, jak nejlépe uměli, a to se jim vyplatilo. Zvítězili 13:7. To na druhé dvojce, kde to vypadalo na začátku, že bychom mohli zvítězit, tak se nestalo. Marie Hájková s Jindrou Sekerešovou si poradili s našimi Martinem Šternbergem a Valerií Štěpánovou. Výsledek 13:9 pro soupeře.
     Po prvním kole tedy 1:1. Museli jsme zpřeházet naši sestavu, pokud jsme chtěli pomýšlet na úspěch, a to nebylo tak jednoduché, když chcete, aby si zahrál celý přítomný tým. Pokud nepočítám své neobsazení, tak se to podařilo. Do jedniček jsme poslali prvně Karla Novotného, proti kterému soupeř postavil Miloslava Kadeřábka. A že se bylo na co dívat, o tom není pochyb. Karel hrál, jak jen to šlo. K tomu byl na domácí půdě, což také sehrálo svoji roli. Solidní hru ale sehrál i soupeř, který měl také nakročeno k vítězství. Vyhrát ale může jen jeden. A to se ve finále podařilo našemu zástupci. Výsledek duelu 13:11. Na druhém hřišti probíhal zápas trojek, a i tam se bylo na co dívat. Sice se bodově dařilo více nám, ale soupeř předváděl skvělé náhozy, střelbu s dramatickými zvraty. Přesto naši dokázali soupeři skvěle vzdorovat, a dovézt zápas do vítězného konce. Výsledek tohoto zápasu vypadá jako bychom měli výrazně navrch. Tak to ale nebylo. Soupeř byl silný. My jen měli více štěstí a lepší koncovky.
     Zápas skončil 3:1 pro nás. V úterý nás čeká odveta u soupeře v Sokolči. Zápas to pro nás nebude jistě opětovně lehký, a kdoví jak dopadne.
     Děkujeme soupeřům za skvělý přístup ke hře, za dramatické pojetí hry a přátelské ovzduší. Bylo to fajn odpoledne.
Josef Musil 

Odvetný zápas s Kostomlaty 2:2. Vítězí Kostomlaty se 2 body. Nám zůstal 1 bod.

     26.5.2021 jsme odehráli odvetný zápas s týmem Sokol Kostomlaty. Už před zápasem jsme věděli, že se předchozí výhra nemusí opakovat. Že soupeř si jednotlivé zápasy uhlídá. No, zkrátka, že tak kvalitní soupeř se nenechá dvakrát nachytat, porazit.
     V prvním kole jsme nastoupili ve dvojkách Martin Šternberg s Karlem Novotným proti Jaromírovi Vlachovi a Míle Hercokové. Tento zápas se nám zadařilo uhrát k vítězství. Ve druhé dvojce tomu už tak nebylo. V něm nastoupila Zuzana Malá s Valerií Štěpánovou proti Aleně Vaníčkové a Jarce Škorničkové. Tento zápas byl v jasné režii soupeřek. Po prvním kole tedy 1:1. Ve druhém kole se z nás na jednotlivcích objevil opět Zdeněk Hanuš proti Jaromírovi Vlachovi. Tento zápas se odehrál takřka ve stejné režii, jako ten minulý. Jaromír dlouho jasně vedl. Se Zdeňkem to vypadalo bledě. Sice se snažil, jak jen mohl, ale pořád to bylo málo. Hra se přehoupla přes démonickou sedmičku a začali se dít prapodivné věci. Zdeněk se „náhle odlepil“. Nejenom že dotáhl náskok soupeře, ale dokonce se nečekaně ujal vedení, a stejně tak jako v Kostomlatech mu to vyšlo, a to jen díky nevydařenému závěru Jaromíra. K tomuto vítězství jsme zkrátka přišli jako slepí k houslím. Na naší straně stálo štěstí. Bylo to smutné pro Jaromíra a „trpce opojné“ pro nás. Jaromír měl zkrátka podruhé herní smůlu. I to zřejmě k pétanque patří. Dnes jsem slyšel, že Zdeněk na Jaromíra zjevně umí zahrát, ale opak je pravdou. Sám Zdeněk ví, že měl neskutečné štěstí, a že Jaromír hrál lepší hru jak on. Jen se mu prostě s námi nevydařila ani jedna koncovka, kdy nám nechtíc nadělil vítězství. No, a když si vzpomenu, jak mě osobně vloni „rozmázl“, tak vím, o čem mluvím.
     Bodový stav se tedy posunul na opojných 2:1 pro nás. Stačilo vyhrát trojky a byla by senzace na světě. To se ale nestalo. Za nás nastoupila Valerie Štěpánová, Karel Novotný a Martin Šternberg (stejná sestava jako v Kostomlatech) proti Aleně Vaníčkové, Rudovi Vaníčkovi a Jarce Škorničkové. Hned od začátku soupeř jasně vedl hru. Naši se snažili a občas se i důstojně přibližovali ke kvalitám soupeře, ale jinak to byla celkem jasná záležitost. Snad v jednom okamžiku jsme měli výraznou šanci na výhru. Bylo to v momentě, kdy se soupeř vyházel. K tomu nám nechal otevřený prostor ke košonku, kdy jsme měli ještě tolik koulí, že by se dalo pohodlně vítězně zakončit hru. Jenomže, to se nestalo, a to proto, že jsme pár koulí nepochopitelně přehodili a jinými cílili zcela mimo. Výsledek? Jen jeden jediný bod! Prostě jsme další nepřidali, a to byla veliká škoda, protože soupeř nám už do konce hry jinou obdobnou šanci nedal. Když k tomu přidáme skvělé výkony Jarky a Aleny, a navíc 3 rozhodují exkluzivní střely Rudy, které si myslím i jasně posunuli soupeře k vítězství v rozhodujících fází, tak není co řešit.
     Výsledek sice vypadá, že jsme soupeři dávali zabrat, ale tak to není. Jo, naši udělali pár skvělých náhozů, ale soupeř byl jasně lepší, a tak vyhrál zcela zaslouženě.
     Zápas skončil 2:2. Soupeř udělal trojku, a tak bere 2 body, my 1.
Děkujeme soupeřům za skvělou hru.
Josef Musil

Tréninky našeho juda a florbalu na hale Bios v době pandemie za podmínek platných od 24. 5. 2021

Abychom dodrželi všechna daná opatření je stanoven následující režim na hale Bios:
- na trénink se musí každý dostavit nejpozději 5 minut před jeho zahájením. Pozdní příchody nelze akceptovat.
- za to, že jsou všichni řádně testovaný odpovídá trenér nebo vedoucí cvičení! Prověří si to před zahájením cvičení – vně haly.
- čeká se před halou do doby, než pro celek dojde odpovědná osoba. Do vnitřních prostor se vpouštějí jen trenérem schválené osoby do počtu 30 osob včetně trenéra. Řádně netestované osoby nemají vstup povolen.
- celky se střídají venku, protože šatny ani jiné příslušenství není možné využívat
- na tréninky se chodí již ve sportovním
- hala se opouští organizovaně. Nikdo nesmí, po ukončení cvičební jednotky, nadále setrvávat ve vnitřních prostorách haly, aby nedocházelo ke zkracování sjednané doby pro další celky.

Tréninky juda:
cvičí všechny kategorie (přístěnek i hlavní plocha)
úterý od 15,00 do 16,30 hod.
čtvrtek od 15,30 do 16,30 hod.

Tréninky florbalu:
pondělí od 18,30 do 20,00 hod.
středa od 18,30 do 20,00 hod.

Je nutné dodržovat výše uvedená nařízení z důvodu nejenom bezpečnosti jednotlivých osob, ale zejména i proto, že to jsou dané podmínky, za jakých je možné halu využívat, a za jakých nám vedení školy činnost umožnila.
Buďme rádi, že jdeme do kimon a dresů.

Hezký den a brzy nashle

Josef Musil

První zápas PLP v pétanque Sokol Kostomlaty - Sport Kolín, z.s. 1:3

     Vstup do PLP se nám vydařil. Na to, že jsme plánovaně nasadili novou sestavu čítající hráče, kteří vloni začínali, je na co být hrdí. Hrálo se disciplinovaně, a to je fajn. Samozřejmě, že je ještě stále co vylepšovat. A nyní hlavně, nesmíme se, jako se stávalo i v minulých sestavách, ukolébat jednou výhrou, která v PLP nic neznamená, pokud nepočítáme bodový zisk.
    Je před námi ještě hodně moc zápasů. A to 15. To znamená, že se hraje 15x o 3 body, a kdo jich uhraje nejvíc, bude vítězem. Týmy jsou skvělé mají velmi dobré hráče, a tak se nevyplácí kohokoliv podceňovat.
Včera jsme hráli dobře. Soupeř měl plejádu skvělých hráčů. On vlastně ani neměl nikoho slabého. Co hráč, to pojem. O to cennější je naše výhra 3:1. Ale, tak snadné to nebylo. Snad nám jen přálo více štěstí.
     Úvodní dvojky jsme vyhráli. Jistě to bylo soustředěnou hrou v jednotlivých sestavách. V nich nastoupili Martin Šternberg a Radkem Levínským proti Aleně Vaníčkové a Josefovi Čihákovi. Tento zápas jsme vyhráli 13:6. Ve druhé dvojce jsme nastoupili já se Zdeňkem Hanušem proti Mileně Hercokové a Rudolfovi Vaníčkovi. I tento zápas jsme vyhráli 13:5. Druhé kolo bylo o poznání složitější. Tedy, ne že by bylo první kolo nějak lehké. To rozhodně ne. Naopak. Bylo to těžké porazit výrazně lepší soupeře. Možná nám pomohlo i štěstí, a kdo ví co vše.
     Na jedničkách nastoupil Zdeněk proti jasnému favoritovi a kapitánovi týmu Jaromírovi Vlachovi, který si vytvořil celkem významný náskok. Se Zdeňkem to nevypadalo vůbec dobře. V druhé půli zápasu se ovšem vzchopil a pár vydařenými náhozy zmenšil náskok soupeře. Hrál dále disciplinovaně, kdy se soustředil na hru a zbytečně neriskoval, a to se mu vyplatilo. Dokonce si vybudoval větší náskok. Vypadalo to už na jeho jasné vítězství. Jeho soupeř se ovšem nevzdával a hru patřičně zdramatizoval. V závěrečném dramatu Zdeněk udělal dvě drobné chyby, které na zápas nejsou nic výjimečného, ale v závěru hry mohou rozhodnout, a to by hodně zabolelo. Ono mít náskok 4 body, a ten promarnit, když stačí dát jediný bod… Raději ani nemyslet. Jaromírovi se podařilo dotáhnout zápas do stavu 12:12. Bylo to tedy „Kdo z koho“. Bylo jasné, že další hra je konečnou. V té se Zdeňkovi podařilo skvěle nahodit, a to nakonec i rozhodlo. Soupeřovi se nepodařila střelba, a senzace byla dokonána. Zdeněk tím nejenom vyhrál svůj zápas, ale navíc potvrdil naše celkové vítězství. Sice ještě probíhal zápas trojek, kde jsme si nevedli špatně. Naopak, ale vždy je lepší mít vítězství jisté už po třech zápasech. A jak to dopadlo v těch trojkách? Ty jsme prohráli 12:13. A bylo to opravdu těsné. Našim se od začátku kupodivu herně dařilo. Martin Šternberg se zhostil lídra týmu skvěle. K tomu zazářil i herně, kdy si plnil svojí funkci střelce, a že se mu dařilo, o tom není pochyb. Své předvedli i Valerie Štěpánová a Karel Novotný. Pokud bych měl z tohoto zápasu něco více vyzdvihnout, tak to je skvělé rozhodnutí Martina Šternberga v závěru hry, kdy plánovaně udělal nához na větší vzdálenost a do hry poslal Karla, který skvěle umístil. To se ukázalo jako špičkové rozhodnutí. Valerie totiž nahazuje velmi dobře na kratší vzdálenosti. Soupeř se nevzdával, a v hvězdné sestavě Alena Vaníčková, Jarka Škorničková a Josef Čihák hru řádně zdramatizovali. K tomu, v dramatickém závěru, dotáhli hru k těsnému vítězství 13:12. 
     Závěrem se sluší poděkovat soupeřů, kteří nám připravili skvělé pohoštění a hra s nimi byla potěšením, a tím nemyslím proto, že jsme vyhráli. Příjemné by to jistě bylo i v opačném případě. Děkuji i našemu týmu za disciplinovanost a kolektivní pojetí hry. Jenom všechny žádám, aby přistupovali k jednotlivým výsledkům obezřetně a s patřičnou pokorou. Jedna výhra sice potěší, ale v celkovém výsledku tolik neznamená.
Ve středu nás čeká odvetný zápas u nás v Kolíně. Doufám, že se zhostíme stejně dobře organizačních záležitostí, jako náš soupeř.
Josef Musil

POZOR - od příštího týdne začínáme cvičit na hale Bios! Ovšem kdy, tak to je zatím otázkou. Právě dolaďujeme, jak provoz haly rozjet s ohledem na efektivitu využití její kapacity.

     Vše, co se zdálo být doposud nemožné, se stává (snad) realitou. Nebude to lehké, ale my to dáme. Bližší informace hledejte zde. Nyní ladíme jednotlivé subjekty. Do toho vsuneme náš celek.
     Má platit - 30 osob - bez šaten, sprch apod. Přesněji to sdělíme hned, jak to bude definitivně sestavené.
Josef Musil

Zahájení PLP 2021

     Již tento pátek 21.5. od 17,30 hod. zahajujeme dlouhodobou soutěž PLP v pétanque na půdě Kostomlat, kde za nás nastoupí Valerie Štěpánová, Martin Šternberg, Zdeněk Hanuš, Radek Levínský, já a Karel Novotný. Soupeř je to těžký a naše sestava celkem v novém osazení, a tak uvidíme, co se nám podaří uhrát.
     Další týden odehrajeme odvetný zápas u nás doma.
Josef Musil

info Ve fóru nebyly nalezeny žádné kategorie ani témata.

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Podpůrné stránky

Pétanque liga 2021

Průběžný stav ke dni 7. 9. 2021 

1.

  PC Sokol Lipník 

40

2.

  Sokol Kostomlaty 

35

3.

  Pedro Velim

22

4.

  PCFT Sokoleč 

19

5.

  Sport KOlín, z.s. 

18

6.

  Žraloci Předhradí  

16

7.

  PCP Lipník

15

8.

  Sokolíci

15

9.

  Sevak Velim 

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Letošní ročník je poznamenaný, stejně jako jiné akce a vůbec život lidí na celé planetě, pandémií, proto se VV OSJu Kolín rozhodl, že letošní ročník PL bude jen ve znamení jednotlivých kol PL, která se podaří uspořádat. Celkový vítěz ročníku se tudíž vyhlašovat nebude.
Polabská liga je silnou soutěží a tahle pandemie ji rozhodně nepoloží smile.

fb - Sport Kolín, z.s.

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Zdeněk Milo
Lukáš Svoboda
Monika Míková (zdravotní dozor)
Děkujeme za podporu.