Výsledné tabulky apod.

Turnaj nadějí 2016 - 18.6.2016

Vávrova 814, 280 02 Kolín 4 - hala Bios
Organizátor - Sport Kolín, z.s.

Organizační struktura:
Ředitelka soutěže - Kateřina Šedivá
Hlavní rozhodčí - Josef Musil - Kolín
Rozhodčí - Břetislav Olexa - Kolín, Martin Novotný - Kolín, Matěj kopecký - Kolín, Michaela Duchanová - Kolín, Antonín Polák - Čáslav, Jiří Polák - Čáslav, Tereza Procházková - Mladá Boleslav, Petr Šifalda - Mladá Boleslav, Vít Palán - Slaný, Lukáš Radimský - Orion, Ivan Martinec - Chlumec nad Cidlinou

Vedoucí STK - technické řízení soutěže - Ondřej Šedivý - Kolín
SW - judo - autor Ondřej Šedivý - www.nejensport.cz

Organizační pracovnice - Kateřina Šedivá ml., Jana Vrbová,
Asistent - Roman Šedivý

Statistika soutěže:

Celková účast:
139 závodníků (112 chlapců a 27 dívek) z 21 oddílů
odepráno 196 zápasů na 3 tatami
začátek soutěže 10,20 hod., konec 13,30 hod.

Kategorie mláďata U9:
Celkem 48 dětí
z toho 38 chlapců a 10 dívek

Kategorie mláďata U11:
Celkem 49 dětí
z toho 39 chlapců a 10 dívek

Kategorie mláďata U13:
Celkem 31 dětí
z toho 25 chlapců a 6 dívek

Výsledky:


Družstva – soutěž o poháry:
1. místo SK Yawara Praha – 40 b.
2. místo TJ Start Kolín – 36 b.
3. místo Judo club Kyklop Kamenice – 33 b.
4. místo JK DDM Chlumec nad C. – 32 b.
5. místo TJ AŠ Mladá Boleslav – 29 b.
6. místo Sport Kolín, z.s. – 16 b.
7.-8. místo AC Sparta Praha – 15 b.
7.-8. místo Judo ZŠ Týnec nad Labem – 15 b.
9. místo SKP Judo Náchod – 13 b.
10. místo TJ Kralupy z.s. - 11 b.
11. místo Judo Orel Žďár nad Sázavou – 9 b.
12.-13. místo JK Kladno – 7 b.
12.-13. místo Judo club Orion – 7 b.
14.-15. místo Sokol Hradec Králové – 4 b.
14.-15. místo JC Sokol Hořovice – 4 b.
16.-17. místo Judo Bivoj - 3 b.
16.-17. místo Judo Příbram – 3 b.
18.-20. místo Judo Hranice – 2 b.
18.-20. místo SKP Benešov – 2 b.
18.-20. místo Judo Sokol Velim – 2 b.
21. místo SKS Arena Kladno – 1 b.


Mláďata U9 - speciál:
speciál skupina P1 (4 záv.)
1. místo Prokop Jelínek – Sport Kolín, z.s.
2. místo Jaroslav Adam – Sport Kolín, z.s.
MS – Ladislav Berecz – Sport Kolín, z.s.
MS – Antonín Adam – Sport Kolín, z.s.

 

speciál skupina P2 (3 záv.)
1. místo Antonín Adam – Sport Kolín, z.s.
2. místo Ladislav Berecz – Sport Kolín, z.s.
MS – Jan Masopust – Sport Kolín, z.s.

speciál skupina P3 (3 záv.)
1. místo Marek Pásler – TJ Start Kolín, z.s.
2. místo Otakar Živnůstka – TJ Start Kolín, z.s.
3. místo David ŠebestiánTJ Start Kolín, z.s.

speciál skupina P4 (3 záv.)
1. místo Jaroslava Fialová – TJ Start Kolín, z.s.
2. místo Marek Lněnička – TJ Start Kolín, z.s.
3. místo Jan ZmekTJ Start Kolín, z.s.

speciál skupina P5
 (2 záv.)
1. místo Jindřich Jahoda – TJ Start Kolín, z.s.
2. místo Jan Chum – TJ Start Kolín, z.s.

speciál skupina P6 (4 záv.)
1. místo Kryštof Kalenda – TJ Start Kolín, z.s.
2. místo Pavel košťál – TJ Start Kolín, z.s.
3. místo Pavel HolečekTJ Start Kolín, z.s.
MS – Lucie Holečková – TJ Start Kolín, z.s.
(vyhrála 2 zápasy!!)

speciál skupina P7 (3 záv.)
1. místo Otakar Živnůstka – TJ Start Kolín, z.s.
2. místo Richard Vrba – TJ Start Kolín, z.s.
3. místo Adam KotlabaTJ Start Kolín, z.s.

speciál skupina P8 (1 záv.)
1. místo Lucie Holečková – TJ Start Kolín, z.s.
(zařazena MS ve skupině P6 – 3 zápasy, 2 výhry)

Mláďata U9:

do 18kg (2 záv.)
1.místo Kolátor Adam - AC Sparta Praha Judo
2.místo Gračova Dominika - SK Yawara Prague

do 19,5kg (2 záv.)
1.místo Rogulin Kirill - SK Yawara Prague
2.místo Novoselov Pavel - SK Yawara Prague

do 22,3kg (4 záv.)
1.místo Thirouard Madeleine - Judo club Kyklop
2.místo Prášilová Viktorie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Šimková Klára - Judo club Kyklop
4.místo Nováková Petra - Judo ZŠ Týnec nad Labem

 

do 22,9kg (4 záv.)
1.místo Masopust Jan - Sport Kolín, z.s.
2.místo Mujisa Samuel Eliáš - Judo club Kyklop
3.místo Rákos Jindřich - TJ Kralupy z.s.
4.místo Bohata Albert - Judo club Orion

do 23,8kg (4 záv.)
1.místo Malík Tadeáš - TJ Kralupy z.s.
2.místo Černý Jakub - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Filippov Nikita - SK Yawara Prague
4.místo Rákos Michael - TJ Kralupy z.s.

do 24,1kg (4 záv.)
1.místo Patočková Nela - Judo ZŠ Týnec nad Labem
2.místo Mirzakarimova Elizaveta - SK Yawara Prague
3.místo Padrul Maxim - SK Yawara Prague
4.místo Srnec Jan - Judo club Orion

do 26kg (4 záv.)
1.místo Radimský Václav - Judo club Orion
2.místo Bagomedov Alibek - SK Yawara Prague
3.místo Počta Tomáš - Judo club Kyklop
4.místo Teichmann Filip - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

do 27,5kg (4 záv.)
1.místo Pokorný Marek - Judo club Kyklop
2.místo Motyčák Václav - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Dvořák Jakub - SKP Benešov
4.místo Včelák Josef - Judo club Kyklop

do 29,2kg (3 záv.)
1.místo Plechatý Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Votroubková Eliška - TJ Start Kolín z.s.
3.místo Bělohoubková Kristýna - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 30,3kg (4 záv.)
1.místo Křepel Matěj - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Němeček Šimon - JK Kladno
3.místo Sedlák Radim - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
4.místo Charous Josef - Judo ZŠ Týnec nad Labem

do 33,9kg (4 záv.)
1.místo Pavlásek Albert - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Bělík Petr - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Gorog Štěpán - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
4.místo Fiala Tomaš - SK Yawara Prague

do 40kg (1 záv.)
1.místo Rez Martin - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

 

Mláďata chlapci U11:
kg (2 záv.), list.č: 41

do 27kg (4 záv.), list.č: 1
1.místo Jalilov Marat - SK Yawara Prague
2.místo Carska Patrik - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Vrabec Jiří - TJ Start Kolín z.s.

do 30kg (9 záv.), list.č: 3
1.místo Šplíchal Pavel - Judo club Kyklop
2.místo Vlček Jiří - AC Sparta Praha Judo
3.místo Němeček Matouš - JK Kladno
3.místo Kolařík Matěj - Judo club Kyklop

do 34kg (8 záv.), list.č: 5
1.místo Kopecký Matěj - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Dědek Dominik - AC Sparta Praha Judo
3.místo Štěpán Erik - Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Kyryk Alexej - SK Yawara Prague

do 38kg (8 záv.), list.č: 6
1.místo Zach Jiří - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Candaurov Alexandr - SK Yawara Prague
3.místo Bednář Adam - TJ Kralupy z.s.
3.místo Bělík Ladislav - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

do 42kg (2 záv.), list.č: 8
1.místo Sluka Aleš - Sport Kolín, z.s.
2.místo Jevdokymov David - SK Yawara Prague
(+ 1 soupeř mimo soutěž)

do 46kg (3 záv.), list.č: 10
1.místo Martinec Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Fales Ruslan - SK Yawara Prague
3.místo Šandrik Michael - SK Yawara Prague

do 50kg (1 záv.), list.č: 11
1.místo Betka Vojtěch - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

do 55kg (1 záv.), list.č: 12
1.místo Cenker Matyáš - Judo ZŠ Týnec nad Labem
(2 zápasy mimo soutěž)

nad 55kg (1 záv.), list.č: 14
1.místo Petrák Stanislav - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
(2 zápasy mimo soutěž)

Mláďata dívky U11:
do 28kg (3 záv.), list.č: 2
1.místo Černá Kateřina - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Charvátová Kateřina - JC Sokol Hořovice
3.místo Němečková Sabina - Sport Kolín, z.s.
do 32kg (2 záv.), list.č: 4
1.místo Sejkorová Nikol - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Sluková Anna - Sport Kolín, z.s.

do 40kg (2 záv.), list.č: 7
1.místo Bartošová Adriana - SKP Judo Náchod
2.místo Hofericová Denisa - Sport Kolín, z.s.

do 44kg (2 záv.), list.č: 9
1.místo Ichnačáková Sára - Judo club Kyklop
2.místo Vavřínková Klára - JK DDM Chlumec nad Cidlinou

nad 52kg (1 záv.), list.č: 13
1.místo Krátká Klára - SKP Judo Náchod
(2 zápasy mimo soutěž)

Mladší žáci U13:
do 27kg (1 záv.), list.č: 15
1.místo Teichmann Tomáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
(2 zápasy mimo soutěž)

do 34kg (3 záv.), list.č: 17
1.místo Masopust Matěj - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Ringel Jan - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Staněk Martin - TJ Kralupy z.s.

do 38kg (7 záv.), list.č: 19
1.místo Votroubek David - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Jalilov Ruslan - SK Yawara Prague
3.místo Dítě Denis - SKP Judo Náchod
3.místo Kvetsko Artur - SK Yawara Prague

do 42kg (4 záv.), list.č: 21
1.místo Slováček Vojtěch - Sokol Hradec Králové
2.místo Zelenka Martin - JUDO Příbram
3.místo Thirouard Antoine - Judo club Kyklop

do 46kg (4 záv.), list.č: 23
1.místo Bartoš Jan - SKP Judo Náchod
2.místo Otta Tomáš - Judo Bivoj
3.místo Musil Pavel - Sport Kolín, z.s.

do 50kg (2 záv.), list.č: 24
1.místo Ludra Lukáš - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Lanc Matyáš - Judo Sokol Velim

do 55kg (2 záv.), list.č: 25
1.místo Schoř Adam - JUDO HRANICE z.s.
2.místo Ježek Jan - SKP Judo Náchod

nad 60kg (2 záv.), list.č: 26
1.místo Hložek Michal - AC Sparta Praha Judo
2.místo Patočka Adam - Judo ZŠ Týnec nad Labem

Mladší žákyně U13:
do 32kg (1 záv.), list.č: 16
1.místo Bucharová Linda - TJ Start Kolín z.s.
(2 zápasy mimo soutěž)

do 36kg (1 záv.), list.č: 18
1.místo Štěpánová Karolína - Judo Orel Žďár nad Sázavou

do 40kg (3 záv.), list.č: 20
1.místo Doležalová Eliška - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Bucharová Lucie - TJ Start Kolín z.s.
3.místo Zmeková Jitka - TJ Start Kolín z.s.

do 44kg (1 záv.), list.č: 22
1.místo Krejčí Karolína - AC Sparta Praha Judo

(2 zápasy mimo soutěž)

Nezařazené zápasy odeprané mimo soutěž:
Matěj Masopust, Linda Bucharová, Lucie Bucharová a Jakub Kučeva. Jeden zápas opakován pro záměnu závodníků – chybně nastoupil jiný sourozenec.

Kontakty

Logo-sport-kolin

Sport Kolín, z.s.

IČ: 26540037
Josef Musil   + 420 605 209 665
Sportovní hala Bios
Vávrova 814
280 02 Kolín 4

josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Stránky hráčů

Partner spolku

Mesto-kolin

Partner

Polabska-liga-logo1

Partner

    Polabská liga pétanque
  
    www.plpetanque.estranky.cz

Partner

logo-avendy3.jpg

Partner juda

Kwon

Partner florbalu

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor

Cp-logo

Sponzor

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Děkujeme za podporu.