Co nového v týmu juda?

    Dnes jsme oba tréninky zaměřili na odstraňování chyb v zápasové  technice, což stálo za našim neúspěchem v sobotním kole PL. Této problematice se budeme věnovat nadále, dokud se nám nepodaří dosáhnout plánované úrpovně.
     Byť jsme v Chlumci nad Cidlinou nedopadli nejlépe, tak jsme dnes dětem poděkovali za jejich přístup k soutěži a jejich bojovnost, což je u juda skvělý základ pro budoucí úspěšnou cestu.
     Této problematice se budeme věnovat i na mimořádném tréninku v pátek, který proběhne s kolegy z TJ Start Kolín. 
     V sobotu čeká naše starší žactvo a mladší krajský přebor, tak snad alespoň tam se něco povede vybojovat. Optimální účast by byla cca 10 našich závodníků. Pro kategorie U9 a U11 budou KP až 2. 6. (neděle) v Benešově.

Kategorie MU9

1. Filip Kohel - 6/5 kyu

Rezerva - může soutěžit
2. Mikuláš Říha - 6/5 kyu

Rezerva - nemohou soutěžit:
3. Vincent Punčochář - chybí rok (lze od 13.9.2019) + kyu
4. Josef Skřivánek - chybí kyu

Kategorie MU11

1. Jaroslav Adam - 6/5 kyu
2. František Charous - 6/5 kyu
3. Prokop Jelínek - 6/5 kyu
4. Štěpán Polanský - 6/5 kyu
5. Adam Švimberský - 6/5 kyu
6. Anna Vomáčková - 6/5 kyu
7. Richard Motlíček - 6/5 kyu
8. Viktor Kubelka - 6/5 kyu
9. Jan Svoboda - 6/5 kyu
10. Jan Masopust - 5. kyu
11. Ladislav Berecz - 6/5 kyu

Rezerva - mohou soutěžit:
13. Marek Fanta - 6/5 kyu

14. Mikuláš Dvořák - 6/5 kyu
15. Štěpán Říha - 6/5 kyu
16. Šimon Kratochvíl - 6/5 kyu

Zatím nemůže soutěžit:
16. Štěpán Kadeřábek - chybí rok (lze od 13.9.2019) + kyu
17. Petr Kunrt - chybí rok (lze od 19.9.2019)

Kategorie U13

1. Eliška Vomáčková - 6/5. kyu
2. Anna Sluková - 4. kyu
3. Antonín Adam - 6/5 kyu
4. David Dobiáš - 6/5 kyu
5. Josef Charous - 6/5 kyu

6. Petr Dusil - 5. kyu
7. Adam Dršťák - 6/5 kyu 

Rezerva:
7. Jan Penc - 6/5 kyu
8. Michal Šanda - 6/5 kyu
9. Ondřej Málek - 6/5 kyu
10. Štěpán Kunrt - 6/5 kyu 

Kategorie U15

1. Jakub Hradecký - 6/5 kyu
2. Denisa Hofericová - 5. kyu
3. Aleš Sluka - 4. kyu

Rezerva:
4. Matěj Vokál - 6/5 kyu

Organizační tým

Vedoucí oddílu - Josef Musil
Hlavní trenér - Josef Musil II. DAN / T II. / ZK III. (II.)
Trenér - cvičitel - Richard Motlíček 1. kyu / cvičitel
Trenér - Jan Musil 1. kyu / T III.
Záskok trenéra - Miloslav Škarvada - 1. kyu / T III., Zbyněk Vrba - 1. kyu / Z III., Jan Truhlář - 1. kyu / T III.
Cvičitel - Martin Musil
Asistent trenéra - Pavel Musil U15 / 4/3 kyu

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.