Průběžné pořadí žebříčku juda 2018

1. místo - Jan Masopust = 44 bodů
2. místo - Jan Svoboda = 37 bodů
3. místo - Anna Sluková = 29 bodů
4. místo - Antonín Adam = 21 bodů
5.-6. místo - Aleš Sluka = 17 bodů
5.-6. místo - Jaroslav Adam = 17 bodů
7. místo - Ladislav Berecz = 16 bodů
8. místo - Josef Charous =  14 bodů
9. místo - Sabina Němečková = 13 bodů
10. místo - Denisa Hofericová = 12 bodů
11. místo - František Charous = 11 bodů 
12. místo - Filip Kohel = 10 bodů
13. místo - Šimon Procházka = 7 bodů
14. místo - Matěj Vokál = 6 bodů
15. - 18. místo - Ondřej Málek - 4 body 
15. - 18. místo - Richard Motlíček = 4 body
15. - 18. místo - Jakub Hradecký = 4 body
15. - 18. místo - Petr Dusil = 4 body

 Dopočítávány, skrz absenci ktg. (U15, U9) na PL, nebudou:
Vokál, Adámek, P. Jelínek - nestartoval na KP, Procházka - nestartoval na KP  

Bodování do žebříčku juda

   

turnaj

VC/ČP

MT

PL

KP

MČR

 

za účast

1

2

4

4

6

10

 

za vyhraný zápas

1

2

3

1

2

3

1. místo

1-2 závodníci

1

2

3

vlastní bodování

3

100

3-4 závodníci

2

4

6

5

100

5-6 závodníků

3

6

10

7

100

7-10 závodníků

4

15

15

10

100

11 a více závodníků

5

20

25

12

100

               

2. místo

2 závodníci

0

0

0

vlastní bodování

2

50

3-4 závodníci

1

2

3

3

50

5-6 závodníků

2

4

5

5

50

7-10 závodníků

3

10

12

8

50

11 a více závodníků

4

15

22

10

50

               

3. místo

3 závodníci

0

0

0

vlastní bodování

1

30

4-5 závodníků

1

1

2

2

30

6-7 závodníků

2

3

4

3

30

8-10 závodníků

3

8

10

5

30

11 a více závodníků

4

12

20

8

30

u velikých skupin (vyřazovací systém s opravami)

umístění

4.-5. místo

3

7

8

vlastní bodování

2

15

6.-7. místo

2

5

6

1

10

8.-9. místo

1

3

4

 

8

Polabská liga 2018
za účast na kole - 4 body
za každý vyhraný zápas - 1 bod
za umístění - 1. místo = 5 bodů, 2. místo = 3 body, 3. místo = 2 body, 4. případně (9 a více závodníků) 5. - 6. místo = 1 bod
za umístění v závislosti na počtech soupeřů = za každý stupínek 1 bod
body, které získal pro tým = stejná výše

Dopočítané body kategorii U9 / U15 za nemožnost startu ve Velimi a Čáslavi:
Nárok na dopočet mají jenom ti závodníci, kteří se účastnili ostatních kol PL a KP. To znamená, že žádné jiné nevynechali. Každý, kdo splní tyto uvedené podmínky, obdrží za každé kolo, kde nemohl startovat, bodový průměr z absolvovaných zbylých 4 kol  u U9 a 5 kol u U15 PL.
Výjimku dostanou závodníci, kteří nemohli startovat na jednotlivých kolech nebo KP skrz významnou překážku - hospitalizace, reprezentace spolku na jiné soutěži. 

Bodová prémie za umístění týmu v PL 2018

Celkové pořadí týmu:                    počet přídělových bodů na člena:

PL judo 2018

1. kolo PL Velim:

U9 - nestartovala

U11
Jan Masopust - 4 + 3 + 5 + 3 + 3 = 18 bodů
Jan Svoboda
- 4 + 3 + 1 + 6 + 1 = 15 bodů
Ladislav Berecz 
= 4 + 1 +  1 + 3 + 1 = 10 bodů
Antonín Adam
= 4 body
Josef Charous
= 4 body
Richard Motlíček
= 4 body

U13
Sabina Němečková - 4 + 2 + 3 + 2 + 2 = 13 bodů
Anna Sluková - 4 + 2 + 1 + 4 + 1 = 12 bodů
Ondřej Málek = 4 body 
Šimon Procházka - 4 + 3 = 7 bodů
Aleš Sluka
= 4 body
Denisa Hofericová = 4 body
Jakub Hradecký = 4 body
Petr Dusil = 4 body

U15 - nestartovala

2. kolo PL Chlumec nad Cidlinou

U9

U11

U13

U15
Pavel Musil
- nemůže startovat - reprezentuje spolek v soutěži pétanque!!!
případné další starty na PL - bude dopočítáno!

Anna Sluková - nemůže startovat - po operační stav:
případné další starty na PL - bude dopočítáno!

3. kolo PL Kolín

U9

U11

U13

U15

4. kolo PL Nový Bydžov

U9

U11

U13

U15

5. kolo PL Čáslav

U9 - nestartuje

U11

U13

6. kolo PL Kolín

U9

U11

U13

U15

 

Přebory judo 2018

Krajské přebory:

11. 2. 2018  Týnec nad Labem

U13:
Denisa Hofericová - 2. místo (2 závodnice) - 6 +2 = 8 bodů
Anna SLuková - 2. místo (6 závodnic, 3 vyhrané zápasy) - 6+5+6 = 17 bodů
Aleš Sluka - 3. místo (7 závodníků, 2 vyhrané zápasy) - 6+3+4 = 13 bodů
U15:
Matěj Vokál - 4. místo (4 závodníci) - 6 bodů

24. 3. 2018 Benešov
U9:
Jaroslav Adam
- 1. místo (4 závodníci) - 6 + 6 + 5 = 17 bodů
František Charous - 2. místo (4 závodníci) - 6 + 3 + 2 = 11 bodů 
Filip Kohel - 4. místo (7 závodníků) -  6 + 2 + 2 = 10 bodů

U11:
Jan Masopust - 1. místo (8 závodníků) - 6 + 10 + 10 = 26 bodů
Antonín Adam - 1. místo (4 závodníci) - 6 + 6 + 5 = 17 bodů
Jan Svoboda - 2. místo (8 závodníků) - 6 + 8 + 8 = 22 bodů
Josef Charous - 5-6 místo (8 závodníků) - 6 + 2 + 2 = 10 bodů
Ladislav Berecz - 4. místo (4 závodníci) - 6 bodů

Turnaje judo 2018

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

Florbal soutěž

PH a SČ přebor mužů 2019/2020 
    
1. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C   6
2. FBC Snipers Poděbrady    6
3. Orka Čelákovice B 
  3
4. Prague Tigers C    3
5. FBK Vosy Praha DDM P2 B 
  3
6. Sport Kolín Pátečníci 
  3
7. ASI Torza Sorry   0
8. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
9. FBC VŠTJ Ekonom Praha   0
10. FBC Pitbulls Kolín B   0
11. FBC Penguins Praha   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Florbal soutěž

PH a SČ třída mužů 2019/2020 
    
1. SK Florbal Benešov muži C   6
2. FBC Draci Říčany B   4
3. FBC LYNX   4
4. Florbal Sedlčany   4
5. Sport Kolín Pátečníci B   3
6. Las Plantas Original B   3
7. FBC Hornets Praha B   3
8. FBK DDM Praha 2   1
9. Bourbon TJ Ruzyně B   0
10. TJ Kyje   0
11. FBC Charisma Pečky   0

https://www.ceskyflorbal.cz

Pétanque liga

Polabská liga pétanque 2019

1.

  PC Sokol Lipník

38

2.

  Sokol Kostomlaty

37

3.

  Pedro Velim

25

4.

  Sport Kolín, z.s.

24

5.

  PCFT Sokoleč

22

6.

  Demoliční koule

21

7.

  Kulová osma

20

8.

  SPD Velim

17

9.

  PCP Lipník

12

https://plpetanque.estranky.cz

Polabská liga judo

Více naleznete na stránkách OSJu Kolín
www.osju.eu 

1.   DDM JK Chlumec nad Cidlinou   122 
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav 112
3. Judoklub Pardubice  100
4. TJ Sokol Hradec Králové  
86
5. SKP Judo Nový Bydžov  54
6. T.J. Sokol Jihlava 45
7. TJ Start Kolín z.s. 41
8. Judo Česká Třebová 37
9. SKP Benešov 36
10. Judo Orel Žďár nad Sázavou 25
11. Sport Kolín, z.s. 21

12.-13.

Judo ZŠ Týnec nad Labem

19

12.-13.

TSC Turnov

19

14.
SKP Judo Náchod 18
15.
T.J. Sokol Velim 0



fb - Sport Kolín, z.s.

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Pan Svoboda - doprava
Pan Stanislav Hoferica - výroba ramp
Manželé Slukovi
Manželé Hofericovi
Emílie Hofericová
Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.