Průběžné pořadí žebříčku juda 2018

1. místo - Jan Masopust = 44 bodů
2. místo - Jan Svoboda = 37 bodů
3. místo - Anna Sluková = 29 bodů
4. místo - Antonín Adam = 21 bodů
5.-6. místo - Aleš Sluka = 17 bodů
5.-6. místo - Jaroslav Adam = 17 bodů
7. místo - Ladislav Berecz = 16 bodů
8. místo - Josef Charous =  14 bodů
9. místo - Sabina Němečková = 13 bodů
10. místo - Denisa Hofericová = 12 bodů
11. místo - František Charous = 11 bodů 
12. místo - Filip Kohel = 10 bodů
13. místo - Šimon Procházka = 7 bodů
14. místo - Matěj Vokál = 6 bodů
15. - 18. místo - Ondřej Málek - 4 body 
15. - 18. místo - Richard Motlíček = 4 body
15. - 18. místo - Jakub Hradecký = 4 body
15. - 18. místo - Petr Dusil = 4 body

 Dopočítávány, skrz absenci ktg. (U15, U9) na PL, nebudou:
Vokál, Adámek, P. Jelínek - nestartoval na KP, Procházka - nestartoval na KP  

Bodování do žebříčku juda

   

turnaj

VC/ČP

MT

PL

KP

MČR

 

za účast

1

2

4

4

6

10

 

za vyhraný zápas

1

2

3

1

2

3

1. místo

1-2 závodníci

1

2

3

vlastní bodování

3

100

3-4 závodníci

2

4

6

5

100

5-6 závodníků

3

6

10

7

100

7-10 závodníků

4

15

15

10

100

11 a více závodníků

5

20

25

12

100

               

2. místo

2 závodníci

0

0

0

vlastní bodování

2

50

3-4 závodníci

1

2

3

3

50

5-6 závodníků

2

4

5

5

50

7-10 závodníků

3

10

12

8

50

11 a více závodníků

4

15

22

10

50

               

3. místo

3 závodníci

0

0

0

vlastní bodování

1

30

4-5 závodníků

1

1

2

2

30

6-7 závodníků

2

3

4

3

30

8-10 závodníků

3

8

10

5

30

11 a více závodníků

4

12

20

8

30

u velikých skupin (vyřazovací systém s opravami)

umístění

4.-5. místo

3

7

8

vlastní bodování

2

15

6.-7. místo

2

5

6

1

10

8.-9. místo

1

3

4

 

8

Polabská liga 2018
za účast na kole - 4 body
za každý vyhraný zápas - 1 bod
za umístění - 1. místo = 5 bodů, 2. místo = 3 body, 3. místo = 2 body, 4. případně (9 a více závodníků) 5. - 6. místo = 1 bod
za umístění v závislosti na počtech soupeřů = za každý stupínek 1 bod
body, které získal pro tým = stejná výše

Dopočítané body kategorii U9 / U15 za nemožnost startu ve Velimi a Čáslavi:
Nárok na dopočet mají jenom ti závodníci, kteří se účastnili ostatních kol PL a KP. To znamená, že žádné jiné nevynechali. Každý, kdo splní tyto uvedené podmínky, obdrží za každé kolo, kde nemohl startovat, bodový průměr z absolvovaných zbylých 4 kol  u U9 a 5 kol u U15 PL.
Výjimku dostanou závodníci, kteří nemohli startovat na jednotlivých kolech nebo KP skrz významnou překážku - hospitalizace, reprezentace spolku na jiné soutěži. 

Bodová prémie za umístění týmu v PL 2018

Celkové pořadí týmu:                    počet přídělových bodů na člena:

PL judo 2018

1. kolo PL Velim:

U9 - nestartovala

U11
Jan Masopust - 4 + 3 + 5 + 3 + 3 = 18 bodů
Jan Svoboda
- 4 + 3 + 1 + 6 + 1 = 15 bodů
Ladislav Berecz 
= 4 + 1 +  1 + 3 + 1 = 10 bodů
Antonín Adam
= 4 body
Josef Charous
= 4 body
Richard Motlíček
= 4 body

U13
Sabina Němečková - 4 + 2 + 3 + 2 + 2 = 13 bodů
Anna Sluková - 4 + 2 + 1 + 4 + 1 = 12 bodů
Ondřej Málek = 4 body 
Šimon Procházka - 4 + 3 = 7 bodů
Aleš Sluka
= 4 body
Denisa Hofericová = 4 body
Jakub Hradecký = 4 body
Petr Dusil = 4 body

U15 - nestartovala

2. kolo PL Chlumec nad Cidlinou

U9

U11

U13

U15
Pavel Musil
- nemůže startovat - reprezentuje spolek v soutěži pétanque!!!
případné další starty na PL - bude dopočítáno!

Anna Sluková - nemůže startovat - po operační stav:
případné další starty na PL - bude dopočítáno!

3. kolo PL Kolín

U9

U11

U13

U15

4. kolo PL Nový Bydžov

U9

U11

U13

U15

5. kolo PL Čáslav

U9 - nestartuje

U11

U13

6. kolo PL Kolín

U9

U11

U13

U15

 

Přebory judo 2018

Krajské přebory:

11. 2. 2018  Týnec nad Labem

U13:
Denisa Hofericová - 2. místo (2 závodnice) - 6 +2 = 8 bodů
Anna SLuková - 2. místo (6 závodnic, 3 vyhrané zápasy) - 6+5+6 = 17 bodů
Aleš Sluka - 3. místo (7 závodníků, 2 vyhrané zápasy) - 6+3+4 = 13 bodů
U15:
Matěj Vokál - 4. místo (4 závodníci) - 6 bodů

24. 3. 2018 Benešov
U9:
Jaroslav Adam
- 1. místo (4 závodníci) - 6 + 6 + 5 = 17 bodů
František Charous - 2. místo (4 závodníci) - 6 + 3 + 2 = 11 bodů 
Filip Kohel - 4. místo (7 závodníků) -  6 + 2 + 2 = 10 bodů

U11:
Jan Masopust - 1. místo (8 závodníků) - 6 + 10 + 10 = 26 bodů
Antonín Adam - 1. místo (4 závodníci) - 6 + 6 + 5 = 17 bodů
Jan Svoboda - 2. místo (8 závodníků) - 6 + 8 + 8 = 22 bodů
Josef Charous - 5-6 místo (8 závodníků) - 6 + 2 + 2 = 10 bodů
Ladislav Berecz - 4. místo (4 závodníci) - 6 bodů

Turnaje judo 2018

Sport Kolín, z.s.

 IČ: 26540037

 

 Spolkové logo:

Logo-sport-kolin
Předseda:

Josef Musil   + 420 605 209 665

Sídlo spolku:

Vávrova 814
280 02 Kolín 4

e-mail:
josef.musil@osju.eu
josef.musil@sportkolin.cz

Spolkové stránky:
www.sportkolin.cz

Bankovní spojení:

427837379/0800 

Česká spořitelna v Kolíně

fb - Sport Kolín, z.s.

fb - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:
Logo-patecnici-nove

www.facebook.com/ptcnici
© Ondřej Čada

www - stránky hráčů

Sport Kolín, z.s. - oddíl florbalu:


http://florbalkolin.cz
© Ondřej Čada

Partner spolku

Polabská liga judo

Polabska-liga-logo1

PLP pétanque

Polabská liga pétanque

www.plpetanque.estranky.cz

 

Partner

logo-avendy3.jpg

Partner juda

Kwon

Partner spolku

Florbal-dresy

Unnamed

Sponzor spolku

Cp-logo

Sponzor spolku

Top-moda_2

Topmodajeans


David Buchar

Brandlova 16
280 02  KOLÍN
Telefon: 321 726 191
v.bucharova@volny.cz
www.topmodajeans.cz

 

Sponzoři z řad rodičů

Manželé Adamovi
Manželé Masopustovi 
Manželé Dusilovi
Manželé Musilovi
Děkujeme za podporu.